- 280 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Автомат
Авто без проблем робити нічого не треба, ремені, ролики, колодки, масло замінено. Кондиціонер робочий, автомат без проблем і ривків. Ціна на віддачу 1800. Надійний японський автомобіль,
Авто без проблем робити нічого не треба, ремені, ролики, колодки, масло замінено. Кондиціонер робочий, автомат без проблем і ривків. Ціна на віддачу 1800. Надійний японський автомобіль,
На впевненому ходу,.
Дно живе повністю не гнила , стоїть 4 покоління газу вписане в тех паспорт , двигун масла не бере , і в основному все , кожен день на ходу , заводиться з пів оберту , працює прекрасно, замінено свічки , котушки , ремені всі і грм , амортизатори передні опори , наконечник , машина на бойовому ходу
Володіємо 10 років, все що треба по зварюванню зроблено, два місяці тому, був зроблений капітальний ремонт двигуна, та робили ТО гидроблоку в акпп на мактрансі. Два комплекта гуми на дисках, двостороння сигналізація з авто запуском! Більш детальніше по телефону! Доставка авто по Харківській обл. та Харків без проблем!
Автомобіль в гарному технічному стані По кузову має декілька косметичних нюансів Один фарбований елемент Технічний стан чудовий Салон в охайному стані В комплекті віддаю зимову гуму на легкосплавних дисках Деталі по телефону
Авто в гарному стані мотор коробка ходова без зауважень по електриці працює все кондиціонер заправлений масло фільтра замінені повний привід робочий авто використовували більше за кордоном
Галант VIII 2.0+ газ Пробіг 205 тис. Деталі по телефону.
Продам автомобиль в хорошем состоянии.Я второй хозяин,по машине сделано не мало.Машина в руках с 2012 года.Масла фильтра менялись 2000 км назад.Остальные вопросы по телефону
Автомобіль сімейного типу на 7 місць. Машина в хорошому стані, не потребує додаткових вкладень, 2,4 бензин/газ 10-11 л., всі питання по телефону, Київ (лівий берег).
Авто у рабочому стані , є не значні пошкодження по лакокрасочному покритті , авто кожен день на ходу , встановлений газ 4-го покоління. Мотор робе добре масло не їсть , ходова в гарному стані , кондиціонер в рабочому стані , додатковий комплект гуми , тільки переоформлення, за додатковими питаннями дзвонить по телефону
авто куплено на аукціоні в США. з мінімальними ушкодженнями. з цілою безпекою. зроблено заміну фільтрів, масел та гальмівних колодок. заміна ременя генератора. Обмін на нерухомість у Запоріжжі
Авто в гарному стані! Більше інформації за телефоном!
Кольт 2006 року, газ/бенз, стан сів поїхав! Для більш детальної інформації телефонуйте ось ?сюди Олександр **********
Пропоную автомобіль в гарному ,стані сів і поїхав , Вкладання не потребує ,встановлено ГБО, 2 сигналізації,додатково стоїть метка проти угонка, 2-комлекти килимків зима- літо,, масло та фільтра замінені, всі інші питання за номером тел.
Враховуючи вік авто стан задовільний. По кузову варто звернути увагу на крило та кришу. При покупці міряв комперессію все добре, двигун масло не бере, КПП після ремонту зразу після покупки на 200тищ (заміна всіх підшипників, масло, щеплення), сайленблоки передніх ричагів стойки та втулки стаба, колодки перед та зад, свічки та одна котушка, рідини всі замінені. Салон чистий, не затертий, додатково зимова гума. Детальна інформація за телефоном.
Продам доглянуте авто, автомобіль офіційний , перша реєстрація була у 2011 році. АКПП звичайний гідротрансформатор!НЕ ВАРІАТОР!Авто друге у сім’ї, їздила дружина. Арки та пороги були зроблені гарно, авто не гниле не ржаве, днище, пороги, задня частина автомобіля були оброблені антикорозійним захистом, дуже економне, стоїть газ, працює кожна кнопочка, було дуже багато доопрацювань та обслуговувань. Одразу після покупки було зроблено велике ТО( Комплект ГРМ, Перебрана ходова, Куплена нова резина, Очистка радіатора пічки) До технічної частини авто питань немає, двигун сухий, працює класно, автомат перемикає плавно без ривків. Авто має гарний вигляд, тоноване в коло, перепаковані фари, стоять лампи фул лед,перешитий руль та ручка акпп, повний електропакет, металевий захист, кондиціонер працює, підігрів сидінь працює, салон авто також охайний, дірок немає. Хто шукає гарне обслужене авто це саме ваш варіант! Всі питання по телефону. Можливий обмін, також можлива доставка у ваше місто
авто кожен день їздить все працює колекціонер заправлений пічка дює вкладень не потребує
Продається свій власний автомобіль. Не перекуп, не площадка. Свій доглянутий автомобіль. Не битий лише косметичні підкраси. Кондиціонер, підігрів сидінь, пічка круїз контроль все робоче.Машина обслужена (масла , фільтра) готова до експлуатація. Решта питання за телефоном.
в комплекті нова зимова резина! всі питання по телефону
