- 296 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Стан авто хороший,торг біля машини
Стан авто хороший,торг біля машини
Продам авто,сімейне і не тільки. Доглянутий і обслужений.Чудове світло Led + лінзи.Місткий багажник,як із складеним третім рядом сидінь,так і розкладеним. Два повних комплекти резини з дискамиR16(на фото) та R17(із датчиком тиску).
Продам гарний сімейний автомобіль, в доброму стані, е деякі нюанси по лакофарбовому покриттю, відсутня кришка бокового зеркала и пошкоджене лобове скло(фото нюансів долучив) . Все працює добре, машинка на ходу. Велике прохання автобізнесменів не турбувати. Реальному покупцю торг.
Дуже гарне авто другій власник
Автомобіль від власника (хазяїна). Доглянутий впевнений в собі авто. Працює люба кнопка або важіль. Заміна рідин та запчастин була вчасна за регламентом або частіше. Є весь перелік робіт що робив я. Понад надійний двигун не приніс ні одного сюрпризу за всі 100 тис. що зі мною. Коробка це взагалі на все життя тільки міняй мастило (цю АКПП робили ще інженери а не менеджери). Стосовно витрати пального він варьюється від манери їзди та середовища у мене від 8 по трасі до 13 по місту (газ все лікує) Не гнилий щоб хто не казав про Грандіс. Є підкраси але не через ДТП просто подряпини та сколи. Продав би в гарні руки (хазяїну), якому я впевнений він послужить ще довго. Про розміри салона взагалі мовчу там як хата на колесах.
Автомобіль у відмінному стані, експлуатувався виключно для перевезення сім'ї, нещодавно зроблено велике ТО із заміною комплекту ГРМ, водяного насоса, антифризу, гальмівних колодок і т.д. Хороша літня гума на рідних дисках, а також комплект зимової гуми на 16-ти дисках (всі чотири шиповані), нова АКБ. Я другий власник вся історія обслуговування.
Хороший автомобіль для сім’ї. Мотор 2.0 турбодизель( виробник Фольксваген) на 140 к.с. Розхід палива 5 -7 л/100км. Замінив: ремінь ГРМ, помпу, шарову опору праву, рульовий наконечник, праву стойку стабілізатора, задні тормозні накладки, всі фільтра, задній правий підшипник. По кузову красив праве крило і частково передній бампер. Зауважень - немає по роботі двигуна, кпп, електриці, кондиціонера. Автомобіль виїхав із заводу 2010року. Акамулятор новий. Колеса протектор хороший. За машиною доглядаю.
Авто офіційне.. третє авто в сім'ї... використовується вкрай рідко. зроблене велике ТО: регулювання клапанів заміна свічок запалювання заміна комплекту ГРМ. заміна фільтрів гбо заміна масла заміна масла в МКПП замінені сайлентблоки підрамника та передніх речагів замінено комплект зчеплення по LUK Розглядаю обмін на авто з АКПП до 20тис.💲
Автомобіль експлуатується кожного дня, чудовий універсал для сім'ї, багато місця в авто, всі сидіння комфортні особливо для дальніх поїздок. В автомобілі 10 тис км назад зроблено все ТО, замінені всі ремені, зроблена ходова, автомобіль щороку перед зимою проходить обробку кузова пушсалом, зимова резина протектор 70%, Авто варте уваги!!!
Продаеться 7-мі місний мінівен на автоматі. Машина без нарікань. Газ встановлений та вписаний. По мотору та коробці питань нема. Авто кожного дня на ходу, то проходило вчасно. Ходова зроблена, заміна ГРМ. Системи ABS, EBD, MIVEC, INVECS-II, Sports Mode, Brake Assist, MATC, MASC. Переоформлення обов'язково. Більше інформації за телефоном.
Перша машина, була придбана із салону в жовтні 2008. Весь цей час в одній сім?ї. Останні 4 роки вожу лише я, 2 тис в рік максимум наізджала. На ходу, все працює, легка, зручна, дууже вмістовна,щороку то, є зовнішні незначні сліди використання. Служила для великої сім?ї, вже всі дорослі мають свої,наразі для мене одної величенька. Потребую маленької. Тому продаю. Зимова резина додається.
Японська якість, у машину зроблено багато вкладень, кузов ідеальний, без рижиків і вм'ятин, на 275500 км була заміна ГРМ, помпи, натягувачів і роликів, свіжий акумулятор 1 рік, новий генератор і стартер, по ходовій кліренс піднятий на 5 см по колу, все зроблено нове: передні пружини, задні амортизатори, наконечники, стійки стабілізатора, сайлентблоки передніх важелів, нові стекла на фарах, дороге і потужне світло 300 баксів, круті диски Німеччина 350, два комплекти гуми, парктронік з камерою, дорога протиугонна система, оновлено ГБО, нові газові мізки та редуктор, всі шланги та патрубки. Вкладено загалом за два роки 4000 доларів, все доведено до ідеалу.Обмiн не цiкавить..
Продам авто, в дуже гарному станi, 1, 8 газ/ бензин. Робити нiчого не потрiбно, сiв i поiхав. Робилася для себе.Кузов оцинкований. Кондицiонер. Фаркоп.
Автомобіль пригнаний з Німеччини, розмитнений, сервісна книжка є, 6 місний, пробіг згідно записів про обслуговування на СТО в Німеччині, скло рідне, салон чистенький, велюр, клімат двозонний, круїз, задні парктроніки, повний електропакет, 2 ключа, запаска докатка, коробка 6 ступенева, телефонуйте будемо домовлятись.
Продам свій автомобіль на 7 місць. Другий власник, не потребує ремонту. Без ДТП. Всі питання по телефону
Продам авто в хорошем состоянии. Пригнана из Германии в 2018 году растаможена. Поменяно четыре стойки две передние пружины. Поменяемая турбина. форсунки.не крашена. не битая. возможен обмен на кроссовер с моей доплатой. Есть вопрос заинтересовавший звоните. торг присутствует у машины.
Купували авто для себе! Перший власник в Україні. Зараз купили ще одне авто, хочу щось поменше! Газ не стояв! Всі решта деталі по телефону.
