- 151 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Гарне, надійне, економічне авто. Машина обслуговувалася вчасно, технічно питань взагалі нема. По кузову один підкрас водійської двері, в дтп не була. Тонована, салон охайний.
Гарне, надійне, економічне авто. Машина обслуговувалася вчасно, технічно питань взагалі нема. По кузову один підкрас водійської двері, в дтп не була. Тонована, салон охайний.
Авто в гарному стані,по кузову е нюанси,іржі немає все оброблено,була заміна прокладок усіх масла фільтра свічки,кожен день на ходу газ бензин але на газу мало ізжу салон без запахів все чисто та доглянуто музика е, сабфувер в подарунок літня резина проїхала 100-200 км також е полнорозмірна запаска віддам зимню теж в доброму стані відкатала одну зиму працюе кожна кнопочка в салоні поставлені нові лампочки на фари дуже яркі не троіть не димить все детальніше по телефону
Авто на хонду.
Продаю свій автомобіль, вкладень не потребує, двигун масла не бере, мінялось раз в 7 тис. ГРМ і всі ремні мінялись 10 тис назад. Газ вписаний, росхід економний. 2 комплекта резини. Якщо поза зоною пишіть, або телефонуйте на номер на останньому фото
Гарний Лансер.Один власник.Авто придбане в Україні.Без ДТП.Авто вихідного дня.Поїздки на дачу.Обслужене,без питань,щодо викороистання.
Продам доглянутий автомобіль в доброму стані. Мотор працює добре не димить масло не бере обороти не плавають.По кузову крашено лише пару елементів а так автомобіль весь некрашений, є незначна корозія.Ходова вся в порядку нічого не стукає не гримить.Салон чистий не прокуряний доглянутий.По електриці працює все, два комплекта ключів.Документи всі в порядку, переоформлення.Торг присутній,машина у Вінниці.
Пропоную гарний автомобіль! Перебраний, не гнилий. В машині є сигналізація, кондиціонер, склопідйомники, підігрів дзеркал, підігрів сидінь. Хороший варіант, можливий обмін. Пропонуйте варіанти.
Авто в гарному стані. Пробіг рідний, мотор працює гарно, ходова частина без зауважень, коробка працює добре, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Авто з переоформленням. Всі деталі по телефону.
Водію авто з листопада 19 р. Все працює відмінно. Торг біля капота.
Авто постраждало в результаті обстрілу, пошкодження на фото. Двигун, коробка, ходова в повному порядку, з місця обстрілу до місця зберігання доїхала своїм ходом, без проблем. Радітори цілі, капот пошкоджений, до двигуна уламки не дістали, основний ужар в верхню та задню частини. Пропозиції по телефону. Можливий обиін на мото.
Автомобиль у відмінному робочому стані. В наявності зимова та літня гума. Двигун два літри, КПП механіка, встановлено ГБО 4 покоління.
Надійне авто, яке варте Вашої уваги. Додатково придбані нові пороги, арки та підібрана фарба, дані додатки входять у вартість.
Продаю Mitsubishi Lancer 1.6 бензин/газ механіка. Машина на ходу Технічно проблеми з двигуном Ходова без критики. Потребує заміни резини Кузов має моменти, потребує по можливості заміни порогів але не критичні на фото видно Гарна комплектація. Підігрів передніх сидінь Стеклопідйомники Підігрів заднього скла Продаж з переоформленням Присутній розумний торг
Гарний автомобіль, який не потребує жодних вкладень. Сів і поїхав, продається від власниці в Дніпрі (Новокодацький район) Оформлене ГБО. Велика місткість. Стан на фото, приїжджайте дивитись та пишіть в особисті повідомлення (Вайбер, Телеграм)
Продам после ДТП.
Продам лансер 9 в повній комплектації ,в гарному стані,не гнилий,не ржавий, кожний день на ходу, мотор робе справно,, все мінялося вчасно,по ходовій все добре,не гримить,не стучить,нові стойки,амортизатори,шарові, колодки,новий акумулятор,по електрикі все працює, кондіционер заправлений, салон охайний,не прокурений,на зиму е резина почті нова гудиер, можливий обмін з вашою доплатою, документи в порядку
Авто в хорошому стані. Недавно зроблений кап.ремонт. Сів і поїхав. Всі деталі за телефоном.
