- 321 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Варіатор
Продаю своє авто. За всіма питаннями телефонуйте Можливий торг
Продаю своє авто. За всіма питаннями телефонуйте Можливий торг
Mitsubishi Carisma 1.6 л.,газове обладнання OMVL , 1999 рік , пробег 247т. км., кузов хетчбек, один власник, автомобіль в гарному технічному стані , всі розхідники мінялись своєчасно , двигун,електроніка та кондиціонер працюють справно,імобілайзер Black Bug , світло ксенон Hella, музика Alpina, сів та поїхав
Індивідуальна комплектація. Авто в доброму стані. Нічого не стукає. Всі функції працюють. Салон охайний не затертий. Працює як на газу так і на бензині. Гарне, комфортне, надійне і не дороге в обслуговуванні авто. Також приємний бонус два комплекти резини на литих дисках.
Автомобіль в нормальному стані, масло в двигуні замінено, фільтра замінено. Необхідно замінити передні та задні амортизатори, машина жорсткувата. Має незначні пошкодження від граду. Комплект зимової гуми на оригінальних дисках, докатка в наявності.
Продам Mitsubishi Lancer X 2008 рік Ціна: 6900 Двигун 1.5 (газ/бензин) — економний та надійний. Автомобіль на ходу кожен день. По авто: — Встановлено ГБО — дуже економна витрата пального — Двигун і коробка працюють добре — Ходова обслужена — Гарний зовнішній вигляд, акуратний салон — Тонування — Литі диски — Кондиціонер — Електросклопідйомники Автомобіль доглянутий, вчасно обслуговувався. Чудовий варіант як для міста, так і для поїздок.
Mitsubishi Outlander XL 2007 | 3.0 газ/бензин Продам доглянутий та повністю обслужений Mitsubishi Outlander XL з надійним двигуном 3.0 V6. Автомобіль у дуже хорошому стані, експлуатувався акуратно — їздила дівчина, та мама. Володіємо автомобілем 2,5 роки. За цей час було виконано багато робіт з обслуговування та доопрацювання. Що зроблено по авто: • Встановлено дорогу оптику — Bi-LED лінзи з лазерним дальнім світлом (світить практично як удень) • Повністю обслужена ходова частина • Встановлені свіжі гальмівні колодки • Нічого не стукає і не скрипить, автомобіль їде м’яко та комфортно Зроблено велике ТО двигуна: • Заміна ГРМ • Заміна вкладишів • Заміна поршневих кілець • Регулювання клапанів • Заміна сальників, прокладок та гумових ущільнень По кузову: Рижиків та іржі немає. Підрамник та днище у відмінному стані. Гарна резина ( зима ) , і є літня на один сезон. З нюансів від попередніх власників — деякі кузовні деталі були замінені на оригінальні та підібрані в колір, оскільки були дрібні подряпини та невеликі ДТП. Несуча частина кузова ціла, без пошкоджень. Автомобіль вартий уваги, за машиною доглядали та коштів не шкодували. Перекупників та авто-майданчики прохання не турбувати. Продаж не терміновий.
Продам місубисі єкліпс. Авто в гарному стані, нічого робити не треба. Переоформлення. Всі питання по телефону.
Авто після ДТП без ДВС ,всі питання краще по телефону,так як бувають проблеми зі зв?язком то телефонуйте вайбер телеграм,з документами повний порядок переоформлення
Офіційний автомобіль, друге авто в сім’ї. Другий власник (перереєстрації були по спадщині). Є сервісна історія з офіційних станцій — Mitsubishi Харків та Niko Бориспіль. Придбав авто у 2018 році з пробігом 61 500 км. Є сервісна книжка з відмітками. Пробіг оригінальний на 100%, є підтвердження (акти виконаних робіт та фотографії). Два комплекти гуми на дисках: • Nexen — літо (2023 р.) • Debica — зима (2022 р.) (літні диски — Borbet Y, зимові — оригінальні Mitsubishi). ЦІНА БЕЗ ЛІТНІХ ДИСКІВ/РЕЗИНИ-9000$ Оригінальні килимки та запаска у новому стані (жодного разу не використовувалась). Два ключі, дзеркальне тонування разом із лобовим, сигналізація, задній парктронік, металевий захист двигуна, у всіх фарах LED-світло, новий акумулятор Exide (2024 р.), нові гальмівні диски й колодки по колу (Zimmerman), бронеплівка на фарах. ГБО вписано в техпаспорт.Реальний розхід газа 14-15л (по МІСТУ)на 100км,по трасі 9-10л.Газовий балон на 52л Проведено газове та бензинове ТО на 190 тис. км. Постійний повний привід. Усі скла рідні, включно з лобовим. Уся оптика рідна. Автомобіль оброблявся антикором відразу після покупки (арки, стакани, низи дверей, капот, днище авто). Заміна оливи в коробці (звичайний гідротрансформатор) і в редукторі ,заміна повного комплекту ГРМ ,— на 150 тис. км. Регулювання клапанів — на 180 тис. км. Технічний стан ідеальний — сів і поїхав. По салону зауважень немає, шкіра у відмінному стані. Впевнений, стан авто вас приємно здивує — таких залишилось дуже мало. Пофарбовані лише водійські двері (подвійний окрас) і кришка багажника. Повне переоформлення в ТСЦ. Наразі автомобіль використовується дуже рідко. Якщо телефон вимкнений,дзвоніть на what’s up або телеграм!
