- 187 тис. км
- Жмеринка
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Дуже хороший сімейний автомобіль робити нічого непотрібно 2 літра дизель 2008 рік мінівен 7 місць 7500торг
Дуже хороший сімейний автомобіль робити нічого непотрібно 2 літра дизель 2008 рік мінівен 7 місць 7500торг
Автомобиль моей дочери . Дуже крута машина! Улюблена та доглянута. Досконалість. Зроблена ВСЯ ходова частина, замінені масла та фільтри. Нову літню гуму купили місяць тому. Маневренна, потужна. Доглянутий та чистий салон. Потужне та холодне світло. Будь-які СТО без проблем. Я не позбавляюся від машини! Тільки в надійних руках! Можливий аргументований торг.
Авто від власника Деталі за телефоном
продам сімейне авто в хорошому стані повністю обслужене ще один комплект резини дитальніше по телефону хороший торг
В зв’язку з волонтерством потрібна більша та висока машина, тому продаю свою кралю 2008р. народження , масло не жере, гальма перебрані , задні амортизатори замінено, масло в варіаторі мінялось 6т тому, стоїть газ 4 покоління але не вписаний в ТП, є видимі сліди єксплуатаціі після евакуації людей з зони бойових дій, зараз треба щось більше тому продам в гарні руки Пробіг 289567км на час подачі об?яви, можливий обмін на паркетник з великим багажником
Продаю свій Лансер 10. Пробіг 203 000 реальний (не скручений), не битий, до лакофарбового покриття зауважень не має. Має 2 ключі (3й в мобілайзері), автозапуск з ключа, датчик дождю, кондиціонер, круіз, камера заднього огляду. Допрацьвана акустика, магнітола 10.2 Tayes cc3, додатково встановлені твітери , посилювач Reinford . Зроблена шумоізлоція всього авто , встановлено лінзи Aozzom, два комплекта гуми (літо,зима). Дорогі чохли. Реальному покупцю є торг.
В добром стані,кузов цілий,масло не бере.
Авто в хорошому стані! Збита по ходовій Підігрів передніх сидінь Механічна коробка Газ вписаний в тех. паспорті Гарна машина за свої гроші
Автомобіль в доброму стані вкладень не потребує,коробка робот,двигун працює добре кого цікавить дзвоніть т.**********
В гарному робочому стані, без корозії.готовий до перевірки на сто.
Продам власний Mitsubishi Lancer X. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та не потребує термінових вкладень. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, масла не бере. Коробка передач перемикається легко та плавно, всі передачі вмикаються без хрустів та зауважень. Двигун 2.0 бензин Механічна КПП Надійний та економний в обслуговуванні Масло від заміни до заміни Ходова частина без стуків та скрипів Тоновані вікна Кондиціонер працює справно Просторий та охайний салон Датчик дощу Датчик світла Підігрів передніх сидінь Підігрів бокових дзеркал Електрорегулювання бокових дзеркал Круїз-контроль Автомобіль завжди вчасно обслуговувався, використовувався дбайливо. Дуже комфортний як для міста, так і для далеких поїздок.
Mitsubishi Lancer X 📅 Рік випуску: 2008 ⚙️ Двигун: 2.0 л (бензин/газ) ⛽ Встановлене ГБО 🚗 Стан: повністю обслужений, вкладень не потребує 🔇 Салон зашумлений, чистий та доглянутий 💡 Електропакет, кондиціонер, підігріви передніх сидінь, Авто у відмінному технічному стані, економне та надійне. Сів і поїхав.
