- 237 тис. км
- П'ятихатки
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу,сів і поїхав.Білого кольору.
авто на ходу,сів і поїхав.Білого кольору.
Авто на ходу кожен день На карбюраторі, Працює тільки на газі (є можливість зробити бензин, є насос електричний, потрібно встановити) заводиться дуже добре як холодна так і прогріта, можу скинути відео як вона заводиться холодною з ранку при низькій температурі Авто потребує ремонту по кузові. Мотор працює ідеально Розхід газу 8-9л/100км
Номер телефона
Продам авто в нормальному стані всі подробиці за телефоном.
Всім привіт, пропоную своє авто яке я взяв для роботи, простий надійний дизель, без лишніх заморочок з приємним розходом палива! Авто краще будь якої радянської техніки, за такі гроші ви краще не знайдете, я особисто продаю її тому що взяв буса, на машині стоїть велюровий санол, панорамна криша, не тече! центральний замок, новий АКБ, фари ксенон, (новесенькй статер) на дисках не штамповках, здоровий монітар з функцією блютуз і нормальними колонками. Склопідіймаці вкруг, камера задньго виду. (але її треба підключити) новесенький фарком. пічкка працює добре. немає ніяких піддікать, все що треба зробити по ній зробили, ходовка як у лексула, плива як баржа! короче норм іномарка за ціною жигуля. Я особисто її брав для військових потреб, зараз вона не потрібна! я власним ходом приганяв її з Одеси. Авто на документах лише переоформлення, або зніму з обліку якщо вам на запчастини. із мінусів, можливо скоро треба буде міняти щеплення, але це питання 100дол. кпп в ній як нове, але вже підходить тросик передач, це як мені пояснив мій майсер. ходову робив, там все ідеально, нічого не стукає не грюкає! по кузову є питання, але для таких років то не питання) іще в нагрузку віддам повний багажник запчастин (ще один двигун без голови) паливну систему, генератор, кучу патрубків тросів запчастин, нову фару. те ще брав, те і віддаю! короче якщо в двох словах, авто для першого авто норм, або для зсу, або на запчастини. той хто купить не пожалкує, бо на метал її здати це пів ціни! для мене вона вже себе відбила, я возив прицеп по роботі. в цілому це старий японець, хто розуміє про що я! він нас всих переживе. Всим мирного нееба
aвто в нормальному стані, є нюанси, інф по телефону
Продам бус на ходу.З документами все добре,по мотору,ходовій питань немає.Детальніше телефонуйте. Торг присутній!
Машина на полном ходу, сел и поехал , есть некоторые дефекты по кузову , ходовая новая , двигатель полность исправен, кузов поварений , нужно только приложить руки и сделать косметический ремонт , все вопросы по телефону 38********17
Продам Mitsubishi Galant 6, 1988, 2.0 бензин. -Очень хорошее состояние на свои годы, как техническое так и внешнее. -Салон не затаскан в хорошем состоянии. -гидроусилитель, АBS, кондеционер, 4 стеклоподъемника, подогреватели -не битая, не крашеная. -с документами полный порядок любой тип переоформления. - находится в г. Желтые Воды, Днепропетровская область.
Не гнилий на ходу технічно справний ел дзеркала люк все працює
авто на ходу
Потребує ремонту. 60тис.км назад зробили капремонт двигуна.Почав диміти.Зробили капремонт головки впускного колектора- без змін. Невеликі погрішності по кузову. 2 комплекти резини і запчастини. Сигналізація.
Ну почнемо ? Це авто дідуся. До мене було в одних руках з 90-х до 2024 року (поки не дісталось мені). Дідусь колишній механік-електрик, тож більшість ремонтів проводив особисто (крім зварювальних та малярних робіт). Останні років 10 авто не виїжджало за межі міста, пересувалось з гаража на Березняках до Деміївської на роботу і назад. Зберігалось в гаражі (не думаю, що це прям важливо, але неха ця інформація буде тут). Ооот… Що ще сказати?! По авто було зроблено чимало роботи до мене і трішки мною. Ще авто має декілька фішок, а саме: - ідеально працюючу електрику, все шо споживає електрику в авто працює ідеально - підігрів передніх сидінь - підігрів бокових дзеркал і заднього скла (працює краще ніж в нових авто) - електро регулювання дзеркал - панорамний електро люк (працює в двох положеннях, не тече) - індивідуальна підсвітка підлоги для кожного пасажира при відкриванні дверей (зеленого кольору, плавно гасне) - передні електро скло підйомники (з доводчиком) - центральний замок (з можливістю відкрити лише багажник) - з приємного, всі лампочки працюють ідеально, всі регулювання справні - є механічна задня шторка Авто не дуло в сильних ДТП, але має підкраси. Переварювались пороги (на фото видно як відслоїлась фарба від грунту). За останній час було замінено : - гальмівну магістраль на задні гальма - обслуговувались задні гальма (р/к і колодки) - ТО двигуна (заміна оливи на 5w30 RockOil, фільтра, прокладки клапани і головки, сальники клапанів, прокладка впуска, шліфовка головки, заміна свічок і високовольтних проводів) - замінений АКБ - якась дорога релюшка на запалення Ще щось було зроблю легко, але вже не пам?ятаю що Так авто в доброму стані, неймовірно м?яка підвіска, за рахунок своєї ваги, під час ожиледиці проїжджає там де повний привід не справляється ( я про голосієвський проспект і Лесі Українки, не про бездоріжжя?). І найголовніше, мінуси: - на акумуляторі - ЛКП (на фото видно) - рейка гідропідсилювача сопливить (відремонтую або торг) Дякую за увагу
заводиться, на ходу! потребує кузовного ремонту, та оновлення лкп. авто в власності з 2004.
