- 224 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Автомобіь повністю обслужений, купувався в салоні, не євробляха, другий власник. Зауважень по кузові та по технічному стані - немає
Автомобіь повністю обслужений, купувався в салоні, не євробляха, другий власник. Зауважень по кузові та по технічному стані - немає
Продаю власне авто. Я другий власник з листопаду 2019 року, до цього власником був засновник Mitsubishi Ukrainian Club. Незважаючи на свій вік машина має досить непоганий пробіг, бо була з 2009 року для власника другим авто і більшу частину часу стояла в гаражі. Авто доглянуте. По техніці жодних питань, двигун 2л. надійний, для нього це не пробіг. Коробка працює гарно, передачі вставляються м'яко, але чітко. Всі підігріви, склопідіймачі, замки, все працює. Салон в гарному стані, кермо перешивалося після покупки, бо по оригіналу дуже погана шкіра і воно було вже втомлене. Автомобіль все життя після офіціалів обслуговувався на клубному СТО Мастер(окружна), там ж вся історія. На ньому ж, за роки володіння, перебрав всю підвіску по ОРИГІНАЛУ, в т.ч. зчеплення. Останнє то було буквально два тижні тому, на ньому поміняли стойки стабілізаторів і самі стабілізатори, подушку двигуна(задню). Плюс по авто багато в чому виправленні "вікові" моментики, типу: - Замінив ричаги відкривання багажнику і бензобака (попередні від віку заржавіли і туго відкривалися). - Переднє дзеркало водійське якийсь рагуль випадково розбив, поміняне по оригіналу з підігріваючи елементом. і т.д. по дрібницям По кузову: - Все скло рідне(на фото видно). - Двері кромки НЕ ржаві(фото). - Бампера притерті, передній підуставший. - Після цієї зими рижики стрільнули на арках, прибрав, візуально не кидається в очі, але я думаю всі розуміють, що таке японський автомобіль такого віку. По помилкам лиш світиться SRS, треба замінити шлейф, подушки не стріляні. Готовий скинути біля капота ціну, але за копійки не віддам, бо авто абсолютно живе.
Продам авто міцубісі лансер 9 2004 року всі деталі за телефоном, газ вписаний, авто на мені перекупів не турбувати !
Машина 15 років в одних руках. Капітальний ремонт двигуна. Замінено арки та пороги. Щодня на ходу. Телефонуйте все розповім
Гарний надійний автомобіль. Володію авто 4 роки. Перший власник в Україні, пригнано з Німеччини, підвіска перебрана, встановлено підвищення кліренсу, кузову авто близький до ідеалу, за час володіння жодного разу не підвела, на додаток до авто віддам запчастини, хорошому покупцеві торг.
Технічно хороший стан Мотор та автоматична коробка передач без проблем Від Власника газ вписаний По кузову та по дну є нюанси Робоча, хороша, економна машина Кондиціонер працює чудово Камера заднього огляду присутня
продам домашній свій автомобіль в чудовому стані ,по авто зроблена вся ходовка поміняний ГРМ,нова, помпа , новий радіатор тому ......хто розуміє стан авто телефонуйте!!!
Продам авто газ/ бензин 1,6. Кузов в нормальному стані . Машина на повному ходу , економна .
Автомобіль в хорошому стані
Сімейне Авто в доброму стані, все мінялося вчасно, сів та поїхав.
Двигун та КПП: Працюють рівно, жодних нарікань. Всі рідини та фільтри замінені вчасно, двигун сухий, працює тихо, в коробці мастило замінено • Ходова: Збита, нічого не стукає, їде м'яко. • Кузов: Виглядає охайно, критичних зауважень немає, але фарбований, без гнилі • Салон: Чистий, не прокурений, доглянутий. • Технічно без зауважень, обслуговувався згідно з регламентом. • Кондиціонер заправлений, кожна кнопка працює. • Два ключі, гарна гума. • Встановлено та вписано ГБО (працює ідеально). • Дуже економне та надійне в експлуатації авто. • Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
Mitsubishi lancer 9 в хорошому стані. Два комплекти резини ,ковриків. Гаражне зберігання,дорога газова установка 4-го покоління.Машина обслужена, варта уваги .На обмін дороще!
Машина, восени 2021 року, була пригнана з ЄС. Я володію авто з березня 2022 року. Пробіг свій – 154000 км. Вів облік усіх робіт за весь час володіння, а також залишилися документи і деякі квитанції про виконані роботи з Німеччини (найбільше - заміна повного комплекту зчеплення в 2020 році) Основні роботи, проведені мною: 1. Ревізія мотора 4G18, заміна маслознімних кілець і прокладок. компресія у всіх циліндрах заводська. на даний момент двигун працює рівно і дуже тихо, олія їсть близько 400 мл на 1000 км. 2. ТО гальмівних супортів 3. Модифікація дросельної заслінки (вічна проблема на цих двигунах, через що плавав холостий хід). Зараз усе гаразд. та інше по дрібниці. .. всі дані надам. По кузову є дефекти ЛКП та гниє задня ліва арка. Продається з двома комплектами коліс, зимових та літніх (тих, що на фото зараз немає, замість 18, стоять 16 дюймів)
До Вашої уваги автомобіль Mitsubishi Lancer 9 Авто у хорошому стані, технічно справний автомобіль, який протягом довгих років служить вірою і правдою. За детальнішою інформацією по авто звертайтеся за номером телефону.
MITSUBISHI VIRAG Лансер 9.У власності з2011року.Надійний двигун 4G63 з чугунним блоком та рідним пробігом в преміум комплектації з дорогою музикою. газ ніколи не встановлювався. витрата палива 6-7л на 100км.авоматична кпп.З 2018 р. не використовуеться.повне переоформлення.
Продаю свій надійний автомобіль. Сів і поїхав. Їздила дружина. Все робилося вчасно. Ходова відмінно. Коробка передач відмінно. Радіатор новий, задні стійки, свіжий акумулятор, газове обладнання нове (ще на гарантії), стабілізатор, трос ручника, масло змінюємо вчасно 6тис., рульова рейка зроблена, для своїх років машинка в повному порядку. Реальному покупцеві торг біля капота. Усім вданих продажів.
Машина в хорошому технічному механічному стані! Володію нею два роки, нарікань нема ніяких! Взяв її так як перший автомобіль, тепер хочу поміняти на щось потужніше! За час користування поміняно: ходову перебрано було повністю, замінено два радіатора, новий акумулятор, обновлено гальма, зроблено ручний, оригінальні легкосплавні диски з резиною і стальні теж, машина доглянута в охайному стані, при спокійній нормальній їзді масло в нормі, коробка механіка переключає чітко, машину використовую щоденно на доїзди до роботи і кожен тиждень на їзду додому за 70 км! Можливий обмін з моєю доплатою на щось свіже та потужніше. Подробиці телефоном або в приватних повідомленнях (якщо не відповідаю на дзвінок). Торг біля авто.
Авто в гарному стані,документи впорядку,салон охайний,все поацює,кондиціонер заряджений,має підігрів передніх сидінь,сенсорна магнітола+саббуфер.протитуманні фари.Є незначні нюанси по кузову.
Машина на повному ходу мотор капіталивса щеплення нове ходовка хороша возможен обмін з вашою доплатою за налічку торг
авто поварене, оброблене, покрашене. двигун працює рівно. КПП перемикач рівно. з недоліків - не працює кондиціонер
