- 110 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Продам або обміняю на більший автомобіль. Автомобіль в ідеальному стані, у максимальній комплектації з панорамною кришею.
Продам або обміняю на більший автомобіль. Автомобіль в ідеальному стані, у максимальній комплектації з панорамною кришею.
Продам Mitsubishi Outlander SE 2016 року. В хорошому стані. 2,4 л бензин, передній привід, автомат. Салон шкіряний доглянутий. Звонити з 07.01.2026 р.
Все працює.Два комплекти гуми на дисках.Оливу в редукторі замінено.(SOH-91%)Влітку заряд електромобіля до 160км.
ID: 45712 Автомобіль привезений з Нідерландів, повністю замінена ходова, 4 стійки, всі тормозні диски, мотор сухий без підтікань, масло замінено! Можливий продаж в кредит та через криптовалюту. Пропонуємо такі послуги: - доставка авто з США, Канади, Європи; - перереєстрація авто на нового власника; - перевірка авто; - оформлення авто в кредит.
Продаю сімейне авто. Використовувалась як друга в сім'ї. Заганяли зі Штатів з мінімальними пошкодженнями та цілою безпекою. Було встановлено ГБО останнього покоління та металевий захист двигуна. Обслуговували вчасно якісними запчастинами. Вкладень не потребує. Є підкраси так як авто не нове. Виглядає охайно колір не маркий дивіться фото. Новий власник буде задоволений. Всі питання по телефону. Помічників з продажу та авто майданчики прошу не турбувати. Продаю так як придбав собі інше авто. Показую в Києві та Вишгорода.
7 місць повний привід авто в чудовому стані любе сто газ бензин продаю свій автомобіль у звязку з придбанням нового автомобіля
Позашляховик, рідний пробіг, ні один елемент не фарбований. Їздила тільки по місту. Повний привід, так що виїхати на рибалку не проблема. Перевірка на будь- якому сто.
Продам дуже гарне авто з невеликим пробігом гарний технічний стан. зашумована, все працює, є незначні нюанси на що буде торг.
Пропоную Вашій увазі власне сімейне авто. Авто повністю справне , обслужене , все що є все працює, вкладень не потребує. Є два комплекти (зимова/літня) гумии. Встановлено якісне світло BI-LED лінзи в головній фарі і також LED в ПТФ. Зроблена віброшумоізоляція дверних карт. Додатково встановлено парктронік з датчиками в передньому і задньому бамперах. Регламентні роботи проводились вчасно на оофіційному дилері.
автомобіль в справному стані!! вкладання коштів не потребує
авто вартує уваги .на обмін дорожче + 1000S
Продам власний доглянутий сімейний автомобіль, в одних руках 6 років. Авто придбане в США у 2020 році на аукціоні з мінімальними пошкодженнями, які були професійно виправлені. Авто у повністю робочому стані, дуже тихе та надійне, ніяких сторонніх звуків. За час експлуатації жодних серйозних проблем не було, ТО проводилось регулярно та вчасно. 01.08.2025 пройдено перевірку технічного стану на авторизованій СТО (для виїзду за кордон). Протокол дійсний протягом 2-х років. Комплектація SEL. Додатково автомобіль обладнаний: великий люк з електроприводом; електропривод кришки багажника; ГБО Lovato (бак 65 л); сигналізація Pandora DXL4710 (з керуванням за допомогою мобільного додатка, функцією навігації та дистанційного запуску двигуна, радіомітка); відеореєстратор (з функцією керування з мобільного додатка, функцією навігації, контролем смуг руху, записом аварійних подій та запису параметрів OBD); додатковий захист двигуна; виконано якісну антикорозійну обробку; Led лампи ближнього світла. Продається у зв’язку із сімейними обставинами. Готовий відповісти на всі питання по телефону або під час зустрічі. Торг можливий. Не проти перевірок на СТО. По кузову є не критичні експлуатаційні потертості. 2 комплекти ключів.
Повністю обслужений автомобіль. Хороший Carfax. Встановлено гарне газобалонне обладнання. Має гарний вигляд та охайний салон. Автомобіль повністю без зауважень.
Outlander v6 3.0 в комплектації GT на 6 ст. автоматі(не варіатор). Встановлено нове ГБО(ще не вписано, сертифікат є)(середня витрата палива: газ 14, бенз 12 л) Безпека, ланжерони, радиатори цілі. Авто відремонтоване по оригіналу(двері, крило, фара оригінал). Замінено: -мастило в двигуні -мастило Кпп -мастило в роздаткі -мастило в редукторі. -комплект ГРМ -помпа -посилені задні пружини -задні амортизатори -свічки запалення -кермові тяги -накінечники -стійки стабілізатора -втулки стабилізатора -зроблено розвал. 2 комплекти гуми та килимків Авто до продажу не готувалося.
