- 214 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Варіатор
На повному ходу
На повному ходу
Продам гарне та надійне авто! 1000 км тому зроблено повне ТО! Замінено ремень та ролик грм, помпа. Масло двигуна, масло коробки, фільтра, охолоджувальна рідена, промитий радіатор. Колодки та троса ручного тормоза. Є нюанси по кузову. Більше інформації по телефону Реальному покупцю торг!!!
Перший власник в Україні. Рідний пробіг, надійний, бюджетний, економічний автомобіль, використовувався для сімейних мандрівок. Пишіть у WhatsApp якщо не в мережі.
Продам авто в робочому стані. Мотор працює добре, масла не бере, не димить, щеплення, коробка без зауважень. Дуже зручний салон. Електро вікна, підсилювач руля, сигналізація. Робочий кондиціонер. З документами повний порядок. Без торгу
Авто в гарному стані. Технічно без вкладень. Проходить регулярне ТО (останнє 2 тис. назад) В рідній фарбі. Пеоевірка будь-яким приладом Комплект зимової гуми Good Year ultragrip ice 2023 (по факту відїздила один сезон) Більш детальну інформацію можу надати за номером Авто продаю сам, продаж не терміновий, допомоги автобізнесменів і інших площадок, таке ін. не потребую!!! Торг. З пропозиціями придбання за безцінь прохання не турбувати.
Чудове економічне авто. Після повного ТО На дзвінки не відповідаю , пишіть в особисті.
Продам Ланцер 9 2л механіка газ/бензин зареєстровано. Автомобіль без вкладень. 5Тис.км. назад поміняв комплект зчеплення Luk(9000грн.) ГРМ повний комплект, ремінь генератора кондиціонера, натягувач, всі подушки двигуна і коробки, ходову перебрали(є список) пічка кондиціонер все працює на всi100 ?, всі рідини поміняв і фільтри, салон доглянутий поставив музику хорошу два підсилювача саб 4 динаміки і голова Кенвуд (все обійшлось близько 30тис.грн.) звучить гідно. Тонування 2025 року. Машина без ДТП вся рівна. Тільки перевзув на лiто Хенкук також есть зима Нокіан протектор 80% залишок 7мм, на литих рідних дисках, запаска також в наявності. У фарах, стопах, габаритах, повторювачах, задній хід, салон все стоїть лєд(діоди) світло на відмінно. Більше розповім по телефону або при зустрічі. Я господар по т/п. Варить красить обсолютно нечего не нужно.Торг реальному покупцю, причина продажу скоріше за все будемо виїжджати за кордон. Срочно, приезжайте на осмотр будем договариваться.
2007 рік доглянуте авто вкладень не потребує
Mitsubishi Outlander XL 2009 2.4 бензин (170 к.с.) | Повний привід (4WD з блокуванням) | Автомат (CVT) | 7 місць оригінальний пробіг, є сервісна книжка 2 ключі, максимальна комплектація. На ходу щодня . Варіатор працює коректно, без ривків і пробуксовок. Помилок по коробці немає, стан підтверджено діагностикою (скрін додаю). Встановлено ГБО на 62 л (на гарантії) . Витрати 14л влітку , 15-16 взимку. Має 2 косметичні дефекти (задня ляда , був маленький удар в стовб, а також тріщина на лобовому від перепаду температури взимку. Скло рідне. В комплекті є докатка. Вкладення в технічну частину не потребує. Сів - поїхав.
Автомобіль у хорошому стані. Рідна гума бридстоун літо в титанах, зима бридстоун у залізних дисках стандартних. Газ бензин вписаний. З переоформленням.
Продам авто в гарному стані, 7 місць, працює добре що на газу, що на бензині Торг мінімальний біля машини, за всіма деталями по телефону!
........
Авто купувалось в автосалоні в Україні. Обслуговувалось згідно регламенту. В гарному стані. Наявні два комплекти гуми на дисках. Два комплекти ключів. Проведена антикорозійна обробка кузову.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Встановлено газобалонне обладнання. Всі питання за телефоном.
Продам лансер 10 2.0 механіка Газ/бенз Пробіг 188тис По машині було дуже багато чого зроблено. 6 год назад перекрасена повністю. Замінені передні фари і задні стопи. На передньому бампері поставили номер на бік, ево ноздрі, решітка між клики, замінені туманки на лед фари лінзи 45w,та заклеяний бампер і клики і фари в броніплівку( під ручками, заді на порогах, на задньому бампері полоса також в броні плівкі).Поставлені передні бризковики.зроблений подвійний вихлоп.Стоять насадки 2 акрапович.( звук не громкий!). накладка під два вихлопа.задня камера.Поклеяна тоніровка 5%, лобове 15%.Діски 17, резина Treangle(купувалось все нове).Дно задуте і промовілене, також всі арки оброблені. Стояти подкрилки на кліпсах не на саморізах всі 4.В салоні стоїть магнітофон андроїд.підсвітка ніг. 2 комплекта ковриків ванночки і ево коврики. Докатка в чехлі. Замінені дінаміки. Стоїть підсилювач музики. Машина обезшумлена двері, потолок, капот, багажник.замінено масло і фільтра. Масло не бере!!! Торг
Продаю Mitsubishi Lancer 2008 р.в. Авто на ходу, в технічно справному стані. По кузову є незначні сліди корозії на арках передніх та задніх коліс, місцями пошкоджено ЛФП. Встановлено та вписано в техпаспорт ГБО. Кондиціонер, підігрів дзеркал та передніх сидінь в робочому стані.
Авто у гарному стані, не бита не фарбована. В авто все працює, салон не затяганий і не прокурений,торпедо не зацарапана. Стоїть новый аккумулятор, була заміна шруса, нові стойки з пружинами та нова резина та комплект літньої гуми у подарунок.Торг біля капота. Власник.