Міцубісі ланцер9, кондиціонер,4стеклопоїмника,вся єлектрика працює,машина кожного дня на ходу,,я власник,мотор зроблений,масла небере ,не димить , сцеплення нове,ходова зроблена,авто варта уваги,торг біля машини
Аут купував у салоні новим. Пробіг оригінальний. По салону є деякі питання до шкіри водійського сидіння, шкіри керма. Також поцарапані дверні ручки (болячка ). Всі моменти на фото. По техниці питань нема від слова взагалі. Усі ремонтні роботи проводяться виключно прямими справними руками та якісними запчастинами, переважно оригінал. Усі регламентні роботи проводяться виключно з дотриманням термінів. Усі вузли та агрегати працюють ідеально. Аут доїде куди завгодно та повернеться назад навіть не захекавшись. По кузову є деякі вікові косячки та трохи придавлена права задня дверка. Все на фото. Днище за 18 років оброблялось три рази. Останній - у серпні 2024 року. Днище оброблено цинком та потім якісним антикором. Гарантія 5 років. Двигун в ідеалі, оливи не їсть ані грама. Варіатор у повному порядку. Електрика в ідеалі, рідна безпека на місці. По кузову є фарбовані елементи. Нічого кримінального. Лобове скло у листопаді 24 року замінено так як була тріщина, з якою їздив десь років 7 та вона не заважала. Але останнім часом Аут використовуються переважно для далеких поїздок за кордон - Європа, Туреччина. Та для окремих поїздок потрібен техогляд. А з тріщиною на лобовому склі техогляд пройти було неможливо. Прийшлось міняти лобове скло.Гума літо та зима в гарному стані. ВАРІАТОР ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ !! Питання пишіть або на сайті або в вайбер. Часто буваю за кордоном, телефон може бути не на зв'язку. ПАНОВЕ ПЕРЕКУПИ, ПЕРЕПРОДАВЦІ ТА ІНШІ СУПЕРСПЕЦИ АВТОБІЗНЕСУ - ПРОХАННЯ МЕНЕ НЕ ТУРБУВАТИ. Спілкування з вами задоволення мені не дає. Дякую за розуміння. ОБМІН БАЖАНО НА ГІБРИД АБО ЕЛЕКТРО
В продажі доглянуте, незашарпане, обслужене авто!! Роздатка працює на відмінно, мотор заводиться зпівоберту, працює рівно та не димить! Коробка перемикає плавно, без ривків, без ударів! Холова не гримить! Візуально як на фото, привертає увагу! Гарна резина. Допрацьовано світло фар, приємно їхати у вечірній час. Встановлені пневмобалони, на задню вісь, які дають змогу підняти чи опустити авто, а також транспортувати більшу вагу без перенавантаження на ресори. Салон не прокурений, не подертий, чистий. Сидіння не продавлені. Ціна аргументована станом авто а не середніми цінами з сайту!
Машина без ДТП,Рідний пробіг.Гарний стан.Два власника,інше то переоформлення по рідних
Офіційний автомобіль. Один власник, купував у 2008 році. Машина повністю обслужена, додаткових вкладень не потребує. Повний привід працює, автомат, мотор питань немає. Є додаткові питання будь-ласка телефонуйте.
Авто купувалось з автосалону в 2008 році, перший власник, гаражне зберігання. Є зимній комплект шин в хорошому стані. Робився капітальний ремонт двигуна, на пробігу 480т км. А також замінялась коробка передач на таку саму теж приблизно в цей пробіг. Є моменти по лакофарбовому покриттю та маленькі рижики - пробіг відповідний, всі елементи кузова рідні, в ДТП не була. Салон перешивався, еко шкіра на сидіннях, кермо - шкіра. Два елементи які не були перешиті - коробка та ручне гальмування. Підвіска в порядку, по техніці справна - можемо перевірити на вашому СТО. Присутній торг, біля капота.
Продається авто-сів і поїхав,кондиціонер працює,лед,двигун масла не бере,ходова повністю справна,комплект зимніх шин з дисками(нові).Чудовий авто для жінки-навчитися їздити.Не терміново
? Mitsubishi Outlander XL 3.0 V6, 2008 р. Продам власне авто в хорошому стані. Машина доглянута, не потребує вкладень — сів і поїхав. ? Двигун 3.0 бензин — працює рівно, обслуговувався вчасно ? АКПП — без ривків, переключає плавно ? Встановлений ГБО (вписаний), працює відмінно Світлий салон, чистий і доглянутий Авто надійне і недороге в обслуговуванні як для свого класу. Було незначне ДТП, все відновлено. JMBXLCW6W8Z002177
