- 270 тис. км
- Синельникове
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Галан 7 2.0 газ/бенз мотор зроблений кузов живий. ТОРГ, тільки переоформлення
Галан 7 2.0 газ/бенз мотор зроблений кузов живий. ТОРГ, тільки переоформлення
Продам Mitsubishi Lancer 1.3 1993 року. Машина на ходу щодня, мотор і коробка працюють нормально. Є моменти щодо порогів та арок. Стоять білі диски, тонування. Документи в порядку, переоформлення.
Продам Mitsubishi Galant 1993, 7 gen, 1.8. Бензин, газ 4 покоління (не вписаний). Авто на ходу, повністю обслуговане(масла, фільтра, ГРМ). Нові тільки поміняні: амортизатор — 2 (перед) ,пружини — 2шт, ГРМ, помпа, замінений антифриз , ступица, колодки(перед) , сален блок, гальмівні диски(перед) — 2шт. Потребує ремонту КПП, та треба підєднати двірники та повтороти. Зроблена свіжа страховка.
продам сій автомобіль в задовільному стані є сліди корозії на кузові так як роки беруть своє , двигун працює добре встановлений газ , маленький розхід палива. номер телефону.
Авто підготовлене для експлуатації на важкому бездоріжжі. Збільшений дорожний кліренс.додоткові охолоджувачі мотора.додатковий інтеркулер.стаціонарний компресор.седіння рікаро.захист дніщя і мотора.підножки.доп.пороги.багато запчястин.ходова перебрана.є лебідка і компл грязівої резини( окремо) усі блокіровки . мотор 3200м3
По автомобілю багато чого було зроблено, авто на ходу. За детальною інформацією та додатковими фото\відео телефонуйте за номером **********
газ, бензин , 4*4, підігрів сідинь, електро дзеркала, фаркоп, тонування вікон, сигналізація з зворотнім викликом, два комплекта лючів.
Робоча, надійна. Постійно їжджу на ній. Ходова - треба дивитися, можливо ще зробиться. Є невиправлені недоліки по кузову. Двигун працює рівно, ще вистачить надовго. Недавно замінений ГРМ. Коробка добре переключає, як на свій вік. Газ вписаний. Переофрмлення на нового власника. Невеликий торг є.
Якщо зацікавив автомобіль пишить на вайбер
машина їде на бензині і газу. на ходу, але потрібно міняти гранати і три ричаги. Також є проблеми з днищем і передніми стаканами.
всі питання по телефону
Авто сів і поїхав. Повністю обслужено. Вложений не требует. Продаж - повне переоформлення. Адекватний торг. Обмін не цікавить. Перекупам прохання не турбувати.
Замечательная машина. Все в оригинале. Краска, в основном, родная. Владею 14 лет. Уникальный движок 1,8 v6 VR-G. Быстрая, приемистая. Небольшой японский монстр. Все работает. Надежная. Полностью исправная. Новый аккумулятор, хорошая зимняя резина. Новые коврики. Гаражное хранение. Неспеша продаю по команде жены. Полный бак бензина в подарок.
Авто ездит каждый день, надо приложить руки продаю в связи отъездом, машину брал для себя но нету времени ей заняться
продається авто у задовільному стані! всі питання по телефону ! возможен обмін!
Авто на свої роки в доброму стані. По кузову критичних проблем, немає. Ходова повністю перебрана. Мотор робить добре, як на бензині так і на газу. ГРМ тільки но міняний. Мастило міняється вчасно. Кондиціонер справний, люк не тече. Усі положення люку працюючі. Заводиться без усіх проблем. Пічка працює справно.Авто добре почуваються на трасі. Більше питань можно по телефону • Переоформлення без усіх питань.
Коробка после капремонта работает без нареканий машина в хорошем состоянии
Продаю своє авто, оскільки хочу взяти інше. Обслуговувалось масла фільтра Замінений радіатор, пічка гріє, кондиціонера немає. Салон ухожений. Електро люк Електросклопідйомники Електро регулювання зеркал Бензин Гідропідсилювач руля Мотор бодрий росхід на 100 змішаний 9 л Із нюансів: Потрібно робити ходову, задні стойки поміняні питання по салейнтблоках та передніх стойках. По кузову на дверях здуття в одному місці (потрібно робити) Я 3 хазяїн від випуску з конвеєра Цікавить обмін к на к
