- 198 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаж Lancer 9 1.6, два комплекта резини, (зимовий штамп, літо -титан), фаркоп, рейлінги на дах, 2 ключа, 2х стороння сигналізація, тільки зі зняттям з обліку
Продаж Lancer 9 1.6, два комплекта резини, (зимовий штамп, літо -титан), фаркоп, рейлінги на дах, 2 ключа, 2х стороння сигналізація, тільки зі зняттям з обліку
продам домашній свій автомобіль в чудовому стані ,по авто зроблена вся ходовка поміняний ГРМ,нова, помпа , новий радіатор тому ......хто розуміє стан авто телефонуйте!!!
Авто в справному стані кожен день на ходу,є питання по порогам,масло не бере,500 км назад поміняв два вентилятори і блок управління їми,кондиціонер працює,на ваші запитання відповім по телефону
Пропоную до продажу Mitsubishi Lancer 9 в рестайлінговій версії — автомобіль, який прослужить ще багато років без клопотів. Один власник, завжди вчасно обслуговувався, у відмінному технічному та зовнішньому стані. Рік: 2006 Пробіг: 135 000 км (підтверджується на сервісі) Власник: тільки один Стан: бездоганний, готовий до експлуатації. Що робить його особливим: • Клімат-контроль для комфорту в будь-яку погоду • ABS для безпеки • Підігрів сидінь • І інші опції рестайлінгу • Акумулятор свіжий (2023) • Гума нова (2024) • Повна історія обслуговування Зв'яжіться зі мною тільки через Viber або WhatsApp для деталей або огляду.
Стильне та комфортне авто. Володію ним вже 13 років. Сказав би кращий варіант - ціна -якість- комфорт. Продаю лише через те, що потрібен універсал або мінівен. З мінусів - не великий багажник, шумка ну як в японському авто. З плюсів - малий росхід 6,2 бензин, 7,3-9 літрів газ( залежно від стилю їзди). Приємний салон, гарний кондиціонер, в зимку дуже швидко нагріває пічка, підігрів сидінь. Дешева в обслуговуванні. Японська якість, надійний. Масло заміна кожні 8 тис км. Перереєстрація бажано через дію. Газ не вписаний в тех паспорт. Але за 7 років, ніхто не запитав за газ. Авто в гарному стані. По кузову є декілька царапин. Стосовно ДТП, трохи в'їхали в двері, але професійно вигнули, що не видно, якщо не знаєш. Оригінальний пробіг.
Продам ланцер9 на автоматі всі питання по телефону
Авто в доброму стані. Вкладань ніяких не потребує. Додатковий комплект гуми на дисках. Торг та питання за телефоном.
Дуже хороше авто, особливо для тих кому подобається комфортна їзда з хорошою музикою. Авто в мене майже три роки, обслуговувалось вчасно, заміна мастила й фільтрів кожні 8 тис.км. Близько 60 тис.км. тому був зроблений капітальний ремонт двигуна. 5 тис. тому замінений комплект ГРМ. Ціна вказанана з музикою, без неї ціна буде значно менша. Авто підкрашувалось, дороблялось. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Якщо позазоною- телефонуйте в телеграм, вотсап, вайбер.
Продаю лансер 9, кожного дня на ходу, економна, мотор 1,6. Реальному покупцю с торг. Також є відео, можу відправити в приватні повідомлення. Вартість авто - 4000$
Продам своє авто в гарному технічному стані! LANCER X 2008 рік, коробка варіатор двигун об'ємом 2.0 , бензин хороша резина,клімат контроль Abs, електросклопідіймачі перед та зад, вкладень не потребує, стоїть сабуфер хороша акустика,
Висушені продати авто є нюанси за які готові вступити в ціні, двигун масла не бере від заміни до заміни рівень, літня резина на титанах що на фото,є комплект зими на штампованих дисках,підігрів сидінь,електро підіймачі всих чотирьох двирей
Автомобіль в гарному стані. В ДТП не був. Обслуговувався завжди вчасно.
Продам авто не бит не карашен пробег не отмотан мотор масло не ест состояние отличное бензин газ вписан но никогда не стоял
Продам свій Lancer Торг біля машини. Покупцю в подарунок комплект зимових коліс.
Mitsubishi Lancer 2006 рік, 1,6 бензин, 179 тис. пробіг., механічна коробка передач. Підігрів передніх сидінь, електросклопідйомники, кондиціонер, підсилювач керма. Машина в хорошому стані, салон доглянутий. Заміна масла і фільтрів проводилась вчасно. Комплект зимньої резини додається. Реальному покупцю можливий торг.
Продам власне авто в хорошому стані Авто обслуговується вчасно заміна масла на 8тис Кожен день на ходу проблем з машиною немає все працює Хороше надійне
Все працює нарікань немає. Рижики на арках і переднє праве крило. Потребує косметичного ремонту. Все поміняне та все працює.Всі детальні питання звертайтеся за телефономадим.
До 120 000 обслуговувався в оф.сервісі Мітсубісі,за весь період експлуатували два власника,ГБО встановлно
