- 107 тис. км
- Арциз
- Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Авто куплено на Копарт. Топ комплектація. Дзвоніть на Вайбер Ватсап або Телеграмм, оскільки перебуваю за кордоном. На запит можу скинути відеоогляд авто. Можливий варіант обміну на нерухомість у м.Одеса.
Авто куплено на Копарт. Топ комплектація. Дзвоніть на Вайбер Ватсап або Телеграмм, оскільки перебуваю за кордоном. На запит можу скинути відеоогляд авто. Можливий варіант обміну на нерухомість у м.Одеса.
Авто в гарному стані , був у дтп з мінімальним пошкодженням , привозилось для себе
Продам свій автомобіль. Автомобіль привезений зі США для себе з мінімальними пошкодженнями,з приводу ремонту проводилася заміна навісних елементів купляли тільки оригінальні запчастини , так само зробили крупне ТО (заміна олії в коробки з фільтрами, заміна олії в двигуні з фільтрами, заміна колодок в коло, заміна фреону в кондиціонері, заміна антифризу) ТО робили кожні 6 тисяч. Автомобіль в ідеальному стані жодних вкладень не вимагає сів та поїхав, більш детальну інформацію можу надати по телефону, мінімальний торг біля капоту, прошу майданчикам і авто бізнесменів не турбувати не витрачайте мій і свій час!
Продаю надійний і економічний Mitsubishi Space Star 1.6 бензин з автоматичною коробкою передач. Авто в хорошому стані, все працює. Двигун, коробка та ходова – без зауважень. Ідеальний варіант для міста та подорожей.
Пригнаний з Німеччини в 2021 році. Гарно доглянутий, гаражне зберігання. Замінені нові дорогі чохли, коврики Eva, запаска, щітки склоочисника (двірники). Продаж у зв?язку з виїздом за кордон. Я власник, продаж виключно з переоформленням у сервісному центрі.
Родной пробег с 2010 года 75 500км Не битая и не крашеная,стекла все родные даже лобовое . Грм новый ,рычаги впереди новые ,кондер работает ошибок нету ,2литра на механике с полным приводом . Есть царапины на бампере заднем и впереди
Продам своє авто. Є нюанси по кузову, на фото видно. Авто на ходу кожен день, проблем немає. Сів - поїхав
Автомобіль доглянутий, чистий, технічно справний, мотор у відмінному стані, в ДТП участі не брав, не потребує вкладень, сів і поїхав. Нещодавно автомобіль пройшов технічне обслуговування, перевірку електрообладнання, регулювання розвалу-сходження, проведено заміну: - задніх амортизаторів; - мастила - фільтрів; - антифризу; - гальмівної рідини; - омивача: - сальників; - тросів ручника. Обладнаний сигналізаціэю. Є в наявності другий комплект коліс (резина з дисками 4 шт).
Продам Mitsubishi Colt у відмінному стані, 2010 рік, хороша комплектація, повністю технічно справний, салон чистий, без пошкоджень і запахів, авто без вкладень!!! Об'єм двигуна 1.3/ бензин. Витрата 6 л/100 км. Легка, жвава, слухняна машинка, сідай і їдь!
Продам автомобіль Mitsubishi Space Star 2004 року. Авто у відмінному стані! Автомат, 1.8, бензин, кондеціонер, електро скло підйомник, нова резина.
другий власник, рідний пробіг, авто купувалося в Україні в салоні, технічно обслуговування на фірмовому СТО Мицубиши на Подолі, ГБО 2024 року. Машина додаткових вкладень не потребує. Салон в гарному стані, в машині не курили.
Двигун в дуже хорошому стані, коробка передач також, салон охайний, голову зробили 450км тому, електрика вся ідеально до останньої лампочки, центральний замок, сигналізація електродзеркала. Двохдінова магнітола на андроїді,6 динаміків,саб, центральний замок, сигналізація. додаткове світло, пєчка 5 положень працює на 5+, Стоїть ГАЗ не підключений бо немає часу займатись автомобілем. Потрібно дивитись до карбюратора. Є нюанси по кузову. Автомобіль вартий кожної гривні. Цікавить обмін, з моєю доплатою. Якщо не в зоні, пишіть у вайбер. ЦІНА БЕЗ МАГНІТОЛИ І ГБО 900? БЕЗ ТОРГУ!!!
Пропоную до продажу надійний та потужний Mitsubishi (ASX) RVR GT 2014 2.0L Приїхав з Канади цілий. Куплений з рук у Канадця. Перша реєстрація в Україні та без пробігу по Україні. Двигун 2.0L. Комплектація GT: Клімат-контроль, Мультимедійна система з можливістю підключення телефону, Круїз-контроль,Підігрів сидінь,Легкосплавні диски,Протитуманні фари. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Дзвоніть за деталями
Продам власне авто, в нормальному стані. Коробка працює гарно, двигун 4g63, дуже надійний, масло не бере. Є нюанси по кузову, тачка життя побачила, але по техніці все гуд) Міняв радіатор на новий nissens. Також була замінена прокладка гбц. Нові котушки запалювання, нові свічки запалювання, дросельна заслінка, регулятор холостого ходу, датчик положення дросельної заслінки, датчик температури, грм на 520 тис. нічого китайського не встановлено. Крута пацаняча тачка на кожен день :) у продажі на 15 дисках. 16 r, що на фото залишаю собі. БЕЗ ТОРГУ Перекупи не витрачайте мій та ваш час. З продажем не поспішаю 🤝
