- 186 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Mitsubishi Lancer X Sportback - надійний, живий і готовий до перевірок Продаю свій автомобіль, який чесно служив і завжди отримував належний догляд. -Двигун: 1.8 -Коробка: автомат -Пробіг: 250 000 км - Нова гума Технічний стан - відмінний Машина обслуговувалась регулярно кожні 6–7 тис. км. Всі роботи проводилися виключно на СТО Automotive Service, є історія без «прихованих сюрпризів». По кузову Є невеликі подряпини – це нормальна історія для авто не із салону. На їзду та зовнішній вигляд загалом не впливає. Будь-які перевірки без проблем, за машину не соромно. Розглядаю обмін Цікавить авто більше за розміром або з містким багажником - у сім'ї очікується поповнення, тому потрібен практичніший варіант.
Авто в гарному технічному стані, є недоліки по лакофарбовому покриттю, встановлена оптика с ангельськими очами червоного кольору, встановлено ГБО(вписаний в Тех.Паспорт) і багато чого по дрібницях. Масло і всі фільтра змінювались на 226600 км Передні, задні колодки і колодки ручного гальма змінювались на 227300 км Свічки запалювання, прокладка ГБЦ, датчик масової витрати повітря змінювались на 228900 км Авто у володінні з 2021 року ні разу не підвела, 6-й власник, авто вартує уваги. Телефонуйте на Telegram, Viber, WhatsApp. Авто площадки прохання не турбувати!
Mitsubishi Lancer 2009, комплектація Intense (максимальна комплектація для даної моделі), 2.0 MIVEC (150 к.с.) Я другий власник з пробігу 30 000 км., 2011 року. Пробіг реальний, готовий до будь яких перевірок. По всій історії зможу відповісти на будь-яке питання. Зроблена професійна шумоізоляція дверних карт, передніх арок та багажника (видно на фото), і це значно вплинуло і на музику і на загальні відчуття по авто. Встановлені передній та задній парктроніки. По авто жодних критичних моментів, двигун та варіатор працюють чудово, за роки використання не відчув жодних змін в роботі, салон доглянутий. Авто обслуговувалось згідно з регламентом спочатку на дилерському СТО, далі силами перевірених майстрів. За час війни використовувалась рідко, бо не було потреби, з першого дня на службі. Звертайтесь, чудова можливість для тих хто шукає саме цю модель.
Надійний сідан на автоматі. Рік 2009.Двигун 1.6. Коробка автомат. Пробіг: 87.5 тис. км. Встановлено мульдімідійна система на базі андроїд з підключенням камери заднього виду. Є передні протитуманні фари, в комплекті колеса зима та літо. Авто на впевненому ходу, технічне справно, сів і поїхав.
Продаю свій автомобіль, яким володію та користуюсь щодня. Машина для тих, хто шукає надійний 2-літровий двигун на механіці — їде бадьоро В ДТП не була, за час мого володіння. Рідна безпека ціла. Що було зроблено: Автомобіль доглядав як міг, на обслуговуванні не економив. Маю на руках чеки з СТО за останній період (видно на фото): • Повністю перебрана ходова: нові амортизатори,сайлентблоки задніх та розвальних важелів, стійки стабілізатора. • Замінені подушки двигуна. • Нова помпа системи охолодження, ремінь генератора та ролики. • Обслужена гальмівна система (ремкомплекти, колодки ручника). • Масло (Motul 5W-40) та фільтри змінювалися вчасно. • Встановлена сучасна мультимедіа з великим екраном та задня камера. кастомна передня оптика «в стилі Audi», що додає авто агресивного та сучасного вигляду.демонське око присутнє.=) Світять краще за оригінали( оригінали віддаю) Диски оригінали тоже. Чесно про нюанси: Машині не один рік, тому є сліди експлуатації («людський фактор»). • Задній бампер має косметичні дефекти (таким купував, на швидкість не впливає, тому за час володіння не виправляв). • Є дрібні подряпини по кузову, роки своє беруть. Двигун працює нормально. Буває інколи вібрує капот на холостих. Думаю, через подушки. І ще,при розгоні десь вихлопна дає свій цікавий звук.(руки так і не дойшли до цього) Розказав чесно. • Торг присутній, але виключно біля капота. • Перекупів та автомайданчики прохання не турбувати — допомоги у продажу не потребую, за безцінь не віддам. Авто знаходиться у Львові. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Власні авто з новим салоном, тюнінгом і т.д…питання по тел.
