- 296 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Авто на ходу, є нюанси по кузову, гнилі та дірок не має, коробко мотор роблять чудово, один власник з салону
Авто на ходу, є нюанси по кузову, гнилі та дірок не має, коробко мотор роблять чудово, один власник з салону
Продам Mitsubishi Galant 6-го покоління По машині багато чого зроблено, авто на ходу, їздить кожного дня, працює як на бензині так і на газу (газ вписаний) Об?єм мотору 1.8л але встановлений ЄБУ від 2л Є моменті по бамперах (на фото видно ) В додаток віддам оригінальний бампер від рестайлінга (під покрас) Є діюча страховка Продаж з переоформленням 2 ключі Центральний замок Більш детально розповім по телефону
Продам авто, в звязку з переїздом за кордон,авто в добром стані на свої роки, музика саб в комплекті віддам Міняв мотор літом з розборки від?їздив майже 10000км ні яких питань по ньому не було Покупцю торг, дзвоніть питайте все в деталях росповім
ОДИН ВЛАСНИК ОДИН ТЕХПАСПОРТ 260тис . Пробіг Без дтп Максимальна ( кожа підігрів люк електро сидіння і тд) Обслужене гарне авто ( замінено масла , фільтра , та інше, є документація ) після детейлінгу Більш детально телефонуйте, торг
деталі за номером ретро авто, хороший стан. авто їздить дуже мало продаю цінителям. перекупам не телефонувати! Пробіг реальний. переоформлення можливе. нова резина на оригінальних дисках. є в наявності деякі нові запчастини.
Продам надійний японській авто як для своїх років.росходніки мінялись вчасно.причина продажу треба авто більше.
Продам Mitsubishi Galant Стильний, комфортний та дуже приємний у керуванні седан. Автомобіль на ходу, їде впевнено та м’яко, добре тримає дорогу. Просторий та охайний салон, підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Машина доглянута, регулярно використовувалась. Авто не нове, тому присутні певні вікові моменти, що логічно для цього року. Хороший варіант для тих, хто шукає комфортний автомобіль за адекватні гроші. Торг можливий біля авто. 📩 Будь ласка, спочатку пишіть у Viber або SMS — відповім швидко.
Продаю власне авто в гарному стані.Мотор масла не підбирає. Є підсилювач музики,максимальна комплектація.Масла,фільтра,реміні грм,катушкі замінювалися 4тисячі назад.Автомобіль в моєму користуванні 2-а роки.Продається в зв'язку придбанням нового автомобіля.Переоформлення відразу на місці. Присутній торг!!!
- дуже комфортний автомобіль; - другий власник (перший власник надав всю історію обслуговування на офіційному СТО); - автомобіль майже в ідеальному стані; - зовсім небагато по кузову є маленькі "іржавчики"; - можливий обмін на жіночий кросовер з нашою доплатою до 2 тис.$
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Замінені стійки, тормозні колодки, ремінь ГРМ, масло. Передні сидіння замінені на сидіння з електрорегулюванням та підігрівом. Деталі за телефоном
