- 200 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.7 л.
- Не вказано
Машина у відмінному стані, спочатку двигун був УЗАМ-331.10 об'ємом 1.5л, згодом був встановлений заводський комплект двигуна УЗАМ-3318 об'ємом 1.8л. Після встановлення нового комплекту, в який входили нові: колінвал, гільзи, поршні, головка з розподільним валом, машина проїхала десь 50 тис. км. Двигун зараз в ідеальному стані. Встановлено: - ГБО - Мікропроцесорна система запалювання - Вакуумний підсилювач і ГТЦ від 2110 - Генератор 21214 120А - Редукторний стартер - Сигналізація - Центральний замок - Електричні склопідйомники передніх вікон - Інтелектуальна дотяжка передніх вікон Sheriff PWM-200 - Вібро- та шумоізоляція кузова та дверей - Підготовка під динаміки + динаміки в передні двері - Бокові дзеркала з електроприводом та підігрівом BMW - Розширювальний бачок Ауді + кришка - Вихлопна система зроблена під авто + встановлена гофра - Дверні шплінти Opel GM 90518425 - Підігрів передніх сидінь Кузов і підвіска: - Диски Kosei H1 R15 4x108 ET38 + Шини 205х60 - Поліуретанові втулки переднього стабілізатора - Поліуретанові сайлентблоки - Посилені задні пружини зі змінним кроком - Нові тюнінговані бампери - Фарбування авто 2020 р. - Тонування всіх стекол, крім лобового спереду - 15%, ззаду - 5% - Нове лобове скло Замінено: - Усі ущільнювачі дверей і вікон - Усі амортизатори, кульові опори - Кінцевики рульових тяг - Комплект зчеплення Hahn Schmidt - Масло трансмісійне ELF Tranself TypeB GL-5
Продам авто. З документами все добре. Торг.
Автомобіль продається на рідних 14-х дисках. На цих сфотографовано для розуміння, як Москвич може виглядати на 16-х колесах. Продам АЗЛК Москвич 2141 в хорошому робочому стані,сів і поїхав,1988 року випуску,кузов хороший,двері закриваються добре не провислі,нові дефлектори на двері та дзеркала в колір,хороший акумулятор,встановлена нова магнітола з висувним сенсорним 7" дисплеєм + 4 динаміки,салон чистий,нова задня полиця,пічка з доп помпою гріє добре,двигун в нормі оливу не їсть,запускається в - 10,15,карб Solex,свіже олива та фільтри,кпп 4х ступка,електронне запалювання,гальма хороші,ходова в нормі,стоїть фаркоп,встановлено ГБО,встановлено новий електро бензо насос,працює як на бензині так і на газу,витрата нормальна.Можна переоформити,за бажанням. 30.12.2024 - Заміна свічок (Bosch),проводів,газового та повітряного фільтра,дозатора і регулювання газу. 21.01.2025 - Регулювання клапанів та підтяжка ланцюга ГРМ.
Робочий стан, газ працює вписаний, я власник, страховка до листопада 2026р.
Кожна кнопка працює,все відкривається закривається,З документами повний порядок,переоформляється без проблем,маю доручення генеральне!працює як на газу так і на бензині,газ вписаний.Тепла м’яка комфортна.з мінусів:побитий задній бампер,але маю інший віддам даром тільки поставити,побите скло на туманці!Маю багато запчастин до нього яких вже не дуже де знайдеш за доп плату!дзвоніть все розповім нуль дев’ять сім шість п’ять **********ціна 1000$!
Продам авто в хорошому технічному стані. Встановлено ГБО (2 покоління). 1-н комплект коліс на титанах: зима-R14. Повне переоформлення на нового власника. Встановлено ксенонові фари, магнітола. 2000 км тому було замінено мастило в двигуна та фільтра. Деталі за телефоном або пишіть на viber.
