- 48 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 2 л.
- Автомат
авто 2021 року. Офіційні проходження ТО. Гарантія до грудня 2026 року. Два комплекти гуми
авто 2021 року. Офіційні проходження ТО. Гарантія до грудня 2026 року. Два комплекти гуми
,лобове скло нове(при купівлю у старого власника була тріщина),резина нова куплена мною.довгий час стоїть в гаражі. немалював.МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА VOLKSWAGEN CC!!!
Продам власне офіційне з малим честним пробігом 85 тисяч кілометрів, з чесною історією, живе доглянуте авто, в ідеальному збереженому стані .Я другий власник авто повністю обслужене доглянуте , Є офіційні документи з чеками з сервісу , на авто грошей не шкодувати, я не перекуп , казок розповідати не буду, все кажу як є, тільки правду .АВТО В ДТП НЕ БУЛО, НЕ ФАРБОВАНЕ, ВСІ ВІКНА ОРИГІРАЛЬНІ РІДНІ, ПРОБІГ ТЕЖ РІДНИЙ НЕ ЗМОТАНИЙ, ПРОВІРЯЛИ , АВТО НА МАКСИМАЛЬНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ ЩО МОЖЕ БУТИ СЕРЕД АУТЛЕНДЕРІВ, . ХТО ДІЙСНО ШУКАЄ СОБІ ГАРНУ ЧЕСТНУ МАНИШУ ВІД ХОЗЯЇНА В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ , ТО ВАМ СЮДИ, МАШИНКА ДІЙСНО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ, БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ, ХТО КУПИТЬ НЕ ПОШКОДУЄ ДАЮ 1000 ПРОЦЕНТІВ.МАШИНОЮ ВОЛОДІЄМО ВЖЕ 3 РОКИ , НЕ ПЕРЕКУПИ, МОЖУ БУТИ НЕ В ЗОНІ, ТОМУ ПИШІТЬ АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ВАТСАП АБО ВАЙБЕР.ЗАЦІКАВЛЕНОМУ ПОКУПЦЮ ЗА ПОТРЕБИ СКИНУ ДОДАТКОВІ ФОТО АБО ВІДЕО З АВТО.ВСІМ ГАРНИХ ПОКУПОК
Mitsubishi outlander 2.0 Turbo (2006р.в.) в гарному доглянутому стані. Як у кожного ненамащеного авто е "коцки". Салон непрокурений, кожа+ алькантара. Глушник - нержавійка. Автівка обслужена, заміна мастил двигун, коробка, редуктор. Два комплекти ключів. Перекупів прошу не турбувати. Рідке авто, тому не поспішаю з продажем. Огляд тільки в Харкові.
Безключовий доступ, люк, 7 місць гаражне зберігання, я за кордном машина в більшості стоїть
Авто справне сів і поїхав, також стоїть газ, нещодавно були заміни: ГРМ- повністю, диски тормоза передні та всі направляючи по колу , стійки стабілізатора передні, заміна газового редуктора, мастило акп. Також є камера заднього виду. Щодо питань то біля авто!
Митсубиси аутлендер 2009 рік,доглянута,поміняно всі масла та фільтра300км назад Сів поїхав торг біля машини все працює,продажа. Не срочна. Машиною зараз не користуємось так як е друга,всі питання упо телефону 09******76. Є зимова резіна на залізних дисках оригінал.В2024 році було зроблено обработку дніща,капот,двері, багажника. Перекупів не турбувати
Авто в доброму стані , в ДТП не було, не фарбоване, все рідне, обслуговувалось своєчасно
Продаю свою машину в гарному стані! Машина на ходу, все можна перевірити. надійна, комфортна. за 5 років мене ні разу не підводила. Коробка - варітор. Всі її бояться, а я задоволена. Ніяких нарікань!! навпаки якість має значення! 050В подарунок, комплект зимової резини ( 1 сезон відходила) Тогр умісний .Всі питання по телефону
Машина вложений не требует. Находится в Польше. WhatsApp
Двигун, коробка перемикання передач та ходова частина у дуже чудовому стані, працюють без нарікань. ТО проходила, масла, фільтра, замінені. Має свій рідний пробіг, українська регістрація. Вложень автомобіль не потребує та готовий до експлуатації. Можливий торг біля авто. Всі додаткові питання по телефону
Продам своє авто,надійний вмісткий позашляховик з високим кліренсом.Авто не було в дтп та не фарбувалося.Газ ніколи не встановлювався.Заміна мастила кожні 7500 км.Замінені тормозні диски та колодки в круг,стійки передні задні,встановлена якісна андроід магнітола RED POWER. Камера заднього виду.Два комплекти гуми зима та літо по 1 сезонну hankook та kumho.18 легкосплавні диски.Автівка вкладень не потребує зовсім.Чохли на всіх седіннях та самі сидіння в ідеалі.Я другий власник авто придбав з пробігом 142000 продаю так як подрібно авто білше розміром. Розсмотрю обмін на повнопривідний позашляховик більшого розміру.
