- 123 тис. км
- Запоріжжя
- Дизель, 2.5 л.
- Автомат
у відмінному стані сів і поїхав!
у відмінному стані сів і поїхав!
розмитнений після ДТП
Всі детальні інформації по телефону, авто в хорошому стані, можливі обміни, буси, позашляховий, без моєї доплати, тільки адекватні пропозиції, переоформлення.
Продам авто в хорошем состоянии. Пригнана из Германии в 2018 году растаможена. Поменяно четыре стойки две передние пружины. Поменяемая турбина. форсунки.не крашена. не битая. возможен обмен на кроссовер с моей доплатой. Есть вопрос заинтересовавший звоните. торг присутствует у машины.
Повний привід. Чудовий технічний стан. Без корозії! Рідний пробіг. Екологія не вирізана, не димить, вихлопні труби чисті. Коробка перемикається відмінно. Підвіска не стучить, кондиціонер працює. Максимальна комплектація з можливих: - безключовий доступ - шкіряний салон - підігрів передніх сидінь - штатна мультимедія з сенсорним екраном, навігацією - акустика Rockford - клімат контроль - камера заднього виду - круіз контроль - датчик світла - датчик дощу - люк - пелюстки АКПП - повний привід з блокуванням
Потребує ремонту гбц(пішли гази у систему охолодженя)заводиться,їде,масла не бере.На початку року був замінений двигун(старий двигун віддам у подарунок)також віддам комплект зимової гуми на дисках і деякі запчастини.Торг є.Продаж з переоформленням!
Продаю свій Аутлендер , машинка в справному стані та доглянута, робилась хімчистка салону, зовнішня поліровка автомобіля має приємний блиск на дзеркальне відображення яке надає машині свіжість !!! В автомобілі робилось ТО ( заміна масла виконана, фільтірів та ремінь ) також багато чого робив по ходові стойки , втулки , стабілізатори все обслужено ! Прибор по машині пробиває супер , зауважень не має ! 4х4 працює всі режими ! У машині все працю ! Всі кнопки є не затерті . Аутлендера приганяв для себе ! В машини є один власник це Я ! Взагальному машинка супер та достойна до огляду !
Авто в очень хорошем состоянии .Ездили не часто , так как имеем другую рабочую .К продаже авто имеется новая зимняя резина .Поменяли дизайн фар , на новую модель .Машина для тех кто ищет надежный внедорожник , в любой местности проедет
Власне авто у хорошому стані.
два комплекти коліс зимові і літні на дисках
Продам авто в нормальном состоянии 8 мес. 5 дверей. 2.5 дизель. Возможен обмен на легковую.
Автомобіль доглянутий! Були замінені такі ключові вузли як: турбіна (на гарантії), гальмівна система (колодки, супорти та задні скоби, гальмівна рідина), повністю обслужена трансмісія, патрубки: впускний, інтерекуллера, та турбіни, повністю обслужена система кондиціонера (радіатори кондиціонера та салону, заправлений фреон), ну і звісно всі фільтри і мастила. Автомобіль у дуже хорошому стані. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно, всі розхідники замінювались згідно регламенту. Двигун працює рівно та тихо, коробка передач автомат (гідро трансформатор) перемикає плавно, ходова частина без сторонніх шумів. Кузов у гарному стані. Салон чистий, охайний, не прокурений. Автомобіль використовувався акуратно, переважно для повсякденних поїздок, наявна сервісна книжка. Комплектація: кондиціонер, 2-зонний клімат контроль, електросклопідйомники чотирьох дверей, підігрів сидінь, підігрів скла багажника, бічних дзеркал заднього виду та щіток склоочисника, центральний замок, без ключовий доступ, кнопка старт/стоп, камера заднього виду, датчик світла і дощу, електро відкривання та закриття дверей багажнику, омивач переднього, заднього скла та фар, два ключі. Авто вкладень не потребує — сів і поїхав.
Власне авто. Володію з 2021р. Авто задоволений. Проблем з авто ніяких немає.Так по салону мотору,кузову питань не має. Пробіг оригінальний, так як перевіряв на сервісі.Машина не затерта. Не прокурена так як сам не палю.Продаю по потребі. Всі мастила замінювались вчасно, мастило заливалось ТМ Мітцубісі. Дизель заливався на АЗС WOG. Замінювалось мастило в мостах, і в коробці згідно пробігу. Розвальні болти також регулярно змащувались.
Машина на ходу, все працює, Потребує не значних вкладень, продаж від власника
Я третій власник. Машина при купівлі була загнана на офіційних дилерів і були замінені всі рідини. Купувалась та використовувалась під повсякдення, поїздки за місто тощо. 2 комплекти коліс. Дуже задоволений машиною, за 20 тисяч пробігу вона стала другом і напарником, подарувала купу класних емоцій і допомагала вирішувати ще більше проблем. Для своїх розмірів класно рулиться, непогано тримає трасу. Продаю у зв'язку з покупкою іншого автомобіля.
Продам власний автомобіль , був пригнаний з Німеччини приїхавши сам.Загалом автомобіль в доглянутому стані є сервісна книжка все обслуговувалось по термінах, вся електроніка працює автомобіль на не дуже пустій комплектації. Встановлена чудова акустика з савбуфером , салон в чудовому стані встановлена нова гума , для контакту запрошую за номером.
Машина в файному стані понижена повишена роблять добре \ все по телефону
Продам власне авто в гарному стані двигун працює рівно не димить побіг оригінальний всі дальше питання за номером телефону
2.0 дизель. Технічно авто в хорошому стані. Хороша резина. Кондиціонер працює. Є нюанси по задніх крилах. Кого цікавить дзвоніть.
Все життя була в одних руках, перереєстрація в межах сім’ї, я другий власник. обслугована, щойно замінив масло, колодки. Історія обслуговування за багато років (всі чеки) , 2 комплекти ключів, додатково встановлено carplay, парктроніки, задня камера, реєстратор. Хазяйський автомобіль з рідним пробігом та без прихованих нюансів. Є невелика вмятина ззаду справа. Торг розумний Кожен день в ходу, приїжджайте - оглядайте Допомоги в продажі не потребую.
