- 260 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто не на ходу , потрібен акумулятор, і підключення проводки.
Авто не на ходу , потрібен акумулятор, і підключення проводки.
Авто на ходу, новий АКБ, радіатор охолодження, три комплекти гуми (1-зимовий 2-літні) Є нюанси по косметиці Питання по телефону
Продам Mitsubishi Galant VIII 1997 По авто: була зроблена ходова частина, замінено ремень гідропідсилювача з роликом, повітряні фільтри двигуна та салона. Масло та масляний фільтр теж було замінено. Встановлено непогане світло, Bi-Led лінзи. Салон доглянутий, в гарному стані. Кондиціонер та пічка працюють добре. Всі кнопочки підсвічуються та працюють, в загалом по електриці все добре. Диски R16 Зараз на літній гумі Bridgestone turanza eco В загалом авто в непоганому технічному стані, сів та поїхав, але по кузову є нюанси. Свіжа страховка
Технічне обслуговування проводиться своєчасно .Більш датальніше по телефон
Автомобіль власний! Автомобіль в рідній фарбі! Єдиний власник і перша реєстрація 06.09.2003 року від коли привезений із-закордону!!! Автомобіль повність справний, будь яка перевірка не СТО! все працює без зауважень! Газової устаткування ніколи не було!!
Продам власне авто, в нормальному стані. Коробка працює гарно, двигун 4g63, дуже надійний, масло не бере. Є нюанси по кузову, тачка життя побачила, але по техніці все гуд) Міняв радіатор на новий nissens. Також була замінена прокладка гбц. Нові котушки запалювання, нові свічки запалювання, дросельна заслінка, регулятор холостого ходу, датчик положення дросельної заслінки, датчик температури, грм на 520 тис. нічого китайського не встановлено. Крута пацаняча тачка на кожен день :) у продажі на 15 дисках. 16 r, що на фото залишаю собі. БЕЗ ТОРГУ Перекупи не витрачайте мій та ваш час. З продажем не поспішаю 🤝
Продам улюблену машинку) Рік випуску - 2009 (в обьяві вказали помилково 2008) На бойовому впевненому ходу, все обслуговувалось вчасно та з любовʼю. В такому стані не бачив аналогічних авто. Новий власник буде задоволений. Газ ніколи не стояв! Комплект зимньої резини на дисках віддам в подарунок. Подивитись можна на Петропавлівській Борщагівці, попередньо домовившись. Обмін не цікавить!!! Перекупів та автобізнесменів прошу не турбувати!!
Зробляна нова ходовка, мотор працює ідеально
Продам своё авто с максимальной комплектацией. Покупал в салоне, официальная, один владелец. Временно переоформлял на супругу, затем снова на себя. Салон-чёрная кожа, в салоне не курили, круиз контроль, электролюк, парктронник, электрорегулировка сиденья водителя, замок на КПП, аудио система ROCKFORD. Коробка, ходовая без проблем. Масло, фильтра заменил. Кузов в родной краске, есть небольшие подкрасы на заднем бампере. Автомобиль надёжный, комфортный и недорогой в обслуживании. Находится сейчас в Германии. Площадкам и перекупщикам просьба не беспокоить.
Мітсубісі Галант 1997 року 2,0 бензин-газ, універсал - машина вогонь, салон в чудовому стані але в машині є над чим працювати. Можна одразу сідати за кермо та їхати за потреби, нова літні шини, два комплекту дисків, перевірка на будь-якому СТО за бажанням, торг біля Авто!
Продам свій надійний автомобіль, вкладень не потребує, сів та поїхав. Два комплекта гуми. Кузов в гарному стані без рижиків та подряпин.
Газ установка, автомат Разбита фара, решітка радіатора, ржаві стойки Торг
Авто у гарному стані, без нарікань.Є резина на дисках додаткова.Всі питання за телефоном
Срочно продам семейное авто.в машину было много вложено сил и денег.Надежный Японский автопром.В комплекте два ключа,сигнализация и второй комплект зимней резины на оригинальных дисках.был установлен современный магнитофон на андроиде с камерой заднего вида.возможен торг.
Автомобіль у нормальному технічному стані, двигун працює рівно, салон охайний, ходова в робочому стані. Автомобіль від власника, користуємося два роки, повністю обслужений: Мастило замінено 3000 км тому, також мінявся разом ГРМ+помпа, свічки та кабелі. В автомобілі все працює і ним приємно користуватися.
Авто в хорошем техническом состоянии!!! Масло не берет ,Коробка не выбивает, сцепление хорошее,кондиционер ,электро зеркала,стеклоподъёмники все четыре ,люк НЕ ПРОТЕКАЕТ!!! Фаркоп ! Хорошему покупателю комплект зимней резины !!!!
