- 325 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продаж галант 6 1988 року, мотор 1,8 газ/бензин центральний замок, люк справний, мотор під капіталку провернуло вкладиш
Продаю свій Mitsubishi Galant 1988 року. Машина на щоденному ходу, після великого оновлення двигуна — працює стабільно, не димить, не гріється. Двигун — 1.8 л карбюратор, після капремонту (~900 км після ремонту) КПП — механіка, перемикається добре Гальма — робочі, працює ручник Дно ціле, не гниле Для свого віку — у гарному стані, без критичної іржі Є дрібні косметичні моменти (на фото видно) Робочий люк, не тече Легкосплавні диски, жива гума демисезон Салон чистий, збережений. По машині було багато чого зроблено, можу надати список замінених деталей. З ним віддаю пластикові задній та передній бампери, рівніші. Усі документи в порядку , переоформлення Для зв'язку пишіть у вайбер/телеграм
Продам авто,новий радіатор ,генератор ,передні і задні стійки з пружинами нові ,міняв зимою ,ще є стартер і помпа нові но не міняв,масло фільтра і ремені мінялись також ще 1000 даже не наїздив ,ходову перебирав рік назад тормозна система працює добре теж все перебирав.торг
продам авто. двигун працює відмінно. салон як на свої роки в доброму стані детальніше по телефону
Їзжу щодня, бензин/газ (вписано)
Продаю автомобіль Mitsubishi Galant 6. Двигун дизельний, 1,8 л. Зелений седан. Автомобіль зі старої надійної класики, працює безвідмовно. Морози не проблема, заводиться чітко і різко. Магнітола, центральний замок, передні електросклопідйомники, новий акумулятор. По кузову є недоліки, по порогах дірки та іржа, по верху місцями відлущилася шпаклівка і фарба. Зламані замок дверей багажника, ручка лівих задніх дверей. Автомобіль для тих, хто цінує простоту і невибагливість, в той же час хоче надійності та ефективності. Економний двигун, простота обслуговування - японський танк!
Продам Міцубісі Галант в хорошому стані. Двигун та ходова впорядку. Страховка присутня. Новий акумулятор . Газ вписаний. Торг.
робоча,сів і поїхав.Що по ходовці,що по моторчику,питань не є.Два комплекти резини.ГБО,Голландська,балон на 75л.Зареєстрована.Кузов поварений,потребує косметики.Не працює спідометр.Переоформлення.
Продам Mitsubishi Galant 6 потребує невеликих вкладень по малярці по ходовій усе добре мотор коробка працює чудово без нарікань Тільки переоформлення торг у мірі розумного прохання перекупи не турбувати
Авто в гарному стані. Бато чого замінено, Газ /бенз.-вписаний в ТП. Двигун 4G32-відремонтовано , рейку -замінено Колеса ,літо титан R17.,карбюратор СОЛІКС -новий, стартер - відреставрований /нові щитки/, пороги поверені., в цілому авто вогонь.J
Продам Mitsubishi Galant у хорошому технічному стані Автомобіль обслужений та готовий до експлуатації. Багато чого зроблено для комфорту та безпеки, зокрема якісне світло та додаткові опції. Технічні характеристики: • Двигун: 1.8 л (Карбюратор). Працює стабільно. • ГБО: 2-ге покоління, вписане в техпаспорт. Балон-таблетка на 30 л (встановлений замість запаски). • Витрата пального: Місто — 13 л газу / 12 л бензину. • Ходова: Повністю перебрана, зауважень немає. • Електрика: Працює ідеально, без жодних нюансів. Комфорт та доопрацювання: • Світло: Встановлені лінзи у фарах (значно краще за штатне світло). • Повний електропакет: 4 склопідйомники та люк (все працює). • Електрорегулювання та підігрів дзеркал. • Додатково встановлено: Парктронік, камера заднього виду, доводчики переднього скла. • Багажник відкривається з кнопки в салоні або з пульта сигналізації. Стан та комплектація: • Пробіг: 241 тис. км. • По кузову є нюанси (відповідають віку авто). Більше фото можу надіслати в особисті повідомлення. Документи: З документами повний порядок. Тільки офіційне переоформлення. Страховка свіжа (діє з 11.04).
Номер телефона
Продам авто в нормальному стані всі подробиці за телефоном.
Всім привіт, пропоную своє авто яке я взяв для роботи, простий надійний дизель, без лишніх заморочок з приємним розходом палива! Авто краще будь якої радянської техніки, за такі гроші ви краще не знайдете, я особисто продаю її тому що взяв буса, на машині стоїть велюровий санол, панорамна криша, не тече! центральний замок, новий АКБ, фари ксенон, (новесенькй статер) на дисках не штамповках, здоровий монітар з функцією блютуз і нормальними колонками. Склопідіймаці вкруг, камера задньго виду. (але її треба підключити) новесенький фарком. пічкка працює добре. немає ніяких піддікать, все що треба зробити по ній зробили, ходовка як у лексула, плива як баржа! короче норм іномарка за ціною жигуля. Я особисто її брав для військових потреб, зараз вона не потрібна! я власним ходом приганяв її з Одеси. Авто на документах лише переоформлення, або зніму з обліку якщо вам на запчастини. із мінусів, можливо скоро треба буде міняти щеплення, але це питання 100дол. кпп в ній як нове, але вже підходить тросик передач, це як мені пояснив мій майсер. ходову робив, там все ідеально, нічого не стукає не грюкає! по кузову є питання, але для таких років то не питання) іще в нагрузку віддам повний багажник запчастин (ще один двигун без голови) паливну систему, генератор, кучу патрубків тросів запчастин, нову фару. те ще брав, те і віддаю! короче якщо в двох словах, авто для першого авто норм, або для зсу, або на запчастини. той хто купить не пожалкує, бо на метал її здати це пів ціни! для мене вона вже себе відбила, я возив прицеп по роботі. в цілому це старий японець, хто розуміє про що я! він нас всих переживе. Всим мирного нееба
