- 247 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.58 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Потребує незначних вкладень по кузову. Двигун після капримонту ±10 тис.км.
Продам власне авто. Потребує незначних вкладень по кузову. Двигун після капримонту ±10 тис.км.
Продам Лансер 9 2005 року, газ/бензин. Їжджу тільки на бензині, газ працює. Пробіг зараз 293 тисячі. Заводиться з півоберту, в ходу кожного дня. Взимку в морози заводилась без питать. Враховуйте роки, стан кузова прям як нова не буде, присутні коцки, царапки, не критичні. Якщо цікаво, пишіть або дзвоніть. Документи впорядку, переоформлюється, я власник
авто на ходу,сів і поїхав.Білого кольору.
Лансер спорт 2008 р. в., перша реєстрація в 2010 році, 1.8 бенз. АКПП, пригнана з Литви в кінці 2023 року, оригінальні титани з літньою резиною, нова АКБ. Можливий обмін з моєю доплатою.
Lancer IX 2009 року. Один власник з автосалона. Куплена в Києві в 2010 році. Пробіг 282500 км Двигун 1,6 бензин Коробка механіка. Автомобіль обслуговувався на фірмовий станції "Niko". По двигуну, ходовій зауважень немає. Кузов потребує косметичний ремонт, сліди іржї на фото. Продаж тільки з переоформленням в МРЕО. Комплект зимової резини на рідних залізних дисках у подарунок.
Пропоную вашій увазі надійну конячку. Пробіг рідний 146 тис, їздила не дуже багато. Друге, а деякий час вже і третє авто в сім'ї. Є багато покращень, це повна шумоізоляція, обвіс від Lancer Sport, дорога мультимедіа з бездротовим android auto і carplay, задня камера, бортовий комп'ютер, ксенон у птф (і блоки розпалювання для фар, проте зняті). Обслуговувались за регламентом на сто Oiler, є акти робіт. Підвіска зроблена, проведено ТО, новий акумулятор Bosch, зимова гума, готовий до експлуатації. Серед нюансів на покращення це рижик на передньому крилі та косметичні подряпини на бампері та обвісі (див. фото). Це є предметом торгу, є варіанти. Допомоги в продажу не потребую, включаючи майданчики.
Авто повністю обслужене, не потребує вкладень. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Автомобіль знаходиться в м. Херсоні. Я - другий власник (згідно Т/п). Повністю на ходу. Є дефекти по кузову (на фото), на швидкість не впливає. В наявності два комплекти легкосплавних колісних дисків. Ходова обслужена, встановлено новий підрамник передньої підвіски, замінено рульову рейку. Також поміняні прокладки ГБЦ та колекторів, ремінь ГРМ, роліки натяжіння, помпа. Кондей справний, АКПП не пінається. Салон доглянутий.
Один власник з 2019 року. Продаю чудове, надійне авто, яке стало рідним. Їздило мало. по суті, як машина вихідного дня. Доглядалось і все вчасно замінювалось. Технічно машина в справному стані. Сів і поїхав. Встановлене додаткове освітлення, мультимедійна магнітола на "android", камера заднього виду з підсвіткою, підсвітка ніг, чохли на сидіння... Встановлене ГБО. Замінене масло та фільтри. Проведена антикорозійна обробка днища Гаражне зберігання! Все працює. Авто економне та варте Вашої уваги
Кондиціонер, підігрів сидінь, мульти руль, датчик дощу та світла. Газу не було!
Автомобіль в хорошому стані сів і поїхав. Бережна експлуатація . За всі роки експлуатації не мали жодних проблем. Не гнилий не битий. В ДТП не був. Є незначні царапини на кузові і сколи на капоті. Стандартна для цього класу авто комплектація.
Надійний "Японець",на ходу.Замінники мінялись вчасно.Була капіталка двигуна років 5 тому,відтоді силовий агрегат працює як "годинник",не "димить",нічого подібного немає.Потребує зварочних робіт(більше днище,частково інші елементи).Можливий обмін з моєю доплатою(трактор,мотоцикл,квадроцикл,і т.п.),якщо запропонуєте щось дійсно варте уваги.Тільки переоформлення. Краще писати тут,якщо дуже потрібно,то дзвоніть
Продам авто в гарному стані! Коробка автомат працює чудово! Мотор масла не бере! Кондиціонер працює Можу пригнати в інше місто України
Звоните! на сообщения не отвечаю 1998 год кондиционер 4 стеклоподъёмника на ходу, не гнилая
Машина в хорошому стані, є питання по фарбуванню (вигорів лак), передні стійки потрібно поміняти але не критично їздити буде, машина переварена, склопідйомники всі працюють, люк треба міняти тросики сам механізм працює • Голову повністю переробляв, ремінь ГРМ новий, задні стійки нові, колодки в коло нові, всі фільтри та масла замінені, ніяких стуків немає.
хороший авто.надійний в експлуатації. оригінальні запчастини. капітальний ремонт мотора.ходової.нові колеса.фаркоп.гаражне зберігання.причина продажу працюю водієм.рідко користуємось.
Машина обслужена розхідники поміняні масла,фільтра ,свічки ,помпа,антифріз,комплект грм ,новий акум .Потрібно варити пороги,задні арки .
