- 230 тис. км
- Хмельницький
- Бензин
- Автомат
другий власник
другий власник
машина в хорошому стані. двигун 6А12 V6-24 2л. 150 л/с. 8-10 л/100км .поміняний салон.свап коробки на меху.заміна масла,фільтрів.новий АКБ. машина щодня в ходу.
Автомобіль доглянутий. Періодично автомобіль буває у Чернігові.
Авто в робочому стані. Є легкі сліди експлуатації на кузові.
Ну почнемо ? Це авто дідуся. До мене було в одних руках з 90-х до 2024 року (поки не дісталось мені). Дідусь колишній механік-електрик, тож більшість ремонтів проводив особисто (крім зварювальних та малярних робіт). Останні років 10 авто не виїжджало за межі міста, пересувалось з гаража на Березняках до Деміївської на роботу і назад. Зберігалось в гаражі (не думаю, що це прям важливо, але неха ця інформація буде тут). Ооот… Що ще сказати?! По авто було зроблено чимало роботи до мене і трішки мною. Ще авто має декілька фішок, а саме: - ідеально працюючу електрику, все шо споживає електрику в авто працює ідеально - підігрів передніх сидінь - підігрів бокових дзеркал і заднього скла (працює краще ніж в нових авто) - електро регулювання дзеркал - панорамний електро люк (працює в двох положеннях, не тече) - індивідуальна підсвітка підлоги для кожного пасажира при відкриванні дверей (зеленого кольору, плавно гасне) - передні електро скло підйомники (з доводчиком) - центральний замок (з можливістю відкрити лише багажник) - з приємного, всі лампочки працюють ідеально, всі регулювання справні - є механічна задня шторка Авто не дуло в сильних ДТП, але має підкраси. Переварювались пороги (на фото видно як відслоїлась фарба від грунту). За останній час було замінено : - гальмівну магістраль на задні гальма - обслуговувались задні гальма (р/к і колодки) - ТО двигуна (заміна оливи на 5w30 RockOil, фільтра, прокладки клапани і головки, сальники клапанів, прокладка впуска, шліфовка головки, заміна свічок і високовольтних проводів) - замінений АКБ - якась дорога релюшка на запалення Ще щось було зроблю легко, але вже не пам?ятаю що Так авто в доброму стані, неймовірно м?яка підвіска, за рахунок своєї ваги, під час ожиледиці проїжджає там де повний привід не справляється ( я про голосієвський проспект і Лесі Українки, не про бездоріжжя?). І найголовніше, мінуси: - на акумуляторі - ЛКП (на фото видно) - рейка гідропідсилювача сопливить (відремонтую або торг) Дякую за увагу
Дуже комфортний та м'який автомобіль. Повна комплектація, шкіряний салон, круїз, підігрів сидінь, електропривід сидіння, встановлений захист двигуна, 2 ключі, авто сів і поїхав. Усі регламентні роботи проводилися вчасно. На 240000 тис. повна заміна масла в коробці, ходова у відмінному стані, зимова гума. Масло від заміни до заміни за рівнем. З усіх питань відповім особисто
Продається авто від першого власника в Україні. Пригнана зі штатів 2008 році. Один єдиний власник в Україні, авто збережене в оригінальному вигляді з рідним пробігом 180000 км. Всі питання по телефону. Авто справжня капсула часу!
Продається Mitsubishi Galant 9 2008 року з об'ємом двигуна 2.4 Газ - Бензин. Газ 4 покоління . Машина в доглянутому стані .Без нарікань . Надійна автоматична коробка передач працює чудово , масло в коробці замінено 3 тисячі назад . По ходовій все вчасно обслуговувалось нічого не стукає. Мотор працює рівно без постороніх звуків. По кузові машина не гнила .Машина на титанових легкосплавних дисках . Салон охайний доглянутий , нові ЕВА - коврики. Вся електрика працює . Музика на місці грає чудово . Детальніше по телефоні . Газ вписаний в техпаспорт. З документами порядок зняття з обліку.
Продам машину в ідеальному стані .Мотор після капітального ремонту.
Авто в нормальному технічному стані двигун працює нормально коробка теж газ 4 поколіня з документами порядок. З мінусів розлетівся трампльор є нуанси з проводкою . На донора під ремонт чи на запчастини .
По всім питанням звертайтеся за номером: ********** Сергій
До уваги у продажу Галант 9 (2,4) автомат, газ. Авто дуже гарному стані, вкладень не потребує. Перша реєстрація у 2011. В мене авто з 2021 р. Кузов рівний, цілий, без нюансів, авто під антикором. Авто в рідній фарбі (один косметичний підкрас). В авто працює все, можливі перевірки на СТО. Кондиціонер, підігрів передніх сидінь, 4 склопідйомника. Авто з малим пробігом, використовувалось у маленькому місті як вихідного дня. Літо на R17 від Аутлендера першого. Зима на рідних дисках. Авто достойне уваги. Деталі по телефону. З пропозиціями за 5К прохання не звертатись.
Тільки переоформлення. На всі питання відповім по телефону.
Машина сів поїхав, автомат не пинаеться, мотор не димить, ходовка зроблена, лед лінзи, страховка дійсна, кондиціонер працює. Любий вид переоформлення.
Авто в хорошому стані , мотор працює добре, коробка передач переключається плавно, нічого не смикає, грм міняний на 281370 км, газ вписаний в тех паспорт та працює добре. Можливий обмін на маленьке Авто.
Авто не на ходу , потрібен акумулятор, і підключення проводки.
Авто на ходу, новий АКБ, радіатор охолодження, три комплекти гуми (1-зимовий 2-літні) Є нюанси по косметиці Питання по телефону
Продам Mitsubishi Galant VIII 1997 По авто: була зроблена ходова частина, замінено ремень гідропідсилювача з роликом, повітряні фільтри двигуна та салона. Масло та масляний фільтр теж було замінено. Встановлено непогане світло, Bi-Led лінзи. Салон доглянутий, в гарному стані. Кондиціонер та пічка працюють добре. Всі кнопочки підсвічуються та працюють, в загалом по електриці все добре. Диски R16 Зараз на літній гумі Bridgestone turanza eco В загалом авто в непоганому технічному стані, сів та поїхав, але по кузову є нюанси. Свіжа страховка
