- 92 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 2 л.
- Варіатор
Продам авто. Торг біля капоту. Звоніть, домовимось
Авто у гарному стані, все справне!!! За інформацією телефонуйте!!! Обмін тільки з моєю доплатою, на повнопривідне авто!!! Слава Україні!!!
Продам Lancer Х один власник. Авто куплено в салоні у 2008 році. З середини 2012 по грудень 2021 машина не могла бути використана, тому такий невеликий пробіг. Поміняні гальмівні диски, задні супорта, замінена повністю система кондиціонування. 3500 км тому були встановлені оригінальні ремінь, ролики та натягувач. Оскільки, якщо ставити не оригінальні, то ремінь буде рватися або злітати дуже часто, через помилку компанії Митсубиси, допущену у виробництві Lancer X 2008 - 2012 років. (Детальніше про відкличну компанію даних авто: recall SR-18-001). З плюсів, пробіг невеликий, ресурсу авто вистачить надовго, щоб не їздити часто на СТО. З мінусів — кузов. По кузову є багато нюансів, потрібно частково перефарбувати або змінити кузовні частини та замінити лобове скло, оскільки ліва сторона, капот, дах побиті градом. Зараз авто знаходиться в Німеччині. У Києві буде влітку. Можливий обмін на авто з ЕС реєстрацією / що знаходяться в ЕС. Як з моєю, так і Вашою доплатою. Дуже велике, переконливе прохання, перекупників і халтурників не турбувати. Не витрачайте, будь ласка, свій і мій час.
Вітаю! Машина в одних руках з автосалону, по технічній частині обслужено, нове зчеплення, ГРМ поміняний, нові колодки(диски), до ходової питань немає. Фактично вся у рідній фарбі крім задньої ляди, задній бампер, передня права дверка. Більш детально звертайтесь, можу надати відеоогляд.
Продаю власне авто. Авто повністю обслуговане. Надійне і досить комфортне авто. Чудовий повний привід.
Офіційний, добре збережений Lancer. Стан відповідає пробігу, весь в рідній фарбі, без рижиків, без підкрасів. Замінені всі технічні рідини + моторна олива, ремінь ГРМ та додаткового обладнання, свічки запалювання NGK Iridium, нова акумуляторна батарея (26 рік), масла не бере від слова "зовсім" (заміна кожні 5000), екологія на місці, по машині робити взагалі нічого не потрібно. Заводський центральний замок з ключа, тонування якісною плівкою. Залишок гуми 80%, запаска ніколи не встановлювалась. В такому стані ІX Lancer зустріти складно, автомобіль для того, хто шукає чесну машину без додаткових вкладень, ціна остаточна. Власник по тп., допомога у продажу не потрібна.
Офіційна купувалося в салоні метек в Чернігові один власник вся в рідній фарбі, косметичний підкрас бампера 16700 на віддачу без торгу ціна до кінця березня
Продам економічну машину на впевненому ходу з робочим кондиціонером та з оформленням! Мотор працює відмінно, їде класно, витрата маленька. Коробка у відмінному стані. По кузову на свої роки в нормі. Ходова хороша. Салон доглянутий. Електрика працює. Інші питання по телефону.
коробка передач - механіка!
ID: 56222 Mitsubishi Outlander 2021 — це сучасний та просторий кросовер із бензиновим двигуном 2.5 л, автоматичною коробкою передач і переднім приводом. Модель поєднує комфорт, практичність і технологічність, забезпечуючи зручність у щоденному використанні та під час подорожей. Просторий салон і продумана ергономіка роблять автомобіль зручним як для водія, так і для пасажирів. У комплектації передбачено системи безпеки ABS та ESP, датчик сліпих зон, круїз-контроль і багатофункціональне кермо. Для комфорту доступні трьохзонний клімат-контроль, шкіряний салон і пам’ять сидінь. Також автомобіль оснащений системою камер 360°, що додає зручності під час паркування та маневрування.
Автомобіль пригнаний з Німеччини Розмитнений В хорошому стані Як технічно так і по кузову та салону Без ДТП в рідній фарбі Хороша комплектація : підігрів передніх сидінь, кондиціонер, старт стоп, електро скло підйомники, електро регулювання дзеркал. Зацікавила дана модель авто? Звертайтеся ) в наявності декілька варіантів Mitsubishi Colt
Продам власне авто. Потребує незначних вкладень по кузову. Двигун після капримонту ±10 тис.км.
Продам Лансер 9 2005 року, газ/бензин. Їжджу тільки на бензині, газ працює. Пробіг зараз 293 тисячі. Заводиться з півоберту, в ходу кожного дня. Взимку в морози заводилась без питать. Враховуйте роки, стан кузова прям як нова не буде, присутні коцки, царапки, не критичні. Якщо цікаво, пишіть або дзвоніть. Документи впорядку, переоформлюється, я власник
Без ДТП. Два ключі. Бензин газ ніколи не стояв. Рідний пробіг - 218тис. Небита не фарбована. Другий господар із 2006р. На ходу. Рама ціла кузовом є нюанси на фото. Мотор ходова роздатка в нормі. Гума всесезонка. За весь термін відпрацювала на ура. Використовується щодня.
Власний автомобіль, повністю доглянутий, кузов у відмінному стані, ТО проведені згідно регламенту.
