- 217 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Машина в нормальному стані. Замінені передні та задні стойки та втулки стабілізатора. Новий гідравлічний насос. Новий паливний фільтр та дросельна заслонка.
Машина в нормальному стані. Замінені передні та задні стойки та втулки стабілізатора. Новий гідравлічний насос. Новий паливний фільтр та дросельна заслонка.
Продам ланцера у відмінному стані. Перший власник. Підробиці телефоном. Можливий обмін на електромобіль
Легендарний Мitsubishi LANCER X. Газ бензин Авто з рідним пробігом. Працює добре як на газі, так і на бензині, економічна, всі стекла рідні, на Салон охайний, резина в ідеальному стані 90%Обмін на дешевше авто з вашою доплатою срочно треба гроші
Продам авто від власника з 2018р по авто було багато зроблено. 500км тому заміна всіх тормозних дисків і колодок ремкомплект супортів, передні речаги нові в зборі , рульові тяги також нові, передні ступічні підшипники, масло і фільтра. Новий акум куплений в травні 2025р. По кузову заміна порогів і арок не пофарбовані. Передні крила замінені з розборки в колір не фарбовані! Також ремонт передніх стаканів. Авто не планували продавати. По мотору і коробці питань немає! На авто є ГАЗ 4 пок. не вписаний в ТП.
Дуже економічне та спритне авто, встановлене ГБО 4, оброблена, обесшумлена, перероблені фари на Bi-led, встановлена якісна ауді система з GSM трекером, штатним відеореєстратором і камерою заднього виду, парктроніки та датчики тиску у шинах, сигналізація Convoy.
Автівка робоча лошадка , кожні пів року робиться то, я другий власник . Треба замінити пороги .
Авто в стані сів та поїхав . По техніці питань нема . По кузову , є моменти , але не значні . 2 літровий двигун . Коробка в відмінному стані , не одного натяку на пінки. 150 л.с . Авто в мене 5 років , Т.О робилось вчасно , ходова повністю перебрана . Повністю кинута проводка під саб буфер + акустичний предохронитель ( кому цікаво ) . Знаходиться в селі Максимівка . Бог район Питання за телефоном , торг біля капота Перегляну варіанти як зі своєю так і з вашою доплатою ( приоритет універсал - механіка ) , але разглядаю усі
Продаж Lancer 9 1.6, два комплекта резини, (зимовий штамп, літо -титан), фаркоп, рейлінги на дах, 2 ключа, 2х стороння сигналізація, тільки зі зняттям з обліку
Авто в гарному стані, свіжий двигун з малим пробігом працює тихо та рівно. Динамічний автомобіль. Додаткові питання за телефоном. З радістю відповім на всі питання.
В гарному стані, без аварій і пошкоджень, рідна фарба. Пробіг 114 тис. км. Другий власниик. Авто придбане у 2018 році при пробігі 92 тис. км. Газова установка встановлена на 95 тис. км. Перед продажем повністю відновлена ходова, все поміняно. Масло у варіаторі та двигуні мінялося на 111 тис. км.
Продаю лансер 9, кожного дня на ходу, економна, мотор 1,6. Реальному покупцю с торг. Також є відео, можу відправити в приватні повідомлення. Вартість авто - 4000$
Продам своє авто в гарному технічному стані! LANCER X 2008 рік, коробка варіатор двигун об'ємом 2.0 , бензин хороша резина,клімат контроль Abs, електросклопідіймачі перед та зад, вкладень не потребує, стоїть сабуфер хороша акустика,
Машина обслужена без вкладень, хороша гума, по кузову і дну ціла, салон доглянутий не прокурений, по машині питань немає. Будь-який вид оформлення!
Моє улюблене авто, володію ним з 2018 р. Авто в максимальній комплектації: коробка автомат CVT 6 ступ, пелюстки перемикання підрульові, мультируль, круїз контроль, клімат контроль, датчик дощу, датчик світла, руль в шкірі алькантарі, ручка кпп в шкірі nappa, підігрів передніх сидінь, спортивні передні сидіння з покращеною боковою підтримкою, аудіосимтема Rockford Fosgate, ABS, EBD, BAS, система курсової стійкості на дорозі, спортивна розпорка під капотом оригінальна, обвіс оригінальний (клики перед бампер, пороги, спойлер), 5 подушок безпеки, електро регулювання і підігрів дзеркал, передні ПТФ. За весь час володіння ніколи грошей не жалів, обслуговував вчасно, всі запчастини та розхідні матеріали найкращих виробників. Авто повністю обслуговуване, нічого робити не треба. Встановлено якісне ГБО, розвід по місту 11-12 л. Два комплекти резини з оригінальними легкосплавними дисками, літо R18 Ralliart, зима R16 штатні. Два комплекти ковриків в салон (зима-резина, літо-текстиль оригінальні). Авто затоноване по колу, якісно дорогою плівкою США. Зроблена повна шумо-вібро ізоляція всього авто. Сигналізація з двухстороннім звʼязком. Не зважаючи на вік автомобіля, авто має дуже гарний і ефективний вид, в стилі чорний на чорному. По іншим питанням телефонуйте. Автоплощадкам та автобізнесменам прохання не турбувати! Обґрунтований торг біля капоту.
Хороший стан! Двигун працює добре, масло не їсть, не димить, підтікань не має. Коробка перемикається м'яко та вчасно, підтікання масла також відсутні. Кузов не гнилий, в серйозних аваріях участі не брав. На 196 тис. км. було зроблено велике ТО, з заміною ременя ГРМ+ помпа, передні ричаги, подушки двигуна, всі тормозні диски, колодки, амортизатори, сайлентблоки задніх тяг, та багато чого іншого.
Ідеальне авто, як для першого авто або на кожен день. Самий надійний 1.6 бензиновий двигун в парі з звичайним автоматом (гідротрансформатор).Газ 4 покоління,вписан в т.п.Кузов цілий,абсолютно без нюансів.Без ДТП.Все скло рідне.Технічно без зауважень. Вся обслугована.Їде ідеально.Двигун та коробка без нарікань. Гарна комплектація з працюючим кондиціонером.Круїз контроль,підігріви сидінь.Додатково встановлена камера заднього огляду,парктроніки та відео реєстратор. Салон доглянутий. Гума літня.Переоформлення або доручення.
Я - єдиний власник з офіційного салону Ніко Львів Захід, з вересня 2007 року. В перші роки були ДТП. Але вже 15 років взагалі без ДТП. Рідний пробіг, відносно невеликий так як завжди працював недалеко від дому. Використовував тільки в особистих справах. Надійний, невибагливий автомобіль, все працює, завжди їде, і цим все сказано. Просто справжній японець. ЛКП потребує відновлення, в ідеалі авто потрібно майже повністю перефарбувати. Салон мабуть бажано прохімчистити. В задніх важелях потрібно міняти сайлентблоки, є стуки. Передній бампер тріснутий, на капоті, задньому бампері і кришці багажника обліз лак. Продаю в такому стані, як є, нічого не приховую, тому нічого не роблю. Все на фото. Продаю, бо хочу пересісти на кросовер. З незаводського - транспондерна сигналізація, акустика з підсилювачем, магнітола, шумоізоляція. Колеса на 17 дисках, 2 комплекта гуми в хорошому стані.
