- 280 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Замінені стійки, тормозні колодки, ремінь ГРМ, масло. Передні сидіння замінені на сидіння з електрорегулюванням та підігрівом. Деталі за телефоном
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Замінені стійки, тормозні колодки, ремінь ГРМ, масло. Передні сидіння замінені на сидіння з електрорегулюванням та підігрівом. Деталі за телефоном
Retro Mitsubishi, 1992 року, у чудовому стані. Належало батькові, батько помер, тому продаю. Авто доглянуте, відремонтоване, їздить легко. Надійне, не ржаве, і не пластмасове ) Салон збережений дуже добре. В дтп не була. Економно їсть бензин. Є люк. Для любителів авто старшого покоління. Знаходиться у центрі Львова. Телефонувати з 12:00 до 21:00.
Продам автомобіль на повному ходу. З двигуном ніяких проблем немає. По кузову є декілька дефектів. По ходовій потрібно замінити передні саленблоки.
машина в хорошому стані. двигун 6А12 V6-24 2л. 150 л/с. 8-10 л/100км .поміняний салон.свап коробки на меху.заміна масла,фільтрів.новий АКБ. машина щодня в ходу.
Ну почнемо ? Це авто дідуся. До мене було в одних руках з 90-х до 2024 року (поки не дісталось мені). Дідусь колишній механік-електрик, тож більшість ремонтів проводив особисто (крім зварювальних та малярних робіт). Останні років 10 авто не виїжджало за межі міста, пересувалось з гаража на Березняках до Деміївської на роботу і назад. Зберігалось в гаражі (не думаю, що це прям важливо, але неха ця інформація буде тут). Ооот… Що ще сказати?! По авто було зроблено чимало роботи до мене і трішки мною. Ще авто має декілька фішок, а саме: - ідеально працюючу електрику, все шо споживає електрику в авто працює ідеально - підігрів передніх сидінь - підігрів бокових дзеркал і заднього скла (працює краще ніж в нових авто) - електро регулювання дзеркал - панорамний електро люк (працює в двох положеннях, не тече) - індивідуальна підсвітка підлоги для кожного пасажира при відкриванні дверей (зеленого кольору, плавно гасне) - передні електро скло підйомники (з доводчиком) - центральний замок (з можливістю відкрити лише багажник) - з приємного, всі лампочки працюють ідеально, всі регулювання справні - є механічна задня шторка Авто не дуло в сильних ДТП, але має підкраси. Переварювались пороги (на фото видно як відслоїлась фарба від грунту). За останній час було замінено : - гальмівну магістраль на задні гальма - обслуговувались задні гальма (р/к і колодки) - ТО двигуна (заміна оливи на 5w30 RockOil, фільтра, прокладки клапани і головки, сальники клапанів, прокладка впуска, шліфовка головки, заміна свічок і високовольтних проводів) - замінений АКБ - якась дорога релюшка на запалення Ще щось було зроблю легко, але вже не пам?ятаю що Так авто в доброму стані, неймовірно м?яка підвіска, за рахунок своєї ваги, під час ожиледиці проїжджає там де повний привід не справляється ( я про голосієвський проспект і Лесі Українки, не про бездоріжжя?). І найголовніше, мінуси: - на акумуляторі - ЛКП (на фото видно) - рейка гідропідсилювача сопливить (відремонтую або торг) Дякую за увагу
Продам машину в ідеальному стані .Мотор після капітального ремонту.
Авто в нормальному технічному стані двигун працює нормально коробка теж газ 4 поколіня з документами порядок. З мінусів розлетівся трампльор є нуанси з проводкою . На донора під ремонт чи на запчастини .
Авто не на ходу , потрібен акумулятор, і підключення проводки.
Авто на ходу, новий АКБ, радіатор охолодження, три комплекти гуми (1-зимовий 2-літні) Є нюанси по косметиці Питання по телефону
Продам Mitsubishi Galant VIII 1997 По авто: була зроблена ходова частина, замінено ремень гідропідсилювача з роликом, повітряні фільтри двигуна та салона. Масло та масляний фільтр теж було замінено. Встановлено непогане світло, Bi-Led лінзи. Салон доглянутий, в гарному стані. Кондиціонер та пічка працюють добре. Всі кнопочки підсвічуються та працюють, в загалом по електриці все добре. Диски R16 Зараз на літній гумі Bridgestone turanza eco В загалом авто в непоганому технічному стані, сів та поїхав, але по кузову є нюанси. Свіжа страховка
Автомобіль власний! Автомобіль в рідній фарбі! Єдиний власник і перша реєстрація 06.09.2003 року від коли привезений із-закордону!!! Автомобіль повність справний, будь яка перевірка не СТО! все працює без зауважень! Газової устаткування ніколи не було!!
Mitsubishi galant 2.0 турбо дизель Чистий Японець! Авто в гарному стані, рідний пробіг 290 тисяч. Без рокорозії та рижиків, економна та надійна. Покупець буде задоволений!!!
Продам своє авто в гарному технічному стані. Авто 1995 року на повному ходу, вкладень не потребує. Є 2 комплекти гуми. Додатково встановлений фаркоп. За детальною інформацією дзвоніть.
? Продам Mitsubishi Galant VIII ? Яскравий та доглянутий автомобіль, який точно не залишиться без уваги на дорозі. Ефектний зелений колір підкреслює характер авто та вигідно виділяє його серед інших. В одній сім?ї 10 років Є моменти по кузову(після зими появилась ржавчина та сліз лак місцями ) , мотор працює без жодних проблем, масло не жере , встановлене ГБО, Потрібно міняти зчеплення За останній рок замінив акумулятор , була реставрація генератору , чистка форсунків
Продам авто, на ходу, мотор роблений. Новий радіатор, вся система охолодження промита, новий антіфріз. Новий паливний насос (magnety morelli). Усі лонжерони цілі, критичної іржі немає. рідна оптика та краска... Передній привід.
Легенда з галантів. Стан задовільний. Критичне це тільки арки, але вони йдуть у комплекті з машиною, оцинковані, кожну брав по 50$. Є нюанси також по бамперам, але ж на їзду не впливає. Комплектація ELEGANCE. Шкіряний салон, електропривід передніх сидінь, кондиціонер, клімат працює, електропривід усіх вікон, підігрів бокових дзеркал з автоматичним складанням. Ближнє світло ксенон. Задній парктроник. Двигун, коробка працює задовільно. Коробка з довгими передачами, стартує дуже потужно для 2.0, то факт. Колеса r16/55/215 в круг, тільки зимова гума. Стоїть робоча синхронізація, але пульт розбився. Машина охайна, не зачухана. Авто 2003 року, сама свіжа зі своїй лінійки. Документи на мені, переоформлюється.
Продам галант 6 не на ходу пробитий блок під заміну, немає часу займатися так як у рейсах, салон у хорошому стані, по кузову є місцями корозія, якщо цікавить пишіть все розповім як є, обмен интересует предлагайте свои варианты.вайбер/телеграм **********
Зробляна нова ходовка, мотор працює ідеально