Продаємо свій автомобіль, придбавався у офіційного дилера ТОВ "Техно-Арт" Харків! Стан наближений до нового, без перебільшення! Зберігався виключно в гаражі! Кузов без найменших пошкоджень, в салоні стійкий запах нової машини, стан салону відмінний! Щодо технічного стану, писати безглуздо враховуючи пробіг! З першого по сьогоднішній день авто обслуговували виключно у офіційного дилера, все зафіксовано в сервісній книжці! Масло в Двигуні мінялось не по пробігу а по часу, раз в 3.5 -7.5 тис.км.! Днище дорого і якісно оброблено, немає і натяку на іржу! Два ключі, повний пакет документів, газ вписаний але не встановлений, рідна резина Yokohama, задні парктроніки, по всім порогам включаючи багажник, під ручками дверей, проклеєна захисна плівка! На офіційному дилері встановлена хороша протиугінна система з секреткою! Придбали дружині, продаємо в зв'язку з життєвими обставинами, за непотрібністю! Авто без підводних каменів, другу таку навряд чи знайдете! Купівлею однозначно залишитесь задоволені!!! Показники Лакофарбового покриття кожної детали є на фото!!!
У таксі не був. Два ключі. Повна комплектація. Відеореєстратор, камера заднього бачення. Дивимось на будь-якому СТО. Сімейний надійний автомобіль, просторий салон, великий багажник і просторий другий ряд сидінь, високий кліренс 190 мм та хороша система повного приводу. Прохання автомайданчикам не турбувати. Продаю через вже придбаний другий авто.
Продам свій автомобіль, яким користуюся майже 5 років, під час експлуатації проблем не було. Заміна масла проводилася вчасно кожні 8-10 тисяч, ходова в порядку, нічого не тарахтить, двигун працює рівно без сторонніх звуків. Салон доглянутий, не прокурений. Готовий відповісти на всі питання в телефонному режимі або при зустрічі. Є газ не вписаних в тех паспорт.Не проти перевірок на вашому СТО, але дорога та огляд за Ваш рахунок!!!
Продам Оутлендер в відмінному стані. Кузов не фарбований, та не має ні мятин ні царапин ні рижиків. По двигуну без зауважень восени всі росхідники замінили, масла фільтра, цепки,натяжителі,ремінь все нове, працює без посторонніх звуків ,масло не бере зовсім.Трансмісія також в ідеальному стані, автомат перемикає м?яко без ривків та без затягування , масло також було замінено, ходова частина також перебрана ,їде тихо та м?яко без зайвих шумів. Салон в бездоганному стані, шкіра не затерта та не має подряпин. В авто не має жодної помилки по єлектриці , працює кожна кнопочка. Додатково встановлено ГБО 4 покоління,камера заднього виду дорога магнітола PIONEER , сабвуфер куплявся під замовлення ,динаміки та підсилювач KICS,загалом на музику потрачено близько 800$ , стоїть протиугонний пристрій, тонування ,ксенон.Взагалі гарний та доглянутий і цілий автомобіль за невеликі кошти. Приїжджайте, тестуйте та купуйте, покупкою будете задоволені!!!
Продаю власне авто. Справжній Outlander у максимальній комплектації GT з надійним 3.0 V6 на класичному автоматі (не плутати з 2.4 на варіаторі!). Встановлено та вписано якісне ГБО (газ/бензин). Машина приїхала з США з мінімальними пошкодженнями, усі кузовні деталі рідні, нічого не мінялося і не тягнулося. Обслуговування строго за регламентом, грошей на авто не шкодував. В машину вкладено багато часу та коштів. Окрім максимальної заводської комплектації, зроблено грамотний тюнінг та стайлінг. Технічні доопрацювання: Дистанційний запуск! Вихлоп: Кастомна 2-контурна система з нержавійки (не дешевий алюміній). Повністю нова магістраль. Два режими (тихий/гучний) для розкриття звуку V6. Динаміка: Прошитий блок управління під режим Sport, виведена окрема фізична кнопка для активації. Шумоізоляція: Зроблена "шумка" салону Екстер'єр та Стайлінг: Оригінальний аеродинамічний обвіс. Нові Full LED фари (одразу з коробки затягнуті в тоновану бронеплівку). Повний антихром решітки та деталей кузова по колу. Чорний дах, тонування вікон та задніх стопів. Оригінальний металевий люк бензобака. Інтер'єр та Комфорт: Салон перешито: комбінація шкіри та алькантари + чорна стеля з алькантари. Кастомні паски безпеки. Спортивне кермо з підігрівом. Встановлено магнітолу та панель клімат-контролю від рестайлінгової версії. Доставлено підігрів заднього ряду сидінь. Багатоконтурна RGB підсвітка салону (вибір кольорів та режимів). Базова комплектація GT (що вже є з заводу): Фірмова система повного приводу S-AWC (Super All-Wheel Control). Преміальна акустика Rockford Fosgate із сабвуфером у багажнику. Адаптивний круїз-контроль (ACC). Система запобігання фронтальному зіткненню (FCM). Система утримання в смузі (LDW). Електропривід кришки багажника. Люк, безключовий доступ, камери, датчики сліпих зон. Машина дарує емоції, звучить і їде зовсім інакше, ніж стоковий Аутлендер. Усі дрібні доробки робилися для власного задоволення. Технічно — стан сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок на СТО
Торг біля авто!!!Авто з Америки, в чудовому стані обслуговувалось згідно технічних вимог, встановлено газ, вписано в технічний паспорт . Має 7місць , люк, чудову аудіо систему , шкіряний салон, круїз контроль, набір зимової та літньої гуми Володію автівкою 3 роки, сам лікар в основному їзда на роботу з роботи .
