- 260 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.58 л.
- Ручна / Механіка
По интересующим вопросам пишите
По интересующим вопросам пишите
Всі деталі по телефону
Продам Ланцер 9 2006р, 1.6 газ бензин,газ вписаний. Стан сів-поїхав На свої роки машина добре збережена, нещодавно обслуговувалась. Встановлений новий радіатор також залитий новий концентрат HEPU. Є нюанси на задніх арках. Торг в розумних межах.
Авто в хорошому стані, рідний пробіг. Технічно повністю справне, регулярно проходило якісне обслуговування. По кузову є незначні нюанси, на фото видно. Арки цілі, дно оброблене. Салон охайний. Детальніше по телефону. Торг біля авто. Можливий обмін на авто на автоматі
Машина на ходу. Робився капітальний ремонт двигуна на 285 000 км., масло не бере. Зчеплення нове, Рульова рейка зроблена. АКБ нове. Ходова зроблена. Потребує ремонту кузова (на фото видно).
Продам Лансер 9 2008р .Машина в хорошому стані ,другий власник. Масло не бере . Салон в гарному стані ,нові чехли ковреки EVA нові. Ходова не гримить не стука повністю перебрана. Двигун в повному порядку масло не бере. По кузову є не значні петання . за повною інф. звертайтесь за т
Продаю Mitsubishi Space Star 2005 р. Ідеальна машина для дівчини або початківця! 1.6 бензин/газ – економна й надійна. Дуже маневрена в місті, зручна для парковок. Просторий і комфортний салон. Легка в керуванні – швидко привчить до дороги. Впевнено тримає трасу, не боїться далеких поїздок. Усі необхідні масла й фільтри замінені вчасно – машина повністю готова до експлуатації. Цей автомобіль створений для того, щоб навчитися їздити без страху й отримувати справжнє задоволення від керування.
продам домашній свій автомобіль в чудовому стані ,по авто зроблена вся ходовка поміняний ГРМ,нова, помпа , новий радіатор тому ......хто розуміє стан авто телефонуйте!!!
Продам ланцер9 на автоматі всі питання по телефону
Висушені продати авто є нюанси за які готові вступити в ціні, двигун масла не бере від заміни до заміни рівень, літня резина на титанах що на фото,є комплект зими на штампованих дисках,підігрів сидінь,електро підіймачі всих чотирьох двирей
Машина обслужена без вкладень, хороша гума, по кузову і дну ціла, салон доглянутий не прокурений, по машині питань немає. Будь-який вид оформлення!
Дуже гарний стан! Автомат! Двигун працює чудово! Їде чудово як на бензині так і на газу! Коробка переключається без нарікань! Ходова в гарному стані! Кузов, дно та арки без корозії! Чистий та охайний салон! Кондиціонер працює! Авто без нарікань! Будь яке переоформлення! Мінімальний торг!
Хороший стан! Двигун працює добре, масло не їсть, не димить, підтікань не має. Коробка перемикається м'яко та вчасно, підтікання масла також відсутні. Кузов не гнилий, в серйозних аваріях участі не брав. На 196 тис. км. було зроблено велике ТО, з заміною ременя ГРМ+ помпа, передні ричаги, подушки двигуна, всі тормозні диски, колодки, амортизатори, сайлентблоки задніх тяг, та багато чого іншого.
Продаж власного авто на автоматі. Надійний автомобіль на економічному 1.6 бензизоному двигуні (встановлений газ) та зі звичайною автоматичною гідротрансформаторною коробкою передач. Підігрів сидінь, електросклопакет на всі вікна, електро регулювання дзеркал. Газ/бензин - економічне авто. Авто на впевненому ходу, жодних зауважень по двигуну, коробці, ходовій. Кузов в нормальному стані. За авто слідкували, регулярне ТО. Рідний пробіг. Салон в гарному стані. Руль перешитий, якісно. 2 комплекта гуми (Зима + літо) Авто у Харкові. Можливий торг. На дзвінки можу не відповідати, пишіть.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Ідеальне авто, як для першого авто або на кожен день. Самий надійний 1.6 бензиновий двигун в парі з звичайним автоматом (гідротрансформатор).Газ 4 покоління,вписан в т.п.Кузов цілий,абсолютно без нюансів.Без ДТП.Все скло рідне.Технічно без зауважень. Вся обслугована.Їде ідеально.Двигун та коробка без нарікань. Гарна комплектація з працюючим кондиціонером.Круїз контроль,підігріви сидінь.Додатково встановлена камера заднього огляду,парктроніки та відео реєстратор. Салон доглянутий. Гума літня.Переоформлення або доручення.
Машинка доглянута. 50 тисяч назад робився капітальний ремонт двигуна. Парктронік. Газ вписаний в тех.паспорт. +Зимня резина з металевими дисками. Їздив на ній 5 років. Ходова в ідеалі! По кузову потребує кілька маленьких підкрасів. Салон та кермо в чохлах, можна зняти та викинути.
Сімейне Авто в доброму стані, все мінялося вчасно, сів та поїхав.
Авто своє, доглянуте, на впевненому ходу. На свої роки в доброму стані, присутні сліди експлуатації. Гнилі, ржавчин немає. По мотору, коробці питань немає, масла не бере. Кондиціонер заправлений, дує добре. Масло поміняне, страховка дійсна. Працює як на газу, так і на бензині. Стоять проставки на 3см. По телефону торгу немає.
Потребує ремонту двугуна, з?їло распредвал, всі питання по телефону
