- 900 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.48 л.
- Ручна / Механіка
повністю на ходу - усе, що впливає на надійність - зроблено для безпроблемних поїздок до Київа та Їзмаїла. Потрібні кузовні роботи. Мотор - УЗАМ 3317 об.єм 1,7
повністю на ходу - усе, що впливає на надійність - зроблено для безпроблемних поїздок до Київа та Їзмаїла. Потрібні кузовні роботи. Мотор - УЗАМ 3317 об.єм 1,7
Авто в дуже гарному стані рижиків і гнилі немає зовсім. Сидіння з іномарки ходова двіжок коробка в відміну стані
Машина у відмінному стані, спочатку двигун був УЗАМ-331.10 об'ємом 1.5л, згодом був встановлений заводський комплект двигуна УЗАМ-3318 об'ємом 1.8л. Після встановлення нового комплекту, в який входили нові: колінвал, гільзи, поршні, головка з розподільним валом, машина проїхала десь 50 тис. км. Двигун зараз в ідеальному стані. Встановлено: - ГБО - Мікропроцесорна система запалювання - Вакуумний підсилювач і ГТЦ від 2110 - Генератор 21214 120А - Редукторний стартер - Сигналізація - Центральний замок - Електричні склопідйомники передніх вікон - Інтелектуальна дотяжка передніх вікон Sheriff PWM-200 - Вібро- та шумоізоляція кузова та дверей - Підготовка під динаміки + динаміки в передні двері - Бокові дзеркала з електроприводом та підігрівом BMW - Розширювальний бачок Ауді + кришка - Вихлопна система зроблена під авто + встановлена гофра - Дверні шплінти Opel GM 90518425 - Підігрів передніх сидінь Кузов і підвіска: - Диски Kosei H1 R15 4x108 ET38 + Шини 205х60 - Поліуретанові втулки переднього стабілізатора - Поліуретанові сайлентблоки - Посилені задні пружини зі змінним кроком - Нові тюнінговані бампери - Фарбування авто 2020 р. - Тонування всіх стекол, крім лобового спереду - 15%, ззаду - 5% - Нове лобове скло Замінено: - Усі ущільнювачі дверей і вікон - Усі амортизатори, кульові опори - Кінцевики рульових тяг - Комплект зчеплення Hahn Schmidt - Масло трансмісійне ELF Tranself TypeB GL-5
Продам авто. З документами все добре. Торг.
Авто в гарному стані , все працює. Гума зимова. Сигналізація. Музика. Іржі немає взагалі. Тонування, салон не пожертий та не прокурений. 1500 км назад зробив повне ТО , встановив новий акумулятор. Авто заводиться та їде в любу погоду з пів оберту, карбюратор налаштований та залитий червоний антіфриз , багажник з кнопки відкривається. Розумний торг біля авто. Я власник , переоформлення обов'язково.
Робочий стан, газ працює вписаний, я власник, страховка до листопада 2026р.
Кожна кнопка працює,все відкривається закривається,З документами повний порядок,переоформляється без проблем,маю доручення генеральне!працює як на газу так і на бензині,газ вписаний.Тепла м’яка комфортна.з мінусів:побитий задній бампер,але маю інший віддам даром тільки поставити,побите скло на туманці!Маю багато запчастин до нього яких вже не дуже де знайдеш за доп плату!дзвоніть все розповім нуль дев’ять сім шість п’ять **********ціна 1000$!
