- 400 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам Mitsubishi Lancer 1.3 1993 року. Машина на ходу щодня, мотор і коробка працюють нормально. Є моменти щодо порогів та арок. Стоять білі диски, тонування. Документи в порядку, переоформлення.
Продам Mitsubishi Lancer 1.3 1993 року. Машина на ходу щодня, мотор і коробка працюють нормально. Є моменти щодо порогів та арок. Стоять білі диски, тонування. Документи в порядку, переоформлення.
продам сій автомобіль в задовільному стані є сліди корозії на кузові так як роки беруть своє , двигун працює добре встановлений газ , маленький розхід палива. номер телефону.
Авто сів і поїхав. Повністю обслужено. Вложений не требует. Продаж - повне переоформлення. Адекватний торг. Обмін не цікавить. Перекупам прохання не турбувати.
Надійний "Японець",на ходу.Замінники мінялись вчасно.Була капіталка двигуна років 5 тому,відтоді силовий агрегат працює як "годинник",не "димить",нічого подібного немає.Потребує зварочних робіт(більше днище,частково інші елементи).Можливий обмін з моєю доплатою(трактор,мотоцикл,квадроцикл,і т.п.),якщо запропонуєте щось дійсно варте уваги.Тільки переоформлення. Краще писати тут,якщо дуже потрібно,то дзвоніть
Машина в хорошому стані, є питання по фарбуванню (вигорів лак), передні стійки потрібно поміняти але не критично їздити буде, машина переварена, склопідйомники всі працюють, люк треба міняти тросики сам механізм працює • Голову повністю переробляв, ремінь ГРМ новий, задні стійки нові, колодки в коло нові, всі фільтри та масла замінені, ніяких стуків немає.
Авто на ходу, V-1600см куб, газ-бензин, мотор работает исправно не дымит, не парит. Полное ТО топливной система, газовой установки IV поколения, ходовой. Рассмотрю все варианты продажи по агрегатно. Срочная продажа!!! Дополнительно звоните уточняйте.
Характеристика буде правдива без лишніх муток , бережу ваш і свій час . По авто - авто достатньо добре для своїх років , резва і красива (для 1993 р.н ) Авто не давно було замінено вся ходова частина авто на сумму 12000 тис грн. Залишилось замінити подушки двигуна які є в наявності . Із мінусів: сама найголовніша це немає компресії в 4 циліндрі, але машина працює виїжджає під Могилів-Подільський підйом на 3 передачі , розганяється до 140 . Також порвався трос на спідометр . Розглядайте варіант субʼєктивно це не Жигуль і Жигуль далеко новий не впирається з цим дідусьом . Цінуйте свій час і мій не звертайтесь по дрібницях , так так - ні то ні ! Гарних покупок)
Авто норм, сів і поїхав, нічого міняти не потрібно для використання, ходову всю оглянули, все що було необхідно все міняв. Авто економне, запчастини, які поставиш, то вони довго слугують і забуваєш про цю проблему.Авто жодного разу не підводило. ГРМ, масло, помпа, фільтр і антифриз мінялось 4 тис. назад, а так же: колодки передні, шарова ліва, відновлення рульової рейки, прокладки на двигуні, резинка на трамбльоре, резинки на стабілізаторі, заміна стабілізаторів, сайлентблок правий, перемикач поворотників,свечи поменяны, світло хороший, подогрев зеркал, заднего стекла, регулировка зеркал, резина зима комплект 2 lassa нові, дві у відмінному стані, літо 4 нові lassa, дворники нові, масло не їсть, все робив для себе. Є нюанси зі склопідйомниками деякі.
Продам авто на повному ходу, замінені арки та пороги, покриті баранчиком. Працює тихо, нічого не стукає, легко заводиться, гаражне збереження.
Машина на ходу є нюанси по кузову ходова нова
