- 257 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.33 л.
- Автомат
Машина в хорошому стані! Кондиціонер працює, є підігрів сидінь і гідропідсилювач! Ходова вся обслужена! Для їзди містом або як перший автомобіль ідеальний варіант!
Машина в хорошому стані! Кондиціонер працює, є підігрів сидінь і гідропідсилювач! Ходова вся обслужена! Для їзди містом або як перший автомобіль ідеальний варіант!
3 власники за весь час. З 2017 року машина в сім'ї, тому рідний пробіг - без коригувань, будь-які перевірки вітаються. Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує: • замінено ремінь ГРМ • всі рідини оновлені • обслужена ходова • новий акумулятор Надійний 3.0 V6, класичний автомат (не варіатор), справний повний привід. Комплектація: шкіра, люк, Rockford акустика, безключовий доступ, круїз-контроль, 2 ключі.
Продам авто в ідеальному стані по кузову по салону по днищу по технічній частині, автомобіль мій я один власник, минулого літа зроблено повний антикор зі зняттям усього знизу до голого днища бензобак ходова частина, зачищено і оброблено ґрунтами мовілями та мастиками, капот фари та дзеркала заклеєні в бронеплівку, пробіг 100т.км, нове масло у варіаторі зі зняттям піддона, встановлено дороге італійське ГБО фірми pride комплектація без ключового доступу, 2 ключі в комплекті, музика rockford з сабвуфером, люк, клімат, підігрів сидінь, повний привід, телевізор для заднього ряду, світлодіоди в ближньому дальньому, машина в ідеальному стані, перекупці автомайданчики не дзвоніть і не пишіть, дешево не буде машину дуже люблю
Надійний, сімейний, місткий автомобіль. Отключаемый повний привід. Все працює. Питань по машині немає. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Хороший , надійний автомобіль , сів і поїхав.З документами порядок.Цікаво телефонуйте.
не бита,не крашена,машина огонь...
Продаю власне авто в хорошому стані. По автомобілю було допрацювано не мало доповнення для комфорту.Обезшумлене все авто.Замінено тримачі капота від ево.Салон вставки в двері кожа+карбон.Стеля перетягнута в алькантару,що вигладає дуже гарно.Масла і нтифріз мінялось завжи і завжди якісні влючно фільта,і фільтр паливний який в гідробаку поміняний також на оригінал.Автомагнітола замінена на 2-дінову з багатьма функціями і сабвуфер з стабілізатором.По кузову не ідеально,але і не погано є сліди використання авто.на фото все це показував.Двигун і коробка передач без проблем взагалі.Надійна це перевірино.Авто сів і поїхав.Зраз на дисках зімніх з непоганою шиною кумхо.Літні діски оригінал лансер в колір авто і з хорошою ризиною купленою в цьому році нову всі 4 колеса. Готовий на обмін з моєю доплатую на вто з ціною від 10000 $ Роками від 2016 р
машинка в хорошому стані вкладень не потребує сів поїхав на любі питання відповім
Авто на повному ходу,в 2021 році був капітальний ремонт двигуна,пробіг після капіталки 40000.Стоїть зимова резина,віддам літню нову на титанах.
Хороше авто, з малим пробігом…деталі за номером…
Потребує ремонту двигуна (провернуло шестерню колінвалу). Була в доброму стані, все працювало. Особисто пригнав її від першого власника. Останні роки майже не їздила, майже рік стоїть на СТО бо не потрібна. Можна робити або є де взяти двигун з мінімальним пробігом за 20000 гривень. Поки стоїть погнили пороги і арки. Можу обміняти не нерозмитнені/поламані/ДТП авто Volkswagen, Audi, Skoda, Seat (на запчастини) або вантажний мікроавтобус (або бортовий).
Продам свій Outlander XL 2,4л. Коробка механічна, що робить авто надійним, швидким і економічним 10л/100км. Газ на машині ніколи не стояв і каталізатор не вирізався. Авто з рідним пробігом і в ДТП ніколи не був. В моїх руках машина вже 8 років і за цей час вона мене ніколи не підводила. 40т.км.тому мінялось зчеплення, вижимний, шрузи, мастило в коробці і роздатці. 5т.км.тому була заміна цепка ГРМ всіх роликів і приводного речення і багато іншого. Авто завжди вчасно обслуговувалося і за всім ретельно слідкувалось. В машині все працює і вона дуже в гарному стані. Доставлено шкіряний салон, круїз контроль, ксенон, зроблена дуже якісна безшумка, 9-ти дюймову магнінолу з сенсорним і голосовим управлінням, с навігациєю і карплеєм. Мені ніколи б не прийшла думка продавати, але після поранення лікарі забороняють мені їздить за кермом і по переду тривале лікування. Новий власник не пожалкує! До машини додаю рідний велюровий салон, рідну магнінолу і добру зимову гуму на легкосплавних дисках R16. Торг біля авто!!!
Автомобіль у гарному технічному стані, повністю обслуговуваний. Торг.
Виконане ТО мостів, замінені сайленти, тяги, маятник, сошка, колодки з пальцями замінені, ГРМ, помпа, сальники, кільця заглушок распредвалів, свічкі, новий АКБ, та нова всесезонна резина, виконане ТО ГБО та двигуна. Головне світло - Bi-Led, ПТФ - Led, ГБО -BRC.
Хороше доглянуте авто сів поїхав . Реальному покупцеві торг . Тел Тел
Авто придбане в США з незначними пошкодженнями. Бампер замінений на оригінальний, крила та капот не фарбовані. Вся безпекв ціла .Комплектація ultimate Авто зручне, енергійне та економне.
надійне авто.
Автомобіль на ходу, всі запчастини мінялися вчасно. Мотор 1.3 бензин. Новий акумулятор, титанові диски, діюча страхівка. Документи впорядку.
Машина на полном ходу, сел и поехал , есть некоторые дефекты по кузову , ходовая новая , двигатель полность исправен, кузов поварений , нужно только приложить руки и сделать косметический ремонт , все вопросы по телефону 38********17
