- 280 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Варіатор
Авто в гарному стані, обслуговування здійснювалося вчасно
Авто в гарному стані, обслуговування здійснювалося вчасно
Митсубиси аутлендер 2009 рік,доглянута,поміняно всі масла та фільтра300км назад Сів поїхав торг біля машини все працює,продажа. Не срочна. Машиною зараз не користуємось так як е друга,всі питання упо телефону 09******76. Є зимова резіна на залізних дисках оригінал.В2024 році було зроблено обработку дніща,капот,двері, багажника. Перекупів не турбувати
Надійне авто
Продам власне авто в хорошому стані Авто обслуговується вчасно заміна масла на 8тис Кожен день на ходу проблем з машиною немає все працює Хороше надійне
продам Лансер 10.авто без зауважень кожного дня на ходу . більш детально розповім по телефону документи в повному порядку любий вид оформленя
Продам власний автомобіль , був пригнаний з Німеччини приїхавши сам.Загалом автомобіль в доглянутому стані є сервісна книжка все обслуговувалось по термінах, вся електроніка працює автомобіль на не дуже пустій комплектації. Встановлена чудова акустика з савбуфером , салон в чудовому стані встановлена нова гума , для контакту запрошую за номером.
Продам Mitsubishi Outlander XL 2010 року, 2.2 дизель. Надійний, комфортний та економний кросовер для міста і далеких поїздок. Двигун працює добре, тяга відмінна, коробка без нарікань. Авто в хорошому стані, доглянуте та вчасно обслуговувалось. ? Просторий салон і великий багажник ? Хороша прохідність та високий кліренс ? Кондиціонер/клімат працює ? Ходова без сторонніх звуків ? Документи в порядку, будь-яке переоформлення Авто кожного дня на ходу, вкладень не потребує. Деталі по телефону/в повідомлення.
• Авто Офіційне! . Було куплене в автосалоні в Україні . Рідний пробіг 100% . Мотор, коробка та підвіска без жодних зауважень •Автоматична шести ступенева роботизована коробка передач . (6 - передач). Працює ідеально. • Гума літо Кондиціонер робочий , заправлений . • • Підігрів сидінь . • Парктроніки задні •• Mitsubishi Colt Z-30 дуже комфортний у ходу, не дорогий в обслуговуванні та дуже якісний. • Більш детально телефонуйте розповім.
Доброго дня. Продаю свій автомобіль. В цілому по машині є проблеми тільки з подряпинами і сколами. У ДТП не була, рідна фарба, рідний пробіг. Все працює. Десь на 150 000 мінялося лобове у зв'язку з потраплянням каменя на трасі, також минулий власник міняв переднє пасажирське скло, каже акт вандалізму. 1.05 була заміна мастила, гальмівні колодки в круг, передні гальмівні диски, бензо насос. На 200 000 робив повний чекап машини, міняв усі роліки + ремні, ревізія кондиціонера, заміна ременів і доливка фріона, всі рідини, ходова частина (по цьому питань нема, машина їздить кожен день і повинна будти справна) Продаю у зв'язку із купівлею нової машини. Авто бізнесменів і майданчики прошу не турбувати. Дякую!
Авто придбано у 2010 р. у автосалоні.Я перший і єдиний власник.Фарба рідна,місцями підфарбована.Заміна мастила з фільтром кожні 9-10 тис.км..З 2017 р. установлено ГБО "EMMEGAS" (ITALY),з реєстрацією у ДАІ.Салон чистй,доглянутий,без дірок,тварин та курців не возив.Ходова працює відмінно,без стуків.КПП та двигун працюють плавно,без ривків.Є камера заднього виду,тоніровка вікон дверей(попереду світліша),заднє скло(є підігрів),лобове поверху.Дотатковий комплект зимових ковриків,парктронік задній,круїз- та клімат-контроль.Металевий захист картера двигуна,додаткова обробка днища кузова(антикорозійна та від шуму). Гальмівні диски та колодки ще рідні,не міняв,але є комплект колодок у подарунок.Ще є другий комплект ключів запалення та додатковий пульт сигналізації("Sher-Khan MAGICAR 6") . У якості бонусу додатково : сітка багажнику подвійна, сумка фірмова "Mitsubishi" з компресором,домкратом,знаком аварійної зупинки,інструментами та т.і. , трансмітер до аудісистеми під USB/SD, додатковий комплект шин. Замінені на LED лампи підсвітки салону,багажнику,габарітні вогні,задній хід та задня протитуманка.
