- 140 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.97 л.
- Автомат
Продаю свою машину, машина в гарному стані! Можливий торг ! Всі питання по телефону!
Продаю свою машину, машина в гарному стані! Можливий торг ! Всі питання по телефону!
Mitsubishi Outlander 2007 — Надійне авто від власника (10+ років в одних руках) Продаю сімейний автомобіль, яким володію вже понад 10 років. Машина доглянута, обслуговувалася вчасно та з душею. Двигун: Газ/Бензин (ГБО встановлено та обслужено, що значно економить кошти на паливі). Коробка передач: Механічна (найнадійніший варіант для цієї моделі). Привід: Повний (чудово тримає дорогу взимку та впевнено почувається на путівцях). Об'єм двигуна: 1997 см^3. Тип палива: Бензин або газ (S), в особливих відмітках зазначено ГБО. Колір: Сірий. Один власник за останніх 10+ років: Знаю про машину все, історія обслуговування прозора. Двигун та ходова частина в нормі, авто регулярно проходило ТО. Причина продажу, бо пенсіонер, в діти та онуки з цією війною за кордоном, наразі немає потреби в такому великому авто, хочемо з жінкою придбати щось компактніше та економічніше. Авто ідеально підійде для тих, хто шукає чесну, просту в обслуговуванні та витривалу машину для щоденних поїздок або виїздів на природу. Скільки спогадів, де тіки не була і в Ужгороді, і в Харкові! Скільки приємних подорожей. Аргументований торг біля капота. Дзвоніть, відповім на всі питання. Огляд можливий у м. Коростень.
Продам авто в справному стані, є дефекти по кузову, на фото видно. Салон не затертий, перешитий. Зроблений аквапрінт. Всі функції працюють! Є парктронік та камера заднього виду. Газ вписаний в техпаспорт. Авто робилося для себе
Автомобіль в гарному технічному та візуальному стані. Вкладень не потребує. Все працює відмінно. Два комплекти гуми на титанових дисках (1 сезон). Замінено бак на нержавіючий, збільшений кліренс, замінене світло на бі-леди. Всі деталі по телефону. Обмін не цікавить.
Продам хорошо обслуженого повнопривідного японця, за яким стежили та обслуговували правильно, весь функціонал, який є в авто, працює, хороший кузов без гнилі, двигун 2.4 вважається найбільш ресурсним і надійним у лінійці, працює ідеально, встановлено газ також вписаний, коробка автомат найпростіший і невбивний гідротрансформатор працює ідеально, ходова дуже приємна в ходу без зауважень, лінзована оптика світить пристойно, хороший шкіряний салон у доглянутому стані, у комплектації є клімат-контроль (заправлений і морозить), підігрів сидінь, електропривод дзеркал, всі чотири склопідйомники, АБС, гідропідсилювач керма, хороша мультимедіа з камерою заднього виду та блютузом, авто готове до переоформлення на нових власників.
Перший єдиний власник в Україні! 7 місць газ-бензин. Шкіряний салон. Технічно повністю справний. Мультимедіа/монітор/камери. Комплектація SEL. Два ключі! Торг біля капота присутній. Авто в Одесі.
Продам автомобіль у відмінному технічному стані. Авто повністю обслужене: • замінений ремінь ГРМ; • замінені всі фільтри; • виконана антикорозійна обробка кузова. Машина не потребує вкладень, готова до експлуатації.
Рідний пробіг 206740 км.(була помилка при продажі попереднім власником і тому авторіа вказує таку розбіжність). Є фото перевірки одометра станом на 17.06. 2026 року.Офіційний автомобіль (купувався в автосалоні на території України). Двигун, АКПП і ходова в ідеальному стані. Кузов рівний (без вм'ятин, без подряпин, без корозії та інших дефектів). У ДТП не була. Салон зберігся дуже добре (не заїжджений і не прокурений). Усі вузли та агрегати перебувають у справному та робочому стані. По машині все обслужено. Два комплекти ключів, сервісна книжка. Авто у відмінному стані. Переконливе прохання: кому дорого або заради інтересу прошу не дзвонити і не писати. Усім добра і миру.
Повний привід. На ходу. Все справно працює. Газ бензин, двигун 2,4 л. ремінь ГРМ замінили 2 міс тому. перекупів і з смішними пропозиціями прошу не турбувати
Офіційній автомобіль без ДТП і підкрасів. Також обслуговування на офіційному сервісі. Всі ТО і ремонт вчасно. Максимальна комплектація, не потребує вкладень Газ, пару місяців тому встановлено новий балон.
Авто в гарному стані. Технічно без вкладень. Проходить регулярне ТО. В Рідній фарбі. Підфарбовано дві праві двері. Провірка любим прибором. Всі питання по телефону Реальному клієнту гарний торг.
Авто в хорошому стані Обслужено повний привід Газ бензин
Автомобіль, по техніці 10 з 10. Мінялися амортизатори, колодки, диски, сайленблоки і масло в коробці. Авто на бойовому ходу, є нюанси по кузову, шпаклівка на кришці багажника полізла( не критично) Авто переоформляється любим видом. Торги по 1000 пропонувати в інших місцях!
Продам Mitsubishi Outlander Xl, 2013 року випуску, синього кольору, пробіг 228590 км, варіатор, повний привід. Авто в робочому стані,
Продам власне авто пригнаний з США, автомобіль повністю обслугований та готовий до любої перевірки. Усі питання по телефону **********. Справжнім покупцям торг біля машини.
продам власну машину власник по техпаспорту, машина технічно справна. кузов заводської покраски, по технічній частині теж усе працює, маюсь сколи бампера передній та задній, має тріщину лобове яке рідне, машина кліренсом висока кондиціонер передній та задній працює .встановлені додаткові фари прожектора спереді .газ вписаний в техпаспорт газовий балон мінявся зимою новий іще пів року гаранті, газовий редуктор мінявся на 302 тисячах пробіга.проводка в машині штатна рідна . 2 комплекта ключів із брилками, авто досить просте та надійне в будові та обслуговуванню. машина на 7 місць або великий багажник, торг мінімальний коло авто, або адекватний торг на вашому сто. фотограф з мене несильний однозначно кому додаткові фото та відео скину, також усе що мінялося які запчастини ставились знято в тіктоці. торг коло капота . довіреність або перепис .
Рідний пробіг 357 000! Рідкісна для цього покоління компоновка, мотор 3.8 атмосфера, мільйонник, питань немає, автомат такий же живучий і надійний, не пінається не хрустить. Повний привід підключається! Можна кататися як з ним, так і без нього, все вмикається і вимикається Робилося ТО із заміною всіх рідин і фільтрів, змінювалися колодки диски, новий аккум і резина. Є парктроніки, камера заднього виду, люк, електрорегулювання водійського, клімат ззаду, сенсорний екран, електропідйомники, омивачі фар, все працює! 3 комплекти ключів. Був третій ряд сидінь, зняли і продали, а після встановили ГБО, у тп прописано, з доками проблем жодних, перевірки будь-які! Витрата 12-18 залежно від того, як їздити. Низ дверей і пороги оброблені. З нюансів протягом року бажано замінити дві котушки, відновити або замінити кардан, оскільки почав на малих обертах періодично постукувати, також протягом року-двох бажано зробити два шруси. Є торг!