Продам авто. Авто яке вам сподобається, в нього просто шикарне світло, туманки, підігрів дзеркал,підігрів сидінь,мульти руль,музика - акустика. Камера заднього ходу шикарно знімає, авто реєстратор. Зміна грм проводилась недавно, зміна гальмівних дисків та колодок, перебиралась ходова,є записник в бардачку. В авто не курили. Кріплення під автокрісло ізофікс. Великий багажник як для седану. Потрібно замінити передні правий підшипник і задню ліву шарову або навпаки можу сплутати.Замінені газові форсунки,датчики,фільтри.Нова зимня резина,літню також додамо.Продаю через придбання нового авто.
Продаю власне авто, по машині робити нічого не потрібно, продаж з причини придбання іншого авто. Машина з повним приводом з панорамою, штатний самбуфер. Була заміна масла в коробці, стоїть новий стартер та акумулятор, нова зимова гума.
Авто на ходу. Автомат працює без нарікань. Всі рідини замінені. Є дефекти по кузову. Дуже економне і надійне авто.
Продається авто в задовільному стані, є нюанси по кузову на фото видно. За тетальною інформацією звертайтесь за телефоном.
БЕЗ ТОРГУ !!!Авто у відміному техничному стані. Повна комплектація кромі кожи і панорами! Є маленькі ушкодження по дверям. Я перший хозяїн. ГРМ і всі ролики замінені. АКБ нова, масло в двигуні і коробкі заміняно. Два ключи. Сів і поїхав. ПОСЕРЕДНИКИ-ВАМ НЕ СЮДА!
Авто в відмінному стані , безпека не була пошкоджена, була заміна правого переднього крила і фари все решта в рідній фарбі, акустика Rockford Fosgate, газ тільки вписаний на газу не їздила
автомобіль на ходу кожен день , телефонуйте пишіть по автомобілю є деякі нюанси ціна 2000$ торг мінімальний ,страховка ще дійсна 9 місяців автомат працює нормально ТО робилося 3000 км назад мінялось масла і всі фільтра. за 1000-1500$ да не телефонуйте і не марнуйте свій час і мій . всім гарних продаж і покупок )
Дуже надійне японське авто.Володію авто 3 роки.Все працює добре.обслужене:грм,масла,рідини,ходова. Працює кожна кнопка.Гарне ГБО(новий редуктор на 200к.с.швидкісні форсунки баракуда,новий балон 50л.) ЛЄД в лінзах,тонована по колу. Машина не нова є декілька незначних нюансів по кузову,на це буде дуже гарний торг. В цілому машиною сам задоволений,але на разі потрібна менша за габаритами для дружини.якщо не відповідаю пишіть на вайбер нуль дев'яносто п'ять чотириста п'ятдесят вісім п'ятдесят вісім дев'яносто вісім.
Продам Mitsubishi Pajero Wagon IV 2008 року. Офіційний автомобіль, 3.0 газ/бензин. Я 4-й власник. Машина в дуже хорошому стані, доглянута та повністю обслужена, робилась для себе.Використовувалась тільки по місту.Вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно, ходова без зайвих звуків. Газ вписаний та працює без проблем. Зроблене ТО 1 тисячу кілометрів тому.Зроблене повне по коробці та мостах 10 тисяч кілометрів тому. Автомобіль виглядає дуже ефектно — зроблений повний антихром авто,чорний колір, затемнена оптика, гарні диски та доглянутий салон. Рама та кузов у хорошому стані. Машина регулярно обслуговувалась,історія обслуговування в наявності всі розхідники мінялись кожних 8 тисяч кілометрів . Авто комфортне як для міста, так і для траси чи бездоріжжя.Роздатки ,блокування усе працює. Готовий до будь-яких перевірок. Деталі по телефону. Торг біля авто!!!
Машина в гарному стані, із чесним пробігом (що рідкість зараз) Повністю обслужена, тільки після ТО! Жодних зауважень немає! все працює справно, кондиціонер заправлено. Два комплекти гуми! Газ вписан! Без ДТП мінімум фарбованих елементів! Зроблено антикор! за більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Релальному покупцю-торг!
