- 254 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.84 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль технічно в відмінному стані, українська реєстрація , колір також зелений, будь-який вид переоформлення, питання по телефону
Автомобіль технічно в відмінному стані, українська реєстрація , колір також зелений, будь-який вид переоформлення, питання по телефону
Авто в гарному стані. Обслуговування проводилось вчасно. В ато багато вкладено: Посилені пружини OME, амортизатории KONI ,нові ресори посилені. BI LED лінзи (з лазерним дальнім світлом). Дуже гарна музика .Сігналізація з автозапуском.2 комплекта коліс на дисках.Всі питаеня за тл. Прохання авто площадкам,та людям які займаються перепродажою авто не витрачати час.
Продається надійний автомобоіль, нарікань ніяких немає, авто повністю пофарбоне раптором, повністю обслужена (замінені елементи ходової, гальмівні колодки, масло та фільтра в: моторі, коробці, редукторі, замінено ГРМ та антифриз), обслуговувалась вчасно на офіційних СТО. Можливий торг
Машина придбана в кінці 22 року з пробігом трохи за 650к, але враховуючи що від першого власника з хоршого залишилось цілий, негнилий кузов і працюючий повний привід, то тривалий час відновлювалась на СТО - зроблений капітальний ремонт двигуна. повністю перезібрана ходова (і підтримувалась в хорошому стані в подальшому), замінена проводка де це було необхідно, загалом все що потрібно для безвідмовної роботи машини. За запитом можу дати контакти тих хто замався відновленням/ремонтом. Заводиться з півоберту. На холодну (наприклад, зранку) бажано пару хв "погріти" з включеним підсосом повітря. Ближнє світло виставлене але не регулюється - при заміні випадково поставили під електронну корекцію замість механічної - коректори встановлені. але не виводили на кнопку в салону. Нормально тримає 95-100 км/год. далі важко. Середня витрата палива - 10л. "По паспорту" машина сіра, але вже пару разів змінювала колір в залежності від обставин. Об'єктивно, ззаду (на задньому ряду) місця малувато, особливо якщо "в снарязі". Причина продажу - зміна роду занять і машина простаює. Фізично авто в Києві. В якості бонусу - нульцевий домкрат для пікапів (дивись останнє фото). Відомі проблеми: - "хруст" зі сторони переднього мосту при включеному повному приводі (за замовчуванням задній); - дуже повільно але пішло масло з гідропідсилювача керма; - було незначне ДТП в кінці 25 внаслідок якого трохи зігнутий передній правий лонжерон. Дає невелику похибку на розвалі. Під'їднання гуми чи впливу на керування не виявлено. З останнього зробленого - міняли помпу охолоджуючої рідини (текла), долили масло (але добре було б його вже замінити - з останньої заміни в районі 7к пройшла). Останні роботи по ходовій прикріпив на фото. Буду радий відповісти на всі питання.
авто не військове,їжджу з 16року
Пікап в дуже гарному стані, нічого робити не потрібно, все працює фарбований в раптор більше інформації по телефону для військових буде гарна знижка
продам авто 2008 р.в. в задовільному стані авто на ходу Їде дуже Бодро у 2016 році було заміненно двигун ! тому по пробігу розповісти не чого не зможу ! не що давно було заміненно прокладку ГБЦ та від реставровано голову, целіндри та плоршня у відміномму стані на цилінрах ще є хон !! деталі за телефоном
