- 3 тис. км
- Шептицький
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто з рідним пробігом 3200 км. Куплене новим у Львові. Ідеальний стан, нове авто. Деталі телефоном.
Продам авто з рідним пробігом 3200 км. Куплене новим у Львові. Ідеальний стан, нове авто. Деталі телефоном.
Два комлекта колес, дзеркало відео регістратор, новий акумулятор 92а
Машина в доглянутому стані вкладень не потребує по ходові та мотору питань немає ржавчини дирок немає кому цікаво дзвоніть питайте відповім . ТОРГ БІЛЯ АВТО .
В гарному стані , є нюанси по кузову Кузов6/10 Мотор кпп 9/10 Ходова 7/10 Газ - потрібно замінити редуктор
Двигун: 1.8 DI-D Тип палива: Дизель Потужність: 143 к. с. Витрата палива: Місто - 6. 8 Траса - 4. 8 Змішаний - 5. 5 Кількість місць: 5 Об'єм багажного відділення: 430 л Кількість передач: 6 Авто пригнане з Німеччини в 2021 році. Переднє світло - Xenon. Функція "підсвічування повороту" (кидає додатковий пучок світла в ту сторону, в яку повертає автомобіль). Є передпусковий підігрівач Webasto. Також в комплектацію входять: Підігрів передніх сидінь Шкіряне кермо Шкіряний селектор КПП Датчик дощу Датчик світла Електросклопідіймачі (на всіх дверях) Омивачі передніх фар Подушки безпеки USB - порт Аудіо - система Круїз-понтроль Задній парк-тронік Так як авто готував для себе, то багато деталей було замінено на нові, якісні! По типу акумулятора Varta, радіатора NFR, нові передні пружини і нові задні стійки амортизаторів і т. д.. Також є два комплекти коліс в зборі: Літо - R18 Зима - R16
Автомобіль свій, другий власник. Двигун відремонтовано на 280 тисячах. По авто є нюанси, торг біля авто. Авто надійне! Ніколи не підводило. Перекупам прохання не турбувати! Всім мирного неба! Слава Україні!!!
Авто повністю на ходу. Рік назад робив мотор машина робилася для себе все повністю справне. Поставив газ нове обладнання ще на гарантії. Поставив фаркоп но не використовував. Попав в армію тому продаю
1. 315тис. замінено ГРМ, масло, антифриз, помпа 2. 325тис. задні диски, колодки, передні ричаги 3. 326тис. радіатор, масло Технічно авто в гарному стані.
Офіційний продавався в NIKO. Двигун , кузов та ходова без питань , авто вкладень не потребує. Шумо та вібро ізоляція. Повністю доглянуте. На цей рік дуже гарний екземпляр. Авто для тих, хто шукає для себе. В комплекті йде гарна ризина ollroad на легкосплавних металевих дисках. Косметичний частковий окрас. Тоніровка. Перекупам та площадкам прохання не турбувати Більш детальна інформація за телефоном.
Продам Ланцер Х. Авто володію з 2023 року,багато чого зроблено,все не описати. По кузову є нюанси, на фото намагався все передати. Можливий обмін на Акорд 7,від 2006 року,чи тойоту кемрі 40,але на механіці,звісно з моєю доплатою.
Продам Mitsubishi Lancer X 1.5 МТ. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Машина доглянута та своєчасно обслуговувалася. Авто належить дружині, продаємо у зв’язку з тим, що останнім часом майже не користуємося ним, тому вирішили, що автомобіль має приносити користь новому власнику. Встановлена якісна літня гума Goodyear з хорошим залишком протектора. Салон чистий та охайний. Автомобіль готовий до експлуатації без додаткових вкладень. Детальніше розповім по телефону. Можливий огляд у зручний час.
номер телефону **********
Перший власник , повністю на ходу
Авто в гарному стані. нічого робити не потрібно. обслужена, кузов оброблений, зроблене ТО, все працює.
Ланцер X 12рік. Офіційний. 1.6 газ/бенз. Своя улюблена машина. У дуже гарному стані. Весь у рідній фарбі. Вкладень не вимагає. Без якихось вад по кузову, і по техніці. Все змінювалося вчасно. За останній рік вкладено багато сил та грошей. Повністю обезшумлена. Хороше тонування в коло, якісне Led світло, обважування. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Продаж у зв'язку купив друге авто. Обмен на электро с моей доплатой.
Mitsubishi Lancer 9 2005 р. Авто в хорошому стані двигун працює на відмінно ходова на 5 салон не затертий можливий обмін на авто з вашою доплатою. За детальнішою інформацією звертайтесь за тл
Лансер 9 2006 року випуску, 3-й власник, встановлений газ 4 покоління, котрий вписаний в свідотство про реєстрацію, нова магнітола с чітким звучанням, тоновані всі стекла, по електреці працює все, комплект нової зимньої резини, зараз на новій літній. пошкодження наступні: вдарена в багажник є тріщина, трохи пошкрябаний задній та передні бампери. По ходовці нарікань не має. Розходники замінювались своєчасно. За доп. інфою телефонуйте.
Авто на повному ходу,робився двигун, ходова, заміна бензонасосу і фільтрів, замінено масло, фільтри, резина нова зима.
