- 195 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто
Продам авто
Mitsubishi Lancer | 1 власник | Газ/бензин | Без ДТП Продаю Mitsubishi Lancer 2008 року, 1.6 Автомат. 1 власник, авто без ДТП, все життя в руках однієї родини, обслуговувалась на одному СТО, реальний пробіг, купувалась з салону. Що зроблено: • Нова літня резина. • Замінено: підрамник, подушку двигуна, деякі елементи підвіски. • Ремінь ГРМ + натяжний ролик — заміна 10 тис. км тому • Помпа, генератор, ДПКВ. • Сальник колінвала, гофра, масляний піддон. • Новий акумулятор. • Передні гальмівні колодки + колодки ручника. Газ/бензин: • Повне ТО газ/бензин кожних 10 000 км. • Газ сертифікований у ТП — без проблем з переоформленням. Комфорт і інше: • Парктроніки • Замінений шлейф SRS (болячка Lancer усунута). • 2 комплекти ключів Недоліки присутні: потребує кузовного ремонту (арки, багажник, стакани), горить помилка по каталізатору, потрібно вирізати та поставити обманку. Також є декілька дрібних нюансів - по телефону. Телефонуйте.
Авто в хорошому стані, Я ВЛАСНИК телефонуйте торг присутній домовимось! Зроблена ходова, замінено ГРМ комплект, спереду нова резина BRIDGESTONE, замінено гальмівні колодки, трос ручного гальма, промита система охолодження залито концентрат, хороше світлоLED, стоїть парктронік, замінено болти розвалу задні зроблено розвал сходження.
Машина в хорошому стані, на правому задньому крилі присутня корозія( можете побачити на фото). Газ/ бензин. 5 місць. Місткий багажник .Салон в хорошому стані. Не гнила, дно машини оброблено для запобігання ржавіння та гниття. Авто пригнана з Європи. Можливий не великий торг
Авто 2007 року рестайлінг, повністю обслуговане працює кожна кнопка, ТО проходилось вчасно, кожні 8-9 тис проводилась заміна масла в двигуні, коробка - АКПП працює ідеально без жодних нарікань, двигун обєм 1.6л, 3 місяці назад був зроблений капітальний ремонт двигуна. Встановлено ГБО, по кузову в авто переварені всі недоліки які були, пофарбована,нефарбована тільки криша, капот і кришка багажника, пробіг 147 973
Авто в гарному стані.Всі питання по телефону.
Машина в доброму стані, на ходу кожен день. Ходовка зроблена вся. Не бита, не фарбована, вся в рідній фарбі, не варена, все скло рідне. Замінений радіатор, бензонасос. Гбо 4 п вписане в тп, і повністю обслужене- замінені форсунки, всі фільтри. Підігрів передніх сидінь. Працює все. Разом з машиною віддам 6 колес на дисках. Парктронік встановлений, можна підключити. Є ньюанс по задній правій арці. Торг тільки з реальним покупцем. Продаж в звʼязку з покупкою іншого авто. Детальніше по телефону
Сііжопригнане авто з Швейцарії з чистою історією Двигун працює без нарікань , по підвісці нічо не стукає , авто в гарному стані , з рідним пробігом, Більше деталей по телефону, реальному покупцю торг
Продам доглянутий автомобіль в доброму стані. Мотор працює добре не димить масло не бере обороти не плавають.По кузову крашено лише пару елементів а так автомобіль весь некрашений, є незначна корозія.Ходова вся в порядку нічого не стукає не гримить.Салон чистий не прокуряний доглянутий.По електриці працює все, два комплекта ключів.Документи всі в порядку, переоформлення.Торг присутній,машина у Вінниці.
Пропоную гарний автомобіль! Перебраний, не гнилий. В машині є сигналізація, кондиціонер, склопідйомники, підігрів дзеркал, підігрів сидінь. Хороший варіант, можливий обмін. Пропонуйте варіанти.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує. Встановлена дорога музика, кондиціонер заправлений, чотири склопідіймачі, передні підігріви сидінь. Додаткова інформація по телефону. ТІЛЬКИ ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ.
Надійне авто, яке варте Вашої уваги. Додатково придбані нові пороги, арки та підібрана фарба, дані додатки входять у вартість.
Продаю Mitsubishi Lancer 1.6 бензин/газ механіка. Машина на ходу Технічно проблеми з двигуном Ходова без критики. Потребує заміни резини Кузов має моменти, потребує по можливості заміни порогів але не критичні на фото видно Гарна комплектація. Підігрів передніх сидінь Стеклопідйомники Підігрів заднього скла Продаж з переоформленням Присутній розумний торг
Продам после ДТП.
Авто в хорошому стані. Недавно зроблений кап.ремонт. Сів і поїхав. Всі деталі за телефоном.
Продаю свій автомобіль, перший власник,купували з салону , стоїть газ але не вписан.Зроблена на 310000 капіталка двигуна повністю,сів поїхав.Ходова все зроблено,свічки замінили, прокладка клапанної кришки теж.Все працює на відмінно.
Авто на ходу. Регулярно обслуговується. Є зимова гума , оригінальні килимки , чохли.
Машина в доглянутому стані вкладень не потребує по ходові та мотору питань немає ржавчини дирок немає кому цікаво дзвоніть питайте відповім . ТОРГ БІЛЯ АВТО .