Автомобіль куплений в офіційному дилера у Львові. Пробіг підтверджений сервісною книжкою, всі ТО виключно в дилера NIKO. Розширена комплектація: - кондиціонер ; - кліматконтроль ; - USB port зарядка ; - зарядка в багажнику 12/120 вольт - датчик світла ; - датчик дощу ; - підігріває склоочисники (дворніки) - електросклопідіймачі ; - електрорегулювання дзеркал ; - підігрів дзеркал; - парктронік ; - металевий захист двигуна ; 2 комплекти килимків в салон EVA і резинові оригінал.
Mitsubishi Outlander 2021р із США Шини 255/45 R20 Останнє ТО 3 тис км тому Комплектація включає в себе наступні опції: -7 місць!!! -повний привід -передній та задній парктронік -камера 360 -комфортні шкіряні сидіння з обігрівом -передній ряд електрорегулюється -пам'ять положення сидіння водія -мультифункціональне кермо з обігрівом та підрульовими пелюстками передачі -безключовий доступ -вибір режиму руху -бездротова зарядка до смартфону -круїз контроль -клімат контроль багатозонний -передній ряд із подвійним склом
Mitsubishi Outlander Sport. Не перекуп. Автомобіль в гарному стані, користуюсь 5 років. Пригнаний з США цілий. Авто невибагливе в обслуговуванні. Помірна витрата бензину. Вчасно проводилось ТО. Чесний пробіг.
Двигун сухий - турботаймер В гонках не брав участі - не чіпувався! Новий оригінальний комплект щеплення Exedi 240мм Ходова ціла Є всі деталі - дрібниці - задня полка Потрібна малярка Немає бажання займатися, машина моя. Не ГНИЛАЯ.
Outlander 3 GT S-AWC 2014/13р максимальна комплектація 3.0 V6 бензин, 240 к.с. відключаємий повний привід, повноцінний S-AWC з вибором режиму руху + ЕКО АКПП 6ст. гідротрансформатор !!! + понижена + підрульові пелюстки 7 місць, другий ряд має регулювання як і перший - нахил і т.д., при складанні підлога рівна. люк на два режими, двозонний клімат, шкіра, безключовий доступ, запуск кнопкою, дистанційний автозапуск з ключа, електропривід кришки багажника з дотягуванням, камера заднього виду, адаптивний електропідсилювач керма, круїз, датчики дощу + світла + тиску в шинах, якісне тонування по колу приборка на ру+С+км, преміум мультимедіа Rockford Fosgate з USB+Bluetooth+голосове керування+сабвуфер заводський і т.д. салон акуратний, не затяганий, доглянутий, вся безпека рідна !!! мінялися тільки навісні елементи з косметикою, сам кузов рідний і без втручань !!! + обвіс з 21р на ~3000$ робити нічого не потрібно, кожна функція працює, помилок немає, ходова збита, не стукає, двигун V6, простий атмосферний, працює добре з приємним басистим вихлопом, масла не бере, жодних натяків на будь-які підтікання ніде немає, так само і на роздатці, акпп + на задньому мосту все сухо, зроблено ТО із заміною всіх масел + ГРМ витрата палива, якщо не порушувати пдр, по трасі ~7.5л, місто ~12.5л, якщо потрібна ще більша економія, то гбо євро4 стає без проблем, але якщо потрібно їхати, то їде дуже бадьоро і впевнено будь де) практично без пробігу по Україні я єдиний власник машина безпроблемна, комфортна, Не порівнюйте зі слабкими 2.4 та з 2.0 і вони на варіаторах!!! Це зовсім різні авто і тим більше якщо без повного приводу!!! 3.0 з S-AWC справді дарує позитивні емоції в водінні, комфорт, безпеку та відмінну керованість. дешеве обслуговування, все просте і доступне + невелика витрата палива за carfax 1-е ТО було на 5 тис. в 2015 р. фактично єксплуатація автівки почалася з 15року тільки переоформлення розрахунок можливий в usdt Полтава
Продаю автомобіль у хорошому стані. Підключається повний привід.Іммобілайзер,Ланцюговий двигун.Рідний пробіг,унікальний випадок,готовий до будь-яких перевірок одометра та коробки передач на сервісі.На 83000км замінив масло в коробці та моторі+фільтри,перебраний стартер у 2025,є підтвердження,мотор в ідеальному стані,у подарунок комплект нових передніх колодок,хоча попередні з малим зносом. Газ не стояв. Другі руки,3-й власник за заповітом,не експлуатує.Є дрібні нюанси по кузову. Технічно повністю справний,є сертифікат техобслуговування,дійсний до березня 2027 року,обслуговувався вчасно.Стоїть комплект літніх коліс на дисках Continental R19 знос невеликий+комплект всесезонних коліс Kumho R16. Документи в порядку. У салоні не курили,чехол на авто в подарунок.
