- 250 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.3 л.
- Автомат
Хороший сімейний автомобіль для щоденного використання. Доглянутий, повністю обслужений, прекрасний стан
Хороший сімейний автомобіль для щоденного використання. Доглянутий, повністю обслужений, прекрасний стан
Продаю власне авто,2014 року, батарея 16квт,їде 100 км, літом 120,на ходу,все працює,незначні сколи і т.д.по ЛФП,не бита,не крашена, пробіг 108 тис,батарея жива,заряджається швидко від звичайної зарядки,є швидкий порт (2 зарядки),218 тис грн., торг.
Свіжо ПРИГНАНА З ГЕРМАНІЇ в ТОП ТОП стані!!!! 100% розмитнена і готова до постановки на облік!!!!! 1000% в ОРИГІНАЛЬНІЙ фарбі без ЄДИНОГО ПІДКРАСУ, БЕЗ ПОСКОЛИВ ТА ВМ'ЯТИН (відео перевірки товщиноміром додається) !!!!! СТАН НОВОГО АВТО!!!! 1000% технічно в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ, повністю обслужена за РЕГЛАМЕНТОМ!!!! Салон ЗБЕРЕЖЕНО, по електриці все працює!!!!!! ПОВНИЙ ПРИВІД!!!!! Символічний-МІНІМАЛЬНИЙ ТОРГ ВИКЛЮЧНО ПОРУЧ З АВТО!!! Всім ДОБРА І МИРУ!!!! ///////
Офіційне авто Вкладень не потребує Комплект зимової резини з оригінальними дисками Всі деталі по телефону
Свіжопригнаний з Швейцарії ! Ідеальний стан! Максимальна комплектація: шкіряний салон, ксенонові фари, панорама, камера заднього виду, преміальна акустика Rockford + сабвуфер, підігрів сидінь, датчики світла та дощу і багато іншого. Не битий і не фарбований! 2 ключі. Куплений в першого власника 1955 року народження!Класний авто! Дуже комфортний та економічний! Будь-які ваші перевірки!
Продається авто в гарному стані.Мотор коробка супер.Авто в одних руках 10років.Робити нічого не потрібно.З документами повний порядок.
Півроку тому замінили акумулятор(Varta) і мастило з фільтрами,гарна резина,страховка до серпня,салон в дуже збереженому стані,вся електрика працює,включно з електролюком,і підігрівом дзеркал.Днище не гниле.Чудова машина на кожен день по ціні жигулів.Додатково є новий комплект зимових шин на дисках.Я другий власник цього авто в Україні,є сервісна історія з Німеччини.
Свіжопригана з НІМЕЧЧИНИ! КОЛІР ПЕРЛАМУТР!!! 7МІСЦЬ!!! Розмитнена і сертифікована Договір купівлі продажу в подарунок! ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ 1000% Екологія на місці Є ВСЯ ІСТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ НА MITSUBISHI Чистий 2010 рік випуску Технічно все супер Автомат переключає ідеально Повний привід працює ЖОДЕН БОЛТИК ПО КУЗОВУ НЕ КРУТИВСЯ! МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ! По кузову без мятин,царапин Згідний на любі ваші перевірки СТО чи АВТОПІДБІР КСЕНОН ОМИВАЧ ФАР ШКІРА ПІДІГРІВ СИДІНЬ МУЛЬТИРУЛЬ БЕЗКЛЮЧОВИЙ ДОСТУП ЕЛЕКТРОСКЛАДАННЯ ДЗЕРКАЛ ЕЛЕКТРОРЕГУЛЮВАННЯ СИДІННЯ ВОДІЯ ЛЮК КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ МУЗИКА ROCKFORD Детальніше по телефону! МОЖЛИВА ДОСТАВКА У ВАШЕ МІСТО
Авто в відміному стані як візуально та і технічно. В авто точно рідний пробіг (є всі документи від дилера), точно в рідній барбі (фотозвіт додається). В спокійній манері їзди по місту 100-140. Всі документи підготовленні до постановки на облік (витрати в сервісному центрі 950 грн.). Хорошому покупцю колеса (на титанах) за невелику доплату. Готовий їхати на будь яке СТО. Можлива доставка у ваше місто. Можливий розрахунок криптовалютою. Оформлення всіх документів на місці (40хв). Можлива доставка у ваше місто. Можлива оплата криптовалютою. Оформлення всіх документів на місці (40 хв). Наявність 220+ елнктрокарів на одній локації. Адрес майданчика м. Луцьк вул. Ківерцівська.
авто має оригінальний пробіг вчасно зроблено ТО у ДТП з деформаціями кузова дверей і тд. не було . відійшов датчик srs світиться на приборів панелі , потрібен насройка люка (це все з недоліків ) в ціну включений комплект зимньої резини 4шт . готовий до любих перевірок на вашому сервісі в межах Луцька ( 7 км від Луцька)
Все зроблене в машині підвіска все працює є зимня резіна ,дзвоніть пишіть в вайбер питайте відповім на всі ваші запитання
Продам свій власний автомобіль, яким користуюся вже більше 5 років (по факту 3-тій власник). Пробіг рідний, в ДТП не бувала. В гарному технічному стані, 1 тис. км тому замінено масло + фільтра, комплект ГРМ. Новий акумулятор. Всі агрегати працюють, як повинні. Практично нова всесезонна гума розміром **********0 рік виготовлення). По косметиці є нюанси: царапина на бампері, водійське сидіння і кермо потрібно перешити, на лобовому склі тріщина. Встановлено камеру заднього огляду, кузов обезшумлений. Причина продажу - автомобіль немає часу використовувати, більше стоїть без діла. На всі питання відповім по телефону.
........
Авто знаходиться в Німетчині в місті Бонн,авто на ходу,три останні роки їздило по Німетчині,продажа у з'вязку з покупкою нової машини,звонити в Вайбер та Вотцап.Я другий хазяїн з 2008 року.Продаж авто в Бонні.Незначні подряпини кузова,розбита задня бокова хвітка(стекло-влучання каміння),не працює тахометр та радіатор печки треба міняти,передня резина нова-резину на задніх колесах треба покупати.
