- 334 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.58 л.
- Ручна / Механіка
Площадкам не турбувати.Автомобіль вкладень не потребує. Мотор масло не бере.Ходова не гремить.Салон цілий не прокурений.Кузов не іржавий.Пригнаний з Німеччини в 2019 році.В Україні я один власник.Газова установка BRC.Літня та зимня резина.Трохи треба підремонтувати передній бампер(можно їздити і так) Невеликий торг біля капота.
Обслугована у офіційного дилера замінені всі мастила ґава гума нові гальма додатково по телефону
Авто справне на ходу є моменти по кузову на фото видно. Всі питання по телефону.
Продаю авто в нормальном состоянии. Пробег 80 т. После кап ремонта двигателя. Элактро зеркала ,стекло подьемники,гидро усилитель руля .Есть нюансы по кузову.
Авто на свої роки в гарному стані Сів - поїхав Дистанційний запуск Газ 4 (вписаний) 2.0 автомат Що цікавить, телефонуйте
Продаю Mitsubishi Lancer Х газ-бензин,в дуже хорошому стані,газ 4-го покоління.Мотор працює рівненько,коробка, і електрика все провірено, і працює без зауважень.Всі фільтра масла завжди вчасно замінені.Ходова теж провірена, нічого ніде не стукає.Акумулятор новий.Тюнінгована машинка, виділяється із всіх Лансерів.Задні фанарі замінені на нові, поворотники зростаючі. Салон в ідеалі, не прокурений, не протертий: телефонуйте, домовимось: пишіть, дзвоніть на Viber Продаю терміново!
Продаю свій автомобіль, перший власник,купували з салону , стоїть газ але не вписан.Зроблена на 310000 капіталка двигуна повністю,сів поїхав.Ходова все зроблено,свічки замінили, прокладка клапанної кришки теж.Все працює на відмінно.
На авто ездит девушка.. Нужна Химчистка салона. Замена масел вовремя.
Авто на ходу. Регулярно обслуговується. Є зимова гума , оригінальні килимки , чохли.
Продам свій авто, газ/бензин, фул. Комплектація, все працює. Після капіталки двигуна. Є сервісна книга. Ціна 12000$. Торгу нема.
? Продам Mitsubishi Galant VIII ? Яскравий та доглянутий автомобіль, який точно не залишиться без уваги на дорозі. Ефектний зелений колір підкреслює характер авто та вигідно виділяє його серед інших. В одній сім?ї 10 років Є моменти по кузову(після зими появилась ржавчина та сліз лак місцями ) , мотор працює без жодних проблем, масло не жере , встановлене ГБО, Потрібно міняти зчеплення За останній рок замінив акумулятор , була реставрація генератору , чистка форсунків
Автомат, шкіра, підігрів, абс, сенсор дощу, ксенон, газова установка 4 покоління , новий акумулятор, нова резина , куплена в автосалоні,
Продаю надійний та доглянутий Mitsubishi Outlander з економним і водночас динамічним бензиновим двигуном 2.4. Авто в дуже хорошому технічному та зовнішньому стані, без жодних вкладень. ? Двигун 2.4 бензин — працює рівно, масла не бере ? Автоматична коробка — перемикає плавно ? Повний привід (AWD) — чудове зчеплення взимку та на бездоріжжі ? Кузов рівний, без корозії ? Салон чистий та акуратний ? Клімат-контроль, круїз, підігріви, електропакет ? Нова зимова резина ? Двері, капот і багажник зачиняються легко, без люфтів ? Все що повинно працювати — працює Авто щодня в користуванні — надійна сімейна машина, яка не підведе. Можливий торг біля авто. Телефонуйте — відповім на всі питання та скину додаткові фото чи відео. ПАВЛО РОМАНОВИЧ.
Офіційний автомобіль, повністю обслужений, технічно без зауважень, готовий до будь яких перевірок. Встановлено якісне ГБО та вписано в техпаспорт. Не брав участі в ДТП. Не фарбований жоден елемент. Другий власник з салону. Виключно гаражне зберігання. Нова літня резина GoodYear на легкосплавних дисках + нова зимова резина GoodYear на оригінальних сталевих дисках з пластиковими ковпаками.
Один хозяїн , брав в салоні в Кременчуці. Встановлено: 1. Доводчики стекол (на пульту нажимаешь закрити авто і якщо вікна відчинені, то стекла сами піднімуться) 2. Багажник відчиняється с пульта 3. Розпорка передніх стійок 4. Захист двигуна дуже якісний 5. Пересвіт панелі приладів 6. Парктронік 7. В тюнінг ателье робили шумоізоляцію і встановили сабвуфер і піщалки, звук якісний . 8. Ходова перебрана повністю 9. Газ 5 покоління 10. Чіп тюнінг, відсічка на 6000, авто набирає скорость бистріше. Авто має сліди користування (подряпини, декілька вмятин) Бере масло, сальник розпредвалу міняв все одно бере масло, але двигун в гарному стані і не коптить , я поки міг то займався авто, а зараз в ЗСУ і до движка не дійшов. Авто дуже гарне .
Перший власник. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, вчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Надійний, комфортний, повнопривідний кросовер. Газ-бензин. Деталі за телефоном.
