- 286 тис. км
- Одеса
- Бензин
- Ручна / Механіка
Mitsubishi Outlander XL. Автомобіль в повністю справному стані.Є невеликі пошкодження ЛФП. Дзвоніть або пишіть What’sApp
Mitsubishi Outlander XL. Автомобіль в повністю справному стані.Є невеликі пошкодження ЛФП. Дзвоніть або пишіть What’sApp
Продаю власне авто Mitsubishi Lanxer X SPORTBACK, володію 3 роки. Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю готовий до експлуатації. Купувався першим власником у салоні в Кременчуці у 2010 році, що підтверджуюється сервісною книжкою з відмітками (останнє фото). Пробіг чесний, не “скручений”, що підтверджується станом салону, кузова та всіх агрегатів. Всі стекла, включаючи лобове, рідні. Авто з сучасними доробками: LED лампи, додаткова шумоізоляція, Android магнітола з камерою заднього виду та парктроніками, покращена аудіосистема з виходом на USB та AUX, накладки на порогах, підсвітка ніг, оригінальний спортивний обвіс (з накладками на пороги, губами на передньому бампері та спойлер на кришці багажнику). В комплекті два ключі та два набори килимків. Технічна частина повністю справна – ходова повністю обслужена: нові колодки по колу, замінена ступиця, передні стійки стабілізатора та важелі, а також дві подушки двигуна і коробки. Працює кожна кнопка та функція, додаткових вкладень не потрібно . З рідної комплектації: підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, датчики світла та дощу, підкермові пелюстки, круїз контроль, ABS, ESP. Є якісно зроблені косметичні підфарбування по кузову, що цілком природньо для авто цього року випуску (силові агрегати та внутрішні пройоми не чіпались). Телефонуйте, з радістю розповім додаткову інформацію. Аргументований торг можливий біля капота. Прохання автобізнесменів не турбувати, нижче ринка продаватися не буде.
Продам гарний,збереженний Lancer Х без iржi, весь кузов в рiднiй фарбi. Piдний пробiг 185 тис. км.Двигун працюе тихо, ровно мастило не бере.Автомат працюе чiтко перемекаe плавно без пинкiв, салон охайний. Авто повнicтью обслужене, вкладень не потребуе!!!
Продам Mitsubishi Outlander 2.2 дизель 156 к.с. Пробіг 300 тис. Українська реєстрація. Я перший власник. Колір червоний. Середня витрата палива по місту 10л по трасі 8л. Авто з гарною комплектацією. Безключевий доступ, 7 місць, повний привод, мультируль, круїз -контроль, електростеклопідйомник, електродзеркала, сигналізація, задні парктроніки, датчики світла та дощу, блютуз, кондиціонер, автоматичний клімат контроль. Музика рокфорд з саббуфером. Фаркоп зйомний.
Продам надійне авто на всі случаї життя, повний привід на рахунок механічної коробки пройде будь де , авто на певному ходу,сів і поїхав.
Продаю свою машину, перший власник, куплено з салону, пробіг 70 тис, пробіг реальний, можете при бажанні перевірити. Під постійним техоглядом в офіційному салоні Mitsubishi, зберігання на парковці під накриттям. Без ДТП, без перекраски. Зі спойлером та протиугонною си-мою multilock, сигналізацією. Типтронік (автомат з можливістю переходу на механіку з підрулевими пелюстками перемикання передач). Комплект зимових шин куплений 2 зими назад, зимою їздила мало. Гарний стан машинки. Продам тому, хто буде дбати про неї і їздити з задоволенням!
Авто в гарному технічному стані 6 рок. у мене.Маю комплект зимньої резини Хенкок,зині коврики ЄВА.Дно авто та передні двері вібро-шумо ізольовані.Кондиціонер заправлений літом 2025 р.Підігрів сидінь,заднього скла та зеркал.Працюють всі кнопки,помилок нема.Дуже гарна магнітола 2 дін (4,64 пам'ять).Гарне світло місяць назад поставив.Датчик дощу та світла,багажник відчиняється з ключа.Є недоліки по фарбуванню задній бампер та невелика тріщина на передньому бампері.
2008 року, бензин, коробка автомат. Технічний стан хороший. Замінене масло в двигуні. Інші подробиці по телефону
Перша ЦІНА на рест!!! Авто в хорошому стані. Надійний японець на кожен день. Двигун та АКПП в нормі!!! Салон збережений. Підігрів передніх сидінь!!! Клімат працює!!! Деталі за телефоном.
Автомобіль в ідеальному стані, один власник з салону, не бита не крашена ,в 10 році виїхала з салону
Mitsubishi Lancer IX 2008 року Двигун 1.6 газ/бензин Автоматична коробка передач Пробіг 300 000 км Автомобіль у відмінному стані. Надійний двигун 1.6, автоматична коробка передач працює плавно, без ривків і сторонніх звуків. Технічно повністю обслужений і не потребує додаткових вкладень. Комплектація та переваги: • Газ вписаний в документи • Автоматична коробка передач • Кондиціонер • Підігрів передніх сидінь • Хороша аудіосистема • Сигналізація • Два ключі Кузов у хорошому стані. Пороги та арки цілі, додаткових кузовних робіт не потрібно. Автомобіль повністю готовий до експлуатації. Можлива будь-яка перевірка на СТО. Документи в порядку, можливий будь-який вид переоформлення.
Продаю власну машин. Купувала в автосалоні в Києві 2008 році. Один власник -жінка. . Без ДТП. Стан сів і поїхав. Також зимня резина є. Дзвоніть Седан • 4 дверей • 5 місць
Автомобіль 2008 року ,в сімʼї з 2022 року В автомобілі все працює,встановлений газ,вписаний в тех паспорт. Автомобіль для своїх років виглядає чудово! Сів і поїхав В додаток комплект зимньої гуми та третій ряд сидінь.
Клімат контроль, круїз контроль, підігрів сидінь, ел.регулювання дзеркал, гідропідсилювач керма, ел.склопідйомники, магнітола Один власник з салону Рідний пробіг Двигун заводиться Автомат Сигналізація Потребує ремонту БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Продам авто, у моїх руках це авто десь два роки, по перше брав авто для дружини, але вона так і не захотіла їздити) за нею дбав, замінював усе що було необхідно на разі технічних серйозних питань нема, в ходу кожен день, минулого літа їздив з Одеси до Львова двічі та усе чудово. Витрата містом десь 7-8 л, траса 5-6 (в залежності як їхати) Нові тормоза вкруг, підвіска тільки після обслуговування, лив завжди гарне мастило. Робот в гарному стані, перемикає чітко, наскільки тільки він може) не тупить, не викидає передачу, не падає в помилку По кузову 0 іржі, є облізлий лак на даху, капоті та задньому бампері По мотору особливих питань як і по коробці нема Із плюх це блютуз зробив до штатної магнітоли, гарне світло - у салоні та у фарах, 2 комплекта коліс, 2 ключі, сигналізація Автобізнесмени прошу не турбувати
Єдиний власник з салону. Пробіг оригінальний,жоден елемент не фарбований,є косметичні нюагси по кузову.Деталі за тнлефоном...
Автомобіль в гарному стані, гнилі немає. Повний привід, АКПП. 2 ключі, 2 комплекти гуми. Всі питання по телефону
Авто в хорошому стані, проблем по авто немає, обслуговане, з тюнінгу встановлено радіатор АКПП setrab, також замінено випускний колектор і вихлоп, встановлено широкосмуговий датчик і температура EGT, також всі лампи замінено на LED, коробка без проблем проходить адаптацію, що не маловажливо! Не битий !!!!! Крашений лише передній бампер !
