- 191 тис. км
- Полтава
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Автомобіль в гарному стані, гнилі немає. Повний привід, АКПП. 2 ключі, 2 комплекти гуми. Всі питання по телефону
Автомобіль в гарному стані, гнилі немає. Повний привід, АКПП. 2 ключі, 2 комплекти гуми. Всі питання по телефону
Продам, добре авто зроблено багато ,стійки амортизаторів по кругу,нове зчеплення,поставки перед зад,газова нова.Машина для своїх років добра,міська хоть і здається невеликою.Продаю бо потрібен джип на обмін Хонда 2 чи 3 автомат
Всі питання по телефону .Автомобіль весь у рідній фарбі .
Автомобіль, який дарує справжні емоції від керування та має стильний вигляд. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, запускається без проблем. АКПП працює, є невелика затримка при перемиканні на 2-гу передачу. Нещодавно виконано: заміну моторної оливи; встановлено новий акумулятор. По кузову є незначні сліди експлуатації: дрібні вм’ятини та локальні рижики, що відповідає віку автомобіля. Пороги та арки також у стані, характерному для своїх років. Автомобіль щодня на ходу, приносить задоволення від керування. Документи в порядку, готовий до переоформлення. Торг можливий біля автомобіля. ПЕРЕКУПИ НЕ ДЗВОНІТЬ
Продається надійне, 7 місне сімейне та економічне авто в доглянутому стані. Авто на газу, расход 12-13 л.газа по городу, що актуально в данний час. Технично обслужене. Комплектація SE/SEL безключовий доступ, помічник при руху в гору, роздільний клімат, підігріви сидінь. Встановлено на всю оптику та підсвітку LED. По бажанню перевірка на будь якому СТО. Продажа у зв’язку з придбанням електричного авто. Звертайтесь.
Опис. Моє авто придбано новим в 2009 році. Обслуговував особисто я. Використовував в поїздках по Києву, іноді по Україні. Їздив не агресивно. Авто не було в ДТП. Дрібні проблеми вирішував вчасно, в "робочому порядку". На 89.000 км перейов на газ (четверте покоління). Проблем не було: ТО проходив вчасно через кожні 10.000км.Расход газа економний. Салон в ідеальному стані (використовував чехли). Двигун в ідеальному стані. Зимова гума(придбав в 2025році)
Автомобіль обслужений та доглянутий ! Придбав його собі через знайомого.Я від моменту покупки наїздив на одну заміну мастила (близько 10 тис)Близько місяця назад обслужив газ .До мене 2 власника Нарікань немає. Продаю через непотрібність бо сам служу та придбав собі авто через благодійний фонд.Так як стоїть більше ніж їздить. Гума в відмінному стані ,світло просто топ! Зима також в комплект піде на декілька сезонів вистачить. Є декілька нюансів по проблемних місцях , але незначних, на це по місцю розумний торг присутній !!!
Доглянутий автомобіль від першого власника в Україні. Надійний 2.0-літровий бензиновий двигун у поєднанні з автоматичною коробкою передач. Після ДТП в США замінюввались дві двері в колір. Автомобіль робився "для себе", тому доопрацьований для комфортної та довгої експлуатації: Встановлено та вписано у техпаспорт ГБО. Антикорозійна обробка. Встановлений металеавий захист двигуна "Кольчуга". Встановлений задній стабілізатор. Два комплекта ключа. Магнітола з підтримкою Car Play або Android Auto Встановлені денні ходові вогні та датчики тиску в шинах (TPMS) для обох комплектів коліс (і на літніх, і на зимових дисках). Повністю на ходу, технічно справний, не потребує вкладень. Регулярне ТО за регламентом. Всі розхідники замінювалися вчасно, грошей на запчастини не шкодував. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Можливий обмін на Volkswagen Touran з доплатою з моєї сторони.
