- 239 тис. км
- Біла Церква
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам своє авто на впевненому ходу, гаражне зберігання Хороша гума Кондиціонер працює Чистий доглянутий салон Переоформлення
Продам своє авто на впевненому ходу, гаражне зберігання Хороша гума Кондиціонер працює Чистий доглянутий салон Переоформлення
Машина в хорошому стані, 4 тис назад зроблена була капіталка мотору, кондиціонер робочий але потрібно заправити, люк, склопідіймачі, музика. Дзвоніть питайте все розповім як є .
Автомобіль в чудовому стані, працює кожна кнопка,зимою не їздив.Двигун,трансмісія,ходова в ідеальному стані.Середній розхід від заправки до заправки на задньому приводі 7,7л,на повному 8.2л.Нові колеса.Зробив вібро-шумоізоляцію.Результат перевершив сподівання.На фото видно стан кузова і зроблену роботу.По бездоріжжю не їздили,Кондиціонер обслуговувався,клімат-контроль ,абс працюють ідеально,вікна тоновані американською атермальною плівкою.Роздатка Super Select.Задній парктронік.Характеристики(**********
Нове щеплення, був замінений комплек грм, новий акумулятор, хороша резина, пофарбований в раптор, зроблена ходова,!!топлевний насос потребує ремонту!!пишіть звоніть на вайбер
Машина, не нова, є по салону невеликі сколи, подряпини, стоять титанки, літня гума, решта питань по телефону, кондиціонер працює чітко, дуже хороший торг
В хорошому стані, усе процюе.
Авто як на свої роки в гарному стані. Було проведено повне то замінені ремінь грм,масло в двигуні,кпп і в мостах, гальмівні дискипередні задні, колодки, форсунки паливна нова, пофарбована захисним Покриттям Кобра. Багажник,форкоп,шноркиль. МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ВАНТАЖНЕ АВТО
Автомобіль на впевненому ходу, двигун працює добре, масло не бере, тягне нормально. Пробіг — 175 тис. км. З нюансів по стану:на лобовому склі є тріщина від каменя, на кришці багажника зліз лак. Кузов без серйозних пошкоджень, геометрія ціла. Салон в нормальному стані. Стан на фото Привід — передній, коробка механіка, документи в порядку. Автомобіль був куплений у 2009 році. Продаж тільки з переоформленням.
Продам власне авто в гарному технічному стані. пройдено повне ТО на 275000 . Нова гума" Yokohama", двозонний клімат контроль, підігрів дзеркал, скла, передніх сидінь. Більш детальна інформація по телефону. по кузову видні незначні сліди експлуатації.
авто в гарному стані, сів та поїхав. нічого робити не потрібно, всі деталі по телефону, реальному покупцю тор г в межах розумного
За інформацією звертайтеся за номером телефону
Машина в гарному стані. Масла , ремні, роліки, колодки, свічки запалення, всі фільтра, в тому числі форсунок і тнвд, замінені. Замінений паливний бак і горловина, встановлено підкрилки та оброблено внутрішні полості авто. Все обслужено працює без нарікань і підводних каменів. Газове обладнання для GDI вприска Власник по техпаспорту. Продаж в зв'язку з покупкою вантажного авто. Ціна на обмін. Хороший торг.
Продам власний автомобіль який готовий до роботи, але стоїть без діла. На авто було зроблено та замінено: нижні шарові опори; передні втулки стбілізатора; ремні та роліки; ремонт задньої ходової частини 14 салінтблоків + нові розвалювалині болти, шайби та гайки; заміна задніх та передніх тормозних колодок; рульовая рейка нова; рульові наконечники; нова рідина гідропідсилювача; новий антифриз; масла та фільтра; резина в чудовому стані. Більш детальна інформація по телефону або біля авто, торг біля капота (додатковий тел +**********15)!
Продам власне авто у хорошому, збереженому стані. Машина для тих, кому потрібен надійний транспорт на кожен день без зайвих витрат. Двигун: 1.6 бензин (простий та витривалий). Паливо: Встановлено ГБО, офіційно вписано в техпаспорт. Дуже економна! Пробіг: 317 тис. км (чесний, без «скручувань»). КПП: Механічна, працює чітко. Стан: Авто дійсно доглянуте. Салон охайний, по технічній частині все обслуговувалося вчасно. Машина варта вашої уваги. Комфортна в ходу, м'яка підвіска, просторий багажник. Будь-який вид переоформлення. Ціна: $2,200 (торг реальному покупцю біля авто)
Машина в технічно справному стані, встановлений газ 4 покоління, вписаний в тп. Замінив обшивку дверей, літом проведено було ТО (масла, фільтри), місяць назад замінені задні пружини на оригінал. По ходовій проблем немає, по двигуну також. Встановлені міні-білед лінзи, віддам також диски на літо з резиною. Встановлений саб, якщо потрібно віддам за додатковою ціною. Дзвоніть запитуйте, розповім по машині. Торг присутній. Можливий обмін
Автомобіль в доброму технічному стані на свої роки, все працює без нарікань, обслуговування вчасно на сервісі мітсубісі. Детальна інформація по телефону.
Авто в хорошем состоянии. Обслужена, по ходовой нюансов нет, мотор и коробка без замечаний. Заводится в мороз без проблем. Масло менялось каждые 7-8 тыс. За 4 года сделано многое. По кузову есть небольшие нарекания. Менялось переднее левое крыло, переваривалась задняя правая арка. По салону так же есть мелкие замечания, видно на фото. Машина надежная, в ближайшее время хлопот не доставит. Возможен небольшой торг
