- 240 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Продаж авто ,156 тис пробігу ,у документах газ вписаний але не встановлювався.Додатково про автомобіль по телефону ! Торг біля авто
продам автомобіль ,відрегульованні клапана, заміна масла кожні 7тис., замінено масло в коробці передач, всі деталі замінювалися за потреби; заводська хороша музична система рокфорд з сабом ,кондиціонер , задні парктроніки,сенсор дощу, світла,круїз контроль. в середині машина в збереженому стані ( алон без посторонніх запахів ) , зовні є недоліки ( незначні ) на лобовому тріщина Газ обслужений машина їде добре , має хороший старт машина на ходу кожного дня за необхідності змінюються запчастини
Продаю авто , є нюанси по кузову , все працює справно , обслуговувалась вчасно , більше фото пишіть в особисті
Пропоную унікальний паджерік знавцям японської якості. Авто до укомплектоване кенгурятником з лебідкою, спроектованим і виготовленим з якісної сталі під індивідуальне замовлення.
Mitsubishi OUTLANDER 4WD 2.0 газ/бензин Продам ВЛАСНУ машину (2-й власник з 2007 року) Повністю на ходу Пробіг 251 000 (оригінальний / без скруток) Розхід газу: траса 8-9, місто 11-12 Два ключі, цз, сигналізація Антикор Без ДТП, у рідній фарбі. Підфарбовувалися тільки арки, задній бампер і права дверцята Масло не жере (~0.5л на 10 000) З недоліків: - Є вм'ятинки \ подряпини на правих дверях - Кондиціонер влітку холодив слабо - Є тріщина на лобовому склі (поступлюсь на заміну) 80 000 - Встановлення ГБО 200 000 - Повне ТО (всі ремені, ролики та рідини) 230 000 - Зроблено всю ходову 240 000 - Заміна всіх масел (кпп, редуктора, моста), антифризу Машина СУПЕР - економна, відмінно рулюється. Зовні не застаріла навіть у 2025. Надійна, бюджетна в обслуговуванні. Торг мінімальний. У подарунок: чохли + 2 літні покришки. Переглянути: Софіївська Борщагівка
Авто у доброму стані, двигун після капітального ремонту, нове щеплення. Технічний стан відмінний. Салон не затяганий та не прокурений.
Продам власне авто, в гарному стані, без гнилі та рижиків! Рама в гарному стані! Технічно обслужений на 2.5$ , авто без вкладень! Повністю ревізія ходової частини! По авто все працює, кондеціонер заправлений! Фото відповідають авто! По документах власник, 3.0 Газ бензин, 4х4 працює без нарікань.Повністю все обслужено, авто вихідного дня. Акпп, двигун працюють ідеально. Телефонуйте!
Безвідмовне авто з повним приводом. Авто вкладень не потребує, повністю обслужено, на 311тис задня підвіска повністю замінена ( всі сайленблоки, ричаги, пружини, стойки, масла), тормозні колодки по кругу, опори передніх стойок, на 304 тис заміна грм і всього необхідного. По кузову є де не де рижики, але нічого критичного, пороги, дно все живе. Салон в ідеалі, не зачуханий Стоять зимові r17 на титанах + в комплекті 4 літніх колеса на дисках + повно розмірна запаска. Фаркоп, камера заднього виду, Андроід магнітола, двох стороння сигналка. Підігрів сидінь, дзеркал. По електриці все працює . Клімат контроль працює без проблем як літом так і зимою. Повний привід теж працює безвідмовно. По документах повний порядок, продаж тільки з переоформленням.
Продам власне авто у відмінному стані.Обслужена,в машині замінено на нові всі технічні рідини(АКПП,двигун,роздатка,редуктор,гальмівна система,гідропідсилювач керма,антифриз),два комплекта гуми на окремих дисках R18(літня Bridgestone,зимова Yokohama нова 2025 року,пройшла півсезону цією зимою)також розгляну обмін на дешевше авто з АКПП з вашою доплатою,пропонуйте
возможен торг
Продається Mitsubishi ASX 2010 Авто в чудовому стані, доглянуте, виїхало з салону у 2011. Готове до будь-яких поїздок, надійне та економне. Ідеальний варіант для міста та подорожей!
Продам власне авто. Торг біля капоту, всі деталі за телефоном. Перша регістрація 2013р
Авто не готувалося на продаж,робилося для себе ( їздила донька)усі пружини нові,з пробігом нічого не робив,4 зимових нових 4 літні повноцінні колеса, ремні генератора і компресора нові, магнітола нова моцна є камера заднього виду (треба під'єднати)скло нове лобове (була тріщина )остальні рідні, стакани поварені для себе, ручник треба зробити ГРМ поміняний на 310тис, ГБО 4 покоління вписаний 40л. балон, двигун 1,6 V 16 клапанів, простий як пачка горошку, добре їде на газу і бензині, торг біля машини, блокування з середини від проникнення блокування задніх дверей від дітей,є підігрів заднього скла і дзеркал. додатково є не встановлена камера заднього виду для паркування в подарунок, Тільки повне переоформлення, бо вже маю негативний досвід. Усім дабра і вдачі . Можливий обмін на шкоду октавія тур 1.6 бензин або краще 1.9 дизель, але до 500.000пробігу.Пробіг провірятиметься конкретно як і стан авто . Можливий перегін у інше місто. Торг біля капоту.
Lancer EX GT 2008 года. Куплена в 2010. Я второй владелец. Вкруг все лампы, фары стоят LED, даже задние катафоты, боковые поворотнички в крыльях, подсветка днища и т.д. Полностью вибро-обезшумлена. В багажнике сабвуфер-стелc Rockford Fosgate, усилитель Lanzar на 2000 Ватт, в салоне спереди стоит трех-полосная система Herz, сзади двух-полосная. Короче музыка норм. Магнитола стоит китай-андроид. Иногда глючит, но лучше выглядит чем штатная. Установлен заводской бесключевой доступ в передние двери и багажник. Дворники автоматические, стоит датчик дождя. Салон поменяный полностью из алькантары, с Эволюшена. Диски 18 дюймов. Оригинал. Капот оригинал, вручную сделаный. Такой только в 1 экземпляре. Передний бампер также. Стоит сетка от бентли Техически тачка норм, никогда не подводила. Обслуживалась регулярно. Масло менялось каждые 10 км, в вариаторе, полностью каждые 60 км. Вариатор, с ним никогда проблем не было. Стоит газ. Расход 12-15 газа по городу Тачка на свои года выглядит пушечно. Кузов живой. Есть косметические нюансы. .
Продам Лансер 9!В гарному стані!За білшь детальною информаціею дзвоніть!
Продам авто в гарному стані. Навесні замінено помпу, ролики, грм.З машиною віддам комплект коліс на зимовій гумі.
Продам надійного , обслуженого японського , 3 літрового паджеріка на газу вписаний в тп,все працює,резина акамулятор свіжі в дтп не була, з обліку знімається ставиться, коробка автомат , шкіряний салон"є потертості тільки на місці водія", за роки експлуатації машина грузи людей не возила, їздила і їздить дружина є сколи є царапини, не гнила, кого не влаштовує ціна гортай далі в розділ нива ваз)) і не витрачай мого часу і свого реальному покупцю біля капоту реальний торг... продаж не терміновий . зв'язок тримаю телеграм вайбер територіально машина в камянському
