- 340 тис. км
- Кременець
- Бензин, 1.76 л.
- Ручна / Механіка
авто в дуже хорошому стані.вкладень на теперішній час не потребує.деталі по телефону.
авто в дуже хорошому стані.вкладень на теперішній час не потребує.деталі по телефону.
Акула, яка робилась для себе. В користуванні з 2024 року. За час користування усунуто всі болячки, а саме переварено пороги та задні арки днище оброблено від ржавщини, зроблена вся електрика та ходова. - По ходовій замінено передні та задні стійки kayaba, інші запчастини japanes. ТО проводилось регулярно на пробігу 8-9 000 км. - Замінено все освітлення салону в білий колір включно із підсвіткою приборної панелі - Замінено передні супорта, тормозні диски та колодки. - Встановлено сенсорну автомагнітолу. - Встановлено ГБО 4-го покоління, плацює, яке ідеально. - Двигун працює ідеально, не троїть та мала не бере. Електропідігрів сидінь та механічні приводи та підігрів бокових дзеркал працюють. Є нюанси по лако-фарбному покритті. Автомобіль кожного дня на повному ходу. В автомобіль було вкладено гроші та душу оскільки «Акула» дарує емоції. В наявності 2 комплекти резини (зима та літо) на титанових дисках. Всі інші питання по телефону.
Автомобіль у власному користуванні, продаж від власника. Машина в чудовому технічному стані. По кузову є незначні моменти, які не кидаються в очі, але за бажанням є чим зайнятися. Автомобіль проїхав трохи більше 300 тис. км по Іспанії та приблизно 45 тис. км по Україні, з яких близько 20 тис. км від’їздив особисто я. До мене автомобілем володів такий самий молодий хлопець, як і я, фанат японської класики, який також багато чого робив по машині. Продаж не терміновий, ціна відповідає рокам та стану автомобіля. На всі питання щодо обслуговування та виконаних робіт із задоволенням відповім. Телефонувати можна з 14:00 до 22:00 або писати в WhatsApp. Перекупів прохання не турбувати. За 3000 не віддам. Усім гарного дня та мирного неба !
Продам авто, в звязку з переїздом за кордон,авто в добром стані на свої роки, музика саб в комплекті віддам Міняв мотор літом з розборки від?їздив майже 10000км ні яких питань по ньому не було Покупцю торг, дзвоніть питайте все в деталях росповім
Продам Mitsubishi Galant VII, 1995 року випуску. Автомобіль зеленого кольору, у нормальному технічному та візуальному стані. Машина на ходу, використовується щодня. Документи в порядку, автомобіль оформлений на мене. Продаж тільки з переоформленням. За додатковою інформацією звертайтесь у повідомлення або за телефоном.
Якщо зацікавив автомобіль пишить на вайбер
Півроку тому замінили акумулятор(Varta) і мастило з фільтрами,гарна резина,страховка до серпня,салон в дуже збереженому стані,вся електрика працює,включно з електролюком,і підігрівом дзеркал.Днище не гниле.Чудова машина на кожен день по ціні жигулів.Додатково є новий комплект зимових шин на дисках.Я другий власник цього авто в Україні,є сервісна історія з Німеччини.
чудове авто,все працює,новий акумулятор,ц.з.сигналізація
Авто в гарному стані так як робив для себе якщо цікавить пишіть в Viber чи WhatSapp ) , авто не бачило газу тільки бензин. Перекупи прошу не турбувати !
Продам Міцубісі Галант в хорошому стані. Двигун та ходова впорядку. Страховка присутня. Новий акумулятор . Газ вписаний. Торг.
Продаю машину терміново мотор працює тихенько масло не їсть заміна радіатора підсилювач і бампер машина переоформлюється за документами все добре
Продам мітсубісі галанд 6 погано робе троїть надо дивиться мотор после капіталки резина в круг нова полний електро пакет люк електро гіро усілітель полне переоформленія для реального покупця торг
Продається автомобіль Mitsubishi Galant 1991 р. (1.8-бензин) на ходу, сів і поїхав.(СРОЧНО в связи с выездом-предлагаю любые варианты)
машина їде на бензині і газу. на ходу, але потрібно міняти гранати і три ричаги. Також є проблеми з днищем і передніми стаканами.
два комплекта резини зима літо майже нові. дуже надійне і єкономічне авто. нова газ установка. відеореестратор дві камери перед ,зад
Не на ходу, запасний двигун. Для уточнення деталей, звертайтесь за контактним номером.
авто у хорошо технічному та візуальному стані, стоїть газ 4-покоління, свіжо перекрашена, є деякі нюанси по кузову(2 сколи), ходова перебрана, мотор 4G63, масла та фільтра свіжо поміняні. хороша музика, оригінальні р18 диски+ комплект зимової ризини на р17 дисках. два комплекти кліриків. більш детальніше по вайбері, ватцапі за номером телефону
