- 170 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.58 л.
- Не вказано
В гарному технічному стані. Підвіска без стуків. Двигун працює рівно. Електросклопідйомники, підігрів передніх сидінь. Протитуманні фари. Шкір'яний руль.
В гарному технічному стані. Підвіска без стуків. Двигун працює рівно. Електросклопідйомники, підігрів передніх сидінь. Протитуманні фари. Шкір'яний руль.
Сімейний, доглянутий автомобіль на кожен день. Мотор і коробка без нарікань(все працює як треба, сів і поїхав), по технічній частині все справно, обслуговувалось вчасно. Вся електроніка справна! Є нюанси по кузову — присутня корозія. Фарбована(окрім даху). Були незначні ДТП, без серйозних пошкоджень. Нова аудіо система(kicx) з магнітолою(NEXTONE), встановлений сабвуфер з підсилювачем. Також є зимня гума.
Машина у хорошому стані. Цілком обслужена. Замінено всі розхідники. Вкладень не вимагає. Не бита та не фарбована. Вся в рідній красці. Салон доглянутий, чистий. Передні підігріви сидінь. Докладніше за телефоном
Авто 2007 року, в ДТП не був, частково з "рижиками", в леяких місцях пошкрябана згідно строку експлуатації. Газ/бензин. ТО проводиться регулярно.
АВТОМОБИЛЬ В ОТЛИЧНОМ СОСТОЯНИИ.
Авто в хорошому стані в рідній фарбі.У використанні в жінки.В ДТП не був. Достатньо економне та якісне авто. Стан технічно справний,вкладень не потребує. Підігрів передніх сидінь.Ходова повністю замінена.Двигун та коробка без нарікань. 16-бензин. Механіка Передній привід Відповім на всі питання по телефону ********** (68) 797 16 14-Анна Авто знаходиться в Міжгір?ї
По кузову є моменти, які треба підробити, видно на фото. також треба перешити салон, також все видно на фото. В іншому хороша машина, ні разу не підводила. По іншим питанням дзвоніть, пишіть
За всіма питаннями пишіть, продаж від власника, продаж не терміновий стан сів і поїхав всі вмятини були усунуті потребує тільки фарбування також замінене переднє крило. По мотору та ходовій частині питань немає, накладки на пороги вже зняті та готові до фарбування.
Продам автомобіль 2008 для душі , для тих хто цінує динаміку і надійність,(в одній сімʼї була я 3 власник )відреставровані арки пороги2023 ,двигун робили 80 т.км назад ,в експлуатації тільки вихідні дні, доглянута , після то ,вся оптика лед,2 комплекта резини(мішелін зима,ласка літо),2 ключі,мультілок ,мульти медіа андроїд2 Дін,акустика GBL,рідні вікна всі!! , мотор чистий,не бере масла ! ,новий АКБ,гбо,sheriff!клімат ( працює)новий насос топл(оригінал) , одним словом хозяйська , сів поїхав ,обмін ,не спішу з продажем ,торг біля капота , БІЗНЕС І ПЛОЩАДКИ НЕ ТУРБУВАТИ
Авто в доглянутому стані питань нимає продаж не терміновий причіна я військовий і купив позашляховик всі питання по телефону з питаннями типу за 5 заберу будласка далі ни витрачайте мій і свій час
Авто на ходу, у щоденному використанні. Пробіг може бути трохи більшим. Має певні відповідні ознаки використання
Продаю Mitsubishi Lancer X 2007 року, 2-літровий. Власник майже рік, куплений у серпні минулого року. За цей час проїхав близько 6 000 км, в основному на роботу і назад. Масло міняв регулярно, нещодавно зробив повне ТО перед зимою, також повністю обслужив коробку передач. Стан кузова потребує уваги, необхідно провести ремонт. Салон в чудовому стані, не курили. Деталі на фото. Телефонуйте, якщо є питання, можливий торг
Детальніше по телефону)
Всі подробиці по телефону
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Продам власний автомобіль,куплений в Україні у офіційного дилера, я другий власник. Вся історія автомобіля відома, є сервісна книжка. Авто у гарному стані, варте уваги, доглянуте, все вчасно обслуговувалося, салон чистий, добре збережений.
