- 222 тис. км
- Переяслав
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.38 л.
- Автомат
Продам авто в доброму стані! В комплекті нова зимова гума та повнорозмірне запасне колесо! Шкіряний салон, люк, підігріви сидіннь, клімат контроль! Встановлено ГБО!
Продам авто в доброму стані! В комплекті нова зимова гума та повнорозмірне запасне колесо! Шкіряний салон, люк, підігріви сидіннь, клімат контроль! Встановлено ГБО!
Авто в хорошому стані, повністю на ходу, їде впевнено. Двигун працює рівно, не димить, масла не бере. Коробка переключає плавно. Ходова без сторонніх звуків.Продаж у звʼязку потрібен автомобіль більшого класу. Терміново ціна обговорюється.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
авто в доброму стані.кого цікавить краще писати не завжди є можливість відповісти.На обмін розглядаю кросовер/позашляховик на автоматі
Продам авто на свій вік має гарний стан. Всі деталі по телефону на вайбер.
Авто в хорошому технічному стані . Всі розхідники поміняні відразу ж після покупки . В Україні автомобіль проїхав всього 6 тис.км. Заправляюсь тільки на окко. Нова зимова резина і в комплекті є літня яка відїздила всього один сезон. Обмін на авто новіше з моєю доплатою.
Автомобіль на ходу. В ДТП не був. Сервісна книжка є, ГБО не було. Економний місто 6 max 7-8л, шосе 5,6-7л в залежності від їзди. Не фарбована, не гнила, мінялись пороги є незначні сколи по кузову. ГРМ (ланцюги ) не мінялись, немає потреби ( є в наявності додаю). Деталі по тел.
Продам надійний та комфортний автомобіль з оригінальним пробігом. В авто присутній датчик дощу, датчик світла, підігрів сидінь, кондиціонер. Стоять лэд лампи. В автомобілі обслужено: роздатки, новий ГУР, новий антифриз, нові колодки на ручник. Варіатор обслуговувався на 172 тис., проводилася заміна мастила з усіма фільтрами. Стоїть газ 4 покоління, навесні обслужений. Машина сів і катайся. Кому цікаво розповім більше по телефону.
Продам авто чудовому стані як візуально так і технічно. По машині робити нічого не потрібно, все вчасно ослуговувалось . Авто пригнане в Україну в 2020 році, я єдиний Власник в Україні. Авто не фарбоване,все в оригіналі,по техніці взагалі питань немає Є газ 4 покоління,фаркоп,клімат,круїз,карплей,андроїд магнітола,камера заднього виду, гарні R 17 титани і тд. Авто вартує уваги З документами порядок торг
Авто на повному ходу. Замінено цеп на 290тис. Відрегульовано клапана, кермова рейка відреставрована. Лінзована головна оптика та ПТФ з двома режимами( білий та жовтий), задні світлодіодні. ТО кожні 9тис. Є акти всих виконаних ообіт по авто з першої 1000 пробігу. 2 комплекти резини. Зима нова, на дисках на зберіганні. Авто на ходу кожного дня. Так як це японець, є сколи на ЛКП без рижиків. Комплектація авто світло/дощ. Камера заднього виду, підігрів сидінь, круїз контроль. Перекупам не віддам, можете не телефонувати. Моє перше авто, продавати не поспішаю
Продаю сімейне авто, повністю справне, замінений грм, помпа, ролики, кондиціонер заправлений, сидіння трапчані, деталі по тел, можливий торг
Авто в хорошому стані. Led світло. Все працює. Обслужене. Деталі за телефоном. салон в чудовому стані. оригінальний пробіг. обмін на дизель.
Це самурай з Японії. Експлуатація з 2010 року. Авто з максимальною комплектацією: заводська фірмова акустика з сабвуфером, натуральна шкіра, люк на даху, круїз, заводський ксенон, складання крісел заднього ряду з електропривідом, без ключовий запуск двигуна та відкриття дверей і багато іншого. Бачила мастило тільки Mobil 1. Сів і поїхав.
Авто у гарному стані, обслужена, гаражне зберігання, деталі по телефону
Лансер 9 2009 рік.два комплекти гуми на дисках передня зимня нова.нефарбована. ходова зроблена.треба зробити развал.газ 4го.покоління вписаний в т.п.новий фаркоп.салон охайний.багато чого зроблено. є нюанси по кузову арки,пороги.некритично,дно ціле.стоїть пів року.продаю бо військовий.ніколи їздить.з док.все гаразд любий вид переоформлення.
Авто в задовільному стані,торг присутній.
Автомобіль в чудовому стані Технічно без зауважень мотор та коробка працюють добре, по ходовій зауважень немає Машина на повному ходу ) Є кондиціонер, круїз контроль, мультимедійний руль, передні підйомники, титанові диски та хороша резина Телефонуйте
