- 302 тис. км
- Ізюм
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Продам особистий автомобіль, повністю на ходу, торг тільки реальному покупцю
Продам особистий автомобіль, повністю на ходу, торг тільки реальному покупцю
Машина на свій вік в хорошому стані. Перший власник в Україні, економне сімейне авто. Цікавить обмін на менше авто, з моєю доплатою!!!
Автомобіль у хорошому технічному стані. Встановлено газобалонне обладнання. Всі питання за телефоном.
Продам сімейний автомобіль, дуже надійне авто ні разу ні де не підвів ,заводиться з пів оберту ,по авто було зроблено дуже багато,виправлено всі болячки даного автомобіля ,салон було розібрано до гвинтика замінені тросіки ручніка ,дно з середини було оброблено професійно (є фото відео) .Салон в чудовому стані ,не зачуханний охайний , замінено передні амортизатори , фільтра масла ,газ вписаний .Авто фарбоване (не бита) ,були рижики , сколи , подряпини , і оскільки мій брат автомаляр то покраска авто стала не проблемою ,можу багато ще писати краще телефонуйте усе розповім . Авто класне хто купить не пошкодує , Площадки ,перекупи,і всякі помічники в продажі мимо . Мирного неба
Авто в хорошому технічному стані, пригнав для себе 3 роки тому з Німеччини, пробіг по Україні 30 тис.км, одразу було замінено всі рідини та відреставровано турбіну, минулого року перебрав ходовку, у тому числі замінено 2 стійки, в ходовку вклав понад 500 євро. Авто має 2х зонний клімат (перед/зад), 2 люки, підігрів сидінь, автомобіль за свої гроші просто відмінне, тим більше в наших сьогоднішніх реаліях, велика машина-це великий плюс. Середня витрата трасою 5.5-6 літрів.
Авто куплене у офіційного дилера "Львів НІКО ЗАХІД" у 2006 році. Перший власник, салон автомобіля в ідеальному стані, гарантовано чесний пробіг. 40 тис. км тому встановлено ГБО. Двигун та коробка працюють ідеально. Замінено всі фільтра, масла, рідини, ремені та ролики. Авто обслуговувалось завжди якісно та вчасно
Автомобіль в доброму стані є декілька незначних нюансів по кузову видно на фото.торг
Потребує капітального ремонту двигуна
Авто в гарному стані, заміна масла , грм, стоїть на зимовій гумі.На обмін 6800
У відмінному стані! документи в порядку! Телефонуйте, пишіть!
Продам власне авто,Митсубиси Грандис по авто:кузов в нормально стані ні рижиків ні чого такого нема,так сколи царапки є,але це виправляється поліровкою,техніка в нормі двигун коробка все ідеально,ходовка зроблена:нові стойки,колодки,шарові,стабілізатори,наконечники,нова зимова гума,салон не обдертий охайний,пічка гріє гарно новий антифриз,масло,світло робилося для себе гарне лінзи лед,туманки лед,магнитола дорога CarPlay,короче авто обслужене і готове їздити кожен день, цікавить дзвоніть,на обмін дорожче
Це крута велика машина. Їде плавно, гарно тримає дорогу. Бралася для роботи, плани змінились. Бажано замінити бампера, сайлентблоки підрамника. Переднє ліве крило прим'яте. Газ/бензин.Трохи підвиває коробка, можливо замінити масло потрібно. Стоять зимні шини. підігрів сидінь, 4 скло підйомника. Лакофарбове є нюанси.
Продається рестайлінгова версія японського 7-місного мінівена останніх років випуску. Авто з офіційного автосалону, з бережним використанням! Ідеально підходить для подорожей і комфортної щоденної експлуатації. Основна перевага авто – це найкраще поєднання надійності та довговічності: потужний високоресурний атмосферний двигун та автомобільна трансмісія. Двигун заводиться в будь-яку погоду, працює рівно.Гальма гарно працюють. В гарному технічному стані з рідним пробігом, Оснащений електропакетом та повноцінним клімат-контролем, системами безпеки та додатково газовим обладнанням. Машина повністю обслужена, так як по мотору так і по ходовій частині.Авто має глибокий місткий багажник і просторий, комфортний салон для великої сім’ї. Салон доглянутий. Інструменти для заміни запасного колеса в комплекті, докатка. В силу свого віку. Додається три комплекти резини , зимня, майже нова , проїхала 700 км , літня у відмінному стані і ще одна зимня. Два комплекти ковриків. Має два ключа. Машина надійна. Якщо виникли питання – телефонуйте! Володимир **********
Автомобіль у гарному стані, власник , все обслуговувалось вчасно, масло в двигуні і в АКПП замінено(Motul), по підвісці все ідеально, газ/бензин, встановлений сабвуфер. 6-місний, прекрасний сімейний автомобіль. Володію авто 6 років. 2 комлекта коліс на дисках. Фари встановлені biled лінзи. Деталі по телефону
Авто в доглянутому стані. Помилок не має, все працює. Тільки переоформлення
На впевненому ходу,.
Машина в доброму стані,шестимісна, двигун добрий масло 5W30, в рідній фарбі,всі стьокла рідні, гарне світлодіодне світло, ГРМ (INA) поміняний 10 тисяч назад,поміняні тормозні колодки по кругу,добрі зимові колеса, 22-го року, в машині працює кожна кнопка, кондиціонер заправлений. Новий акумулятор.
