- 222 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.38 л.
- Автомат
Продаю Galant 1996 року 2л газ/бензин механіка Машина на ходу кожен день. Хороша динаміка. А наявність вписаної в техпаспорт газової установки робить водіння більш економним. Мотор та коробка працюють добре,всі передачі вмикаються. Нещодавно замінено масло та фільтри Машина в дтп не була,але кузов має деякі дефекти через свій вік. Підвіска мʼяка та комфортна. Авто вартує уваги
ID: 58790 Mitsubishi Galant 2007 року — це комфортний та надійний седан, який чудово підходить для щоденного користування та далеких поїздок. Автомобіль оснащений 2.4-літровим бензиновим двигуном із встановленим ГБО, що дозволяє значно економити на паливі. Автоматична коробка передач забезпечує плавну та комфортну їзду, а передній привід додає хорошу керованість і впевненість на дорозі. Салон Mitsubishi Galant просторий та зручний, із комфортними сидіннями та хорошою шумоізоляцією. Автомобіль має стильний класичний дизайн, м’яку підвіску та надійну технічну частину, завдяки чому чудово підходить як для міста, так і для подорожей. Це хороший вибір для тих, хто шукає просторе, комфортне та економне авто з японською надійністю.
галант в непоганому стані з недоліків не робить ручнік не робить 5 передача з правого боку не відкриваються вікна мотор 2.0 газ/бензин по документах всьо ок за додатковими фото пишіть скину
Продам хорошого японця. Не гнилий від слова зовсім. Кожен день у ходу. Решта питань по телефону. Я власник.
Машина обслуговувалась вчасно. Масла, фільтра, ремені замінено. В коробці передач також замінено масло.
Продам 099 пацанську вкруг зашумлена лишилось вкинути саб і ганяти на ходу сів поїхав 2009 рік інжектор пишіть дзвоніть також цікавить обмін
Продам Mitsubishi Galant 6 1.8 Газ-Бензин 1990р Авто в горному стані , Можливий обмін , кидайте свої варіанти Дзвоніть - 09******98
Авто куплено в салоні в листопаді 2009року, один власник, гаражне зберігання, бережна експлуатація, вчасно міняли масло кожні 10тис, стоїть нова літня резина, зроблено повний ремонт ходової, заміна ремня ГРМ, масло в коробці (вартість 40тис грн є документи з СТО по виконаних роботах). Авто в хорошому стані до жовтня я ним користувався кожного дня, жодних нарікань, сів і поїхав. Продаю бо купив собі нове авто. На фото видно незначні зовнішні пошкодження кузова і скла. Скло не міняв стоїть оригінальне.На вартість заміни скла дам знижку, по незначних пошкодженнях кузова також готовий трохи скинути.