Надійний та комфортний семи місний мінівен 2008 року, об'єм двигуна 2.4 газ/бензин, коробка автомат. Кондиціонер+ кондиціонер та пічка салону, повний електро пакет, круїз контроль все працює.
Авто в хорошем состоянии, в родном окрасе с оригинальным пробегом. Любой вид переоформления.
Авто в хорошому стані, газ/бензин. Зроблено кап ремонт головки мотора, ходова вся нова. Змінені масла всюди Хороша домашня машина. Сів і поїхав
Автомобіль в гарному стані. Мотор та коробка передач працюють без зауважень (КПП було повністю відремонтовано в минулому році, ще на гарантії). Обслуговувався своєчасно. Автомобіль був пригнаний з США з невеликими пошкодженнями. Безпека ціла. Салон в доглянутому стані. Кондиціонер заправлений та працює без нарікань. Всі додаткові питання за телефоном.
Знаходиться в Польщі - м. Варшава Двигун не димить, зчеплення нове, газ вписаний, ходова не стукає, двигун сухий, є незначні сліди експлуатації Mitsubishi Lancer 2009 р. 2.0 газ/бенз мех пробіг 220 тис км. торг 100 дол Деталі за номером (WhatsApp, вайбер)
Автомобіль обслужений. Замінені всі фільтри та технічні рідини в редукторах в двигуні в АКПП. По ходовій частині, АКПП та двигуні все в відмінному робочому стані. Сучасна аудіосистема Android auto, заводська преміум акустика Roз Сабвуфером. Наявний третій ряд сидінь, салон чистенький не затертий в повній комплектації. Встановлено ГБО, працює без нарікань, вписано в документи. Повний привід, рамна конструкція, високий кліренс - усе, що потрібно для бездоріжжя, але водночас відчувається впевнено у місті. Продаж авто з переоформленням
Продам надійний та комфортний позашляховик — Mitsubishi Pajero Wagon 4. 🔹 Двигун: 3.0 (газ/бензин) 🔹 Рік випуску: 2007 (виїхала з салону у 2012 році, під замовлення) 🔹 Пробіг: 234 000 км (оригінальний) Автомобіль в дуже гарному стані, повністю на ходу, використовується щодня. ✔️ Двигун та коробка працюють відмінно ✔️ Ходова частина без сторонніх звуків ✔️ Все обслуговувалось вчасно ✔️ Замінені масла та фільтра ✔️ Працюючий люк ✔️ Тонування Машина доглянута, технічно справна і готова до будь-яких поїздок — як по місту, так і за його межами. Не “вбитий” позашляховик, а сімейний автомобіль.
На повному ходу
Продам гарне та надійне авто! 1000 км тому зроблено повне ТО! Замінено ремень та ролик грм, помпа. Масло двигуна, масло коробки, фільтра, охолоджувальна рідена, промитий радіатор. Колодки та троса ручного тормоза. Є нюанси по кузову. Більше інформації по телефону Реальному покупцю торг!!!
Перший власник в Україні. Рідний пробіг, надійний, бюджетний, економічний автомобіль, використовувався для сімейних мандрівок. Пишіть у WhatsApp якщо не в мережі.
Продам авто в робочому стані. Мотор працює добре, масла не бере, не димить, щеплення, коробка без зауважень. Дуже зручний салон. Електро вікна, підсилювач руля, сигналізація. Робочий кондиціонер. З документами повний порядок. Без торгу
Авто в гарному стані. Технічно без вкладень. Проходить регулярне ТО (останнє 2 тис. назад) В рідній фарбі. Пеоевірка будь-яким приладом Комплект зимової гуми Good Year ultragrip ice 2023 (по факту відїздила один сезон) Більш детальну інформацію можу надати за номером Авто продаю сам, продаж не терміновий, допомоги автобізнесменів і інших площадок, таке ін. не потребую!!! Торг. З пропозиціями придбання за безцінь прохання не турбувати.
