- 400 тис. км
- Тростянець
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані для своїх років , з комфорту є гідро підсилювач руля , регулювання руля , стоять рідкі японські диски 14 радіусу
Продам авто після ДТП. Авто на ходу, але пробит радіатор. Авто рік стоїть, на фото видно всі пошкодження. Мотор в гарному стані 2л. 6 целиндрів, 24 клапанів. Інжектор, повний електропакет, крім підігріва сидінь. Заміна Грм та масло була вчасно.
Не буду писать сказки или как преувеличивать Мотор 2.0 газ/бензин (газ вписан) Есть вопросы по лкп По мотору проблем нет (тем летом делалось) По ходовой желательно заняться задней частью но кататься не мешает Если что то интересно спрашивайте звоните
Продам по запчастинах,все в наявності тел : **********
Всім привіт, пропоную своє авто яке я взяв для роботи, простий надійний дизель, без лишніх заморочок з приємним розходом палива! Авто краще будь якої радянської техніки, за такі гроші ви краще не знайдете, я особисто продаю її тому що взяв буса, на машині стоїть велюровий санол, панорамна криша, не тече! центральний замок, новий АКБ, фари ксенон, (новесенькй статер) на дисках не штамповках, здоровий монітар з функцією блютуз і нормальними колонками. Склопідіймаці вкруг, камера задньго виду. (але її треба підключити) новесенький фарком. пічкка працює добре. немає ніяких піддікать, все що треба зробити по ній зробили, ходовка як у лексула, плива як баржа! короче норм іномарка за ціною жигуля. Я особисто її брав для військових потреб, зараз вона не потрібна! я власним ходом приганяв її з Одеси. Авто на документах лише переоформлення, або зніму з обліку якщо вам на запчастини. із мінусів, можливо скоро треба буде міняти щеплення, але це питання 100дол. кпп в ній як нове, але вже підходить тросик передач, це як мені пояснив мій майсер. ходову робив, там все ідеально, нічого не стукає не грюкає! по кузову є питання, але для таких років то не питання) іще в нагрузку віддам повний багажник запчастин (ще один двигун без голови) паливну систему, генератор, кучу патрубків тросів запчастин, нову фару. те ще брав, те і віддаю! короче якщо в двох словах, авто для першого авто норм, або для зсу, або на запчастини. той хто купить не пожалкує, бо на метал її здати це пів ціни! для мене вона вже себе відбила, я возив прицеп по роботі. в цілому це старий японець, хто розуміє про що я! він нас всих переживе. Всим мирного нееба
Треба приложити руки
Авто на ходу, бензин, карбюратор. Дефекти на фото (пороги). За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Технічно все справне, заводиться з пів тика, перебирався повністю цілий мотор 2роки тому, перебрана ціла ходова,є пару дефектів видно на фото, звоніть розкажу все по телефону.
Продам комфортний седан Не на ходу пропала іскра Електро пакет, люк все працює. Мотор і коробка у відмінному стані Новий стартер Зчеплення замінене на початку року Масло мінялось вчасно Є нюанси по кузову ( так як вік бере своє) Мінімальний торг
Ходова вся перебрала нічого не брящіть Потребує мінімальних зварювальних робіт по бажанню на їзду не впливає
авто на ходу
Авто в нормальному технічному стані двигун працює нормально коробка теж газ 4 поколіня з документами порядок. З мінусів розлетівся трампльор є нуанси з проводкою . На донора під ремонт чи на запчастини .
Авто не на ходу , потрібен акумулятор, і підключення проводки.
Продам галант 6 не на ходу пробитий блок під заміну, немає часу займатися так як у рейсах, салон у хорошому стані, по кузову є місцями корозія, якщо цікавить пишіть все розповім як є, обмен интересует предлагайте свои варианты.вайбер/телеграм **********
