- 385 тис. км
- Одеса
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто в гарному технічному стані. Авто 1995 року на повному ходу, вкладень не потребує. Є 2 комплекти гуми. Додатково встановлений фаркоп. За детальною інформацією дзвоніть.
Продам своє авто в гарному технічному стані. Авто 1995 року на повному ходу, вкладень не потребує. Є 2 комплекти гуми. Додатково встановлений фаркоп. За детальною інформацією дзвоніть.
Продам власне авто, в нормальному стані. Коробка працює гарно, двигун 4g63, дуже надійний, масло не бере. Є нюанси по кузову, тачка життя побачила, але по техніці все гуд) Міняв радіатор на новий nissens. Також була замінена прокладка гбц. Нові котушки запалювання, нові свічки запалювання, дросельна заслінка, регулятор холостого ходу, датчик положення дросельної заслінки, датчик температури, грм на 520 тис. нічого китайського не встановлено. Крута пацаняча тачка на кожен день :) у продажі на 15 дисках. 16 r, що на фото залишаю собі. БЕЗ ТОРГУ Перекупи не витрачайте мій та ваш час. З продажем не поспішаю 🤝
Зробляна нова ходовка, мотор працює ідеально
Газ установка, автомат Разбита фара, решітка радіатора, ржаві стойки Торг
Авто у гарному стані, без нарікань.Є резина на дисках додаткова.Всі питання за телефоном
Срочно продам семейное авто.в машину было много вложено сил и денег.Надежный Японский автопром.В комплекте два ключа,сигнализация и второй комплект зимней резины на оригинальных дисках.был установлен современный магнитофон на андроиде с камерой заднего вида.возможен торг.
Авто в хорошем техническом состоянии!!! Масло не берет ,Коробка не выбивает, сцепление хорошее,кондиционер ,электро зеркала,стеклоподъёмники все четыре ,люк НЕ ПРОТЕКАЕТ!!! Фаркоп ! Хорошему покупателю комплект зимней резины !!!!
