- 112 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Вся вихлопна система нова(штани, резонатор, глушник), новий акамулятор, покришки майже нові. В автомобілі все в робочому стані. Кузов цілий. Решта інформації за телефоном.
Вся вихлопна система нова(штани, резонатор, глушник), новий акамулятор, покришки майже нові. В автомобілі все в робочому стані. Кузов цілий. Решта інформації за телефоном.
Потребує ремонту порогів і задніх крил. В рідній фврбі. нова зимова гума. Новий акумулятор, карбюратор Солекс після повного ремонту. треба зняти голову і замінити прокладку. Коричневий салон в дуже хорошому стані. газова установка. Віддам новий вакум, супорти.
Продам Москвич 2140, бензиновий двигун, 1980 р.в. Авто в справному стані. Один власник. Заводиться добре. Світло, пічка працюють. Страховка в наявності. Продаж з повним переоформленням. Всі деталі та питання по телефону.
електронне запалення,нові-акум.,карбюратор,бензонасос-нові,ходова-ідеальна,решта - по - телефону
Авто на ходу. Мотор ваз 1.5. в хорошому стані. Можливий обмін на мотоелектротехніку(скутер, мотоцикл...).
Продам автомобіль на ходу, разом з причепом. Все з документами.
Дуже добре збережений екземпляр (капсула часу) перший власник, зберігалася тільки в сухому гаражі, стан краще бачити наживо. Машина не варилася, фарба майже вся оригінал. Салон шкіра в ідеальному стані. Є багато нових оригінальних запчастин виробництва ссср, адекватному покупцеві підуть у подарунок.
Продаж авто. 1986 р.в. Один власник. Фарба рідна, пороги рідні. Стан на фото, максимально показав нюанси. 35 років гаражне зберігання, потім на вулиці. Є прицепне, багажник. Два роки не заводилась, стоїть. Продаж як на запчастини. Номера і техпаспорт в наявності. Територіально авто біля м. Корсунь-Шевченківський.
авто в чудовому стані поварене пофарбоване ходова зроблена машина економна сів поїхав не потребує вкладень
Ми відкриті до реальних пропозицій по ціні. Торг біля автомобіля. Повністю обслужена. Все технічно справне, мотор не димиться, коробка працює справно, по ходовій нічого робити не потрібно. Авто варте своїх грошей. Продажа від власника. Дзвоніть, по всіх додаткових запитаннях дам відповідь.