Mitsubishi Lancer HB 1.8 Invite Це авто — чудовий вибір для водіїв, які цінують японську надійність та агресивний дизайн у поєднанні з практичністю кузова хетчбек (комбі) та комфортом автоматичної трансмісії. • Офіціал, один власник зі салону • Тяговитий атмосферний двигун 1.8 • Автоматична коробка передач з підрульовими пелюстками • Клімат-контроль • Мультифункціональне шкіряне кермо • Круїз-контроль • Повний електропакет, підігрів сидінь та електрорегулювання дзеркал • Штатна аудіосистема з CD-чейнджером на 6 дисків • Датчики паркування з окремим дисплеєм на торпедо • Практичний кузов хетчбек з просторим багажним відділенням Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон, який знаходиться у м. Львів по вул. Наукова 35а. Компанія ExprtAuto24 пропонує: - Комісійний продаж Вашого авто! - Кредит! - Лізинг! - Перереєстрація авто на нового власника! - Перевірка авто на Вашому СТО! - Продаж авто в кредит та лізинг! - Обмін на Ваше авто (в телефонному режимі)! - Тест-Драйв! Телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання. Чекаємо Вас за адресою м. Львів, вул. Наукова 35а Графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год – 19:00 год. Суб. – 10:00 год. – 17:00 год. Нд. – 10:00 год. – 15:00 год.
Авто для поціновувачів лансера машина в повній комплектації все крім шкіри єдина в Україні з оригінальним пробігом і комплектацією. Була придбана на аукціоні США з мінімальними ДТП.
Перший власник, всі документи в порядку. Гаражне зберігання, кузов без корозії. Оригінальне ЛКП, жодних перефарбувань. Офіційне, доглянуте авто, куплене в Україні Без ДТП, обслужене 1 власник 2.0 газ бензин, газ вписаний. Своєчасне ТО. Дзвоніть по телефону розповім докладніше. Автомобіль у відмінному технічному стані, готовий до експлуатації. Ідеальний варіант для щоденного комфортного пересування.
Хороше доглянуте авто сів поїхав . Реальному покупцеві торг . Тел Тел
Терміновий продаж бо уїзджаю за кордон , машина на бодрому ходу , 100к після кап ремонту , все працює, ТОРГ Є, будь який вид переоформлення, дзвоніть у будь який час НА ЦЕЙ НОМЕР.
Дуже економне авто в гарному стані, сів і поїхав. В машині працює кожна кнопка, та підігрів сидінь.Росхід палива 8 по місту , 5.5 по трасі, на газу 8.5л по місту і 6 по трасі. Пробіг рідний , перевірявся. Газ (4 покоління) поставив відразу як придбав машину від попереднього власника , на газу всього проїхала 6000 км. Як для себе обробив машину від корозії, думав брати машину на років 5 , але зараз дуже потрібні кошти.. 2 власника з салону ( я другий). Два ключі , присутня сигналізація. Без ржавчини , таких майже нема. В додаток зимня гума з протектором 80%. Готовий до будь-яких перевірок. Цим авто ви будете задоволенні =)
Стоїть гарна зимова гума,газ 4-го покоління,2.0 літри двигун,працює добре,механічна коробка перемикання,встановлена гарна музична система,підсилювач і сабвуфер,диоди у птф та головних фарах такой діоди,машина їде добре,доглянута,документи в порядку
Автомобіль знаходиться в гарному стані, повністю робочому. Покупався в Київі, в автосалоні «Автоград» у 2010 році, є документи. Я єдиний власник. Авто їздило виключно по асфальту, бензин заливався тільки А95. ТО проводились своєчасно, є сервісна книга. Салон в ідеальному стані. Комплектація повна в даному сегменті автомобіля (intense). Всі подробиці по телефону.
Сів поїхав.Торг біля капоту.
