- 215 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
lancer x Отличная машина за машиной ухаживали с салона и до сегодня... 100%родной пробег 320 000 Все менялось вовремя... Расход 6л.Трасса 7.5Город газ некогда не стоял. Масло Liqui Moly Molygen 5W-30старался менять до 9 000т.км Магнитола на андроид 9,Сабвуфер в левом крыле багажника... Чехлы ЭкоКожа... ЭваКоврики... Что интересует звоните росскажу... Продажа только с переоформлением.
Дуже практичний та надійний автомобіль, повний електропакет дверей, дзеркал, круиз та клімат контроль додає комфорту у повсякденному житті. Додатково встановлений дуже дорогий предпусковий обігрівач Webasto у 2018. Салон в ідеальному стані на свої рока, все чітко працює, має кріплення ISOFIX для дитячих крісл! Двигун та коробка працює чітко, масло не бере. В придане віддаю комплект зимової резини з дисками. Будь який спосіб переоформлення, але в пріоритеті повне переоформлення. Усі питання по телефону
Машина обслужена без вкладень, хороша гума, по кузову і дну ціла, салон доглянутий не прокурений, по машині питань немає. Будь-який вид оформлення!
по автомобілю багато чого зроблено авто робилось для себе...з приводу авто писати в вайбер
Надійний,економний,японский автомобіль в дуже хорошому,робочому стані,вмісткий салон,високий кліренс,добре тримається на трасі,вкладень не потребує.
Куплена в салонІ тд нІко мІсто луцьк пробІг 59000км не пройшла обкаткІ машина нова торг бІля авто! Обмін на бус свіжо пригнаний Т6 або Мерседес бус .. доплата якщо потрібно .Обмін на ТРАКТОР МТЗ Джон дир.
Машина на повному ходу, газу немає, недавно проводилась заміна щеплення, гальмівних колодок та масла, також проводилась реставрація рульової рейки , по кузову є не значні нюанси, що нормально враховуючи вік машини ,якість наших доріг та "уважність" інших водіїв. Також є комплект літньої резини на титанах ! Додаткова інформація - по телефону. Торг присутній!
Доброго дня машинка обслужена всі ремені + всі рідини мінялися вчасно Були замінені тормозні диски колодки хорошого бренда Походові замінено два ричага Була замововілене дно Затонована була мною лобове термалка Замінив свічі по оригіналу Стоять оригінальні титани
Я - єдиний власник з офіційного салону Ніко Львів Захід, з вересня 2007 року. В перші роки були ДТП. Але вже 15 років взагалі без ДТП. Рідний пробіг, відносно невеликий так як завжди працював недалеко від дому. Використовував тільки в особистих справах. Надійний, невибагливий автомобіль, все працює, завжди їде, і цим все сказано. Просто справжній японець. ЛКП потребує відновлення, в ідеалі авто потрібно майже повністю перефарбувати. Салон мабуть бажано прохімчистити. В задніх важелях потрібно міняти сайлентблоки, є стуки. Передній бампер тріснутий, на капоті, задньому бампері і кришці багажника обліз лак. Продаю в такому стані, як є, нічого не приховую, тому нічого не роблю. Все на фото. Продаю, бо хочу пересісти на кросовер. З незаводського - транспондерна сигналізація, акустика з підсилювачем, магнітола, шумоізоляція. Колеса на 17 дисках, 2 комплекта гуми в хорошому стані.
Продам ланцер, доглянутий авто зараз у Польщі телефонуйте ********** Telegram мотор працює ідеально, по задніх арках є малі проблемки, підвіска не гримить, виїду до кордону!
Всі питання по номеру телефону Дар'я
Продам авто , технически в нормальном состоянии, установлено гбо 4 , вписан в т/п, с документами все в порядке , переоформление .
Продам авто в задовільному стані, але є елементи корозії, які треба виправити. Авто кожного дня на ходу, глобальних питань немає, але є над чим попрацювати. Двигун був на кап. ремонті минулого року, на газу питань немає, але треба дивитись, чомусь троїть на бензині. Є на неї комплект дисків R17. Всі додаткові питання по телефону або у власні повідомлення.
Продаю свою автівку в ідеальному стані, доглянута, другий власник. Масла, фільтра все мінялося своєчасно. Двигун мастило не бере, робився капремонт на 300 тис пробігу. 2024 рік реставрація рульової рейки. Ходова в ідеалі. Повністю шумоізоляція салону. Машинка трудівниця