Продам мітсубісі 2009 року. Нічого робити не потрібно сів і поїхав. Економне, пригнане з Італії
Надійний рамний позашляховик з легендарним дизельним двигуном 3.2 DID та системою повного приводу Super Select. Автомобіль від одного власника, у гарному технічному та візуальному стані. Комфортний, просторий та добре підходить як для міста, так і для далеких подорожей. Комплектація: ?? Люк ?? Запуск кнопкою ?? Клімат-контроль ?? Бортовий комп?ютер ?? Електропривід сидінь ?? Підігрів сидінь ?? Мультифункціональне кермо ?? Електропривід дзеркал ?? Камера заднього огляду ?? Парктроніки ?? Android мультимедіа ?? Преміальна акустика Rockford Автомобіль у хорошому стані, вкладень не потребує. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
розмитнена мітсубіші кольт.аварійна заводиться їде.аірбек цілі. двигун 1.3бензин-по запчастинам Розмитнений українська реєстрація
Lancer IX 2009 року. Один власник з автосалона. Куплена в Києві в 2010 році. Пробіг 282500 км Двигун 1,6 бензин Коробка механіка. Автомобіль обслуговувався на фірмовий станції "Niko". По двигуну, ходовій зауважень немає. Кузов потребує косметичний ремонт, сліди іржї на фото. Продаж тільки з переоформленням в МРЕО. Комплект зимової резини на рідних залізних дисках у подарунок.
Mitsubishi Lancer X Sportback - надійний, живий і готовий до перевірок Продаю свій автомобіль, який чесно служив і завжди отримував належний догляд. -Двигун: 1.8 -Коробка: автомат -Пробіг: 250 000 км - Нова гума Технічний стан - відмінний Машина обслуговувалась регулярно кожні 6–7 тис. км. Всі роботи проводилися виключно на СТО Automotive Service, є історія без «прихованих сюрпризів». По кузову Є невеликі подряпини – це нормальна історія для авто не із салону. На їзду та зовнішній вигляд загалом не впливає. Будь-які перевірки без проблем, за машину не соромно. Розглядаю обмін Цікавить авто більше за розміром або з містким багажником - у сім'ї очікується поповнення, тому потрібен практичніший варіант.
Mitsubishi Lancer 2009, комплектація Intense (максимальна комплектація для даної моделі), 2.0 MIVEC (150 к.с.) Я другий власник з пробігу 30 000 км., 2011 року. Пробіг реальний, готовий до будь яких перевірок. По всій історії зможу відповісти на будь-яке питання. Зроблена професійна шумоізоляція дверних карт, передніх арок та багажника (видно на фото), і це значно вплинуло і на музику і на загальні відчуття по авто. Встановлені передній та задній парктроніки. По авто жодних критичних моментів, двигун та варіатор працюють чудово, за роки використання не відчув жодних змін в роботі, салон доглянутий. Авто обслуговувалось згідно з регламентом спочатку на дилерському СТО, далі силами перевірених майстрів. За час війни використовувалась рідко, бо не було потреби, з першого дня на службі. Звертайтесь, чудова можливість для тих хто шукає саме цю модель.
Продам MITSUBISHI LANCER 2009р, седан сірого кольору. Встановлено тонування вікон, литі диски та спортивний задній спойлер. Автомобіль повністю на ходу, двигун працює добре, масло не бере, ходова не стукає машину нікуди не тягне. По технічній частині за моїм користуванням замінено ремінь ГРМ, свічки запалювання, правий передній ричаг підвіски, а також обслугована гальмівна система, регулярно мінялися масла та фільтри. Пробіг оригінальний Електрика вся справна повний електропакет, сигналізація, регулювання електро дзеркал, два підігріви сидіння, робочий кондиціонер, музика. Салон у відмінному стані, чистий та охайний, встановлені EVA килимки. Механічний клімат-контроль (3 крутилки), все працює справно, у багажнику є запасне колесо. По кузову є пошкодження в передній частині (видно на фото), на капоті місцями почав відшаровуватися лак, в іншому стан кузова нормальний. Авто працює відмінно та, детальніша інформація за телефоном, 2 ключа, документи в порядку. Переоформлення у Мрео, у подарунок комплект нової зимової гуми
Автомобіль у технічно доброму стані візуально так само гарний, салон охайний до машини завжди ставились дбайливо та акуратно всі розхідникі змінювались по регламенту! Від салону в одних руках на протязі довгих років! Можлива доставка до вас за попередньою домовленістю! В комплекті зимова гума! Є оригінальні килимки зимові резинові та літні ворсові так само оригінал! І ще є оригінальні чохли на сидіння комплект! Всі вікна рідні ! Є нюанс на арці показав на фото! Низ автомобіля в гарному не ржавому стані! Машина дуже єкономна і на свій 1.5 двигун досить динамічна! Оснащена газовою установкою 7л на 100 км газу у змішаному режимі! Бензин так само ! Оснащена передньою та задньою камерами та великим дисплеєм мультимедійний! Сигналізація sheriff! два ключі! Можливий обмін з моєю доплатою на обмін 7000
Надійний сідан на автоматі. Рік 2009.Двигун 1.6. Коробка автомат. Пробіг: 87.5 тис. км. Встановлено мульдімідійна система на базі андроїд з підключенням камери заднього виду. Є передні протитуманні фари, в комплекті колеса зима та літо. Авто на впевненому ходу, технічне справно, сів і поїхав.
