- 254 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.97 л.
- Автомат
Хороший обслуженный автомобиль,максимальна комплектация.
Хороший обслуженный автомобиль,максимальна комплектация.
АРГУМЕНТОВАНИЙ ТОРГ ТІЛЬКИ БІЛЯ АВТОМОБІЛЯ! ТОРГУ ПО ТЕЛЕФОНУ НЕ МАЄ. ПРОДАЮ ДУЖЕ ГАРНЕ АВТО! В дуже гарній комплектації: хороша оптика; підігріві дзеркал, великий екран, хороша музика, електропривід дзеркал і багато інших приємних функцій. Машинка ІДЕАЛ, що по технічній частині, що по салону та кузову! Готовий до перевірок любими спеціалістами, та на любих СТО. Якщо виникають питання з приводу двигуна, то він себе дуже гарно зарекомендував: дуже прийомистий та економний, а також надійний. Машинка з ідеальним ЛФП, ідеальним салоном. Реальному покупцю ТОРГ біля авто. Продам ГАРНУ, ЧЕСНУ, МАНЕВРЕНУ, ШУСТРУ, ЕКОНОМНУ і досить містку машинку! Порядність гарантую
Продаю свій Аутлендер , машинка в справному стані та доглянута, робилась хімчистка салону, зовнішня поліровка автомобіля має приємний блиск на дзеркальне відображення яке надає машині свіжість !!! В автомобілі робилось ТО ( заміна масла виконана, фільтірів та ремінь ) також багато чого робив по ходові стойки , втулки , стабілізатори все обслужено ! Прибор по машині пробиває супер , зауважень не має ! 4х4 працює всі режими ! У машині все працю ! Всі кнопки є не затерті . Аутлендера приганяв для себе ! В машини є один власник це Я ! Взагальному машинка супер та достойна до огляду !
Властний автомобіль, два комплекти дисків з гумою Встановлений монітор замість штатної магнітоли
Авто в сім'ї більше 3х років. Машина ціла, З салону їздила жінка. В нашій сім'ї теж їздила дружина. Два комплекта гуми, парк тронік, підігрів сидінь, кондиціонер, всі лед фонарі і в туманках. Є незначні нюанси по лакокрасочних, але авто 2008року, самі розумієте. По деталям звертайтесь по толефону. **********
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в очень хорошем состоянии .Ездили не часто , так как имеем другую рабочую .К продаже авто имеется новая зимняя резина .Поменяли дизайн фар , на новую модель .Машина для тех кто ищет надежный внедорожник , в любой местности проедет
Перекупів прошу проходити повз та не витрачати на мене Ваш дорогоцінний час Газ вписаний в техпаспорт, бак на 52л ніби, ну до повного завжди 49, 50 заливають, в середньому на 410-430 км, на дисках датчики тиску, що полегшує життя особового в зимовий період, нова зимова гума Goodyear Ultra Grip 215/70 R16 Німеччина 2024 придбана 8.11.24, акумулятор також замінений 20.11.24, Комфортне авто з шкіряним салоном, підігрів передніх сидінь, панорама, камера заднього ходу, мультимедія, безключовий запуск, 2 ключі. По кузову є нюанси, видно на фото, то не я поганий водій, то мене припарковану не помітили, нажаль часу виправити поки так і не знайшлося. А в цілому дуже гарне практичне авто. Софіївська Борщагівка
Власне авто у хорошому стані.
Авто в гарному стані.сів та поїхав. Є зимові та літні шини 2022 року.Люк, музика Рокфорд. Матор, роздатка, коробка працюють ідеально.
Машина в гарному стані на свій вік! По технічній частині в ідеалі, всі рідини замінені, готувалась до зими! Два комплекти коліс + два комплекти ковриків!!! Газ вписаний і обслужений!!! По бездоріжжю машина танк, їде куди захочете!!! Справжній японський кросовер!!! Машин такої якості більше не випускають!!! Якщо в не зоні, пишіть на любий месенджер!!! Всім вдалих покупок!!!
Авто у гарному стані на свої роки більше інфи по телефону продаж від власника
Хороший сімейний автомобіль вартий уваги, ГБО вписані в тех.паспорт, є комплект зимових колес на хороших дисках, новй АКБ. Мотор, коробка, роздатка працюють без зауважень. Якщо цікавить телефонуйте пишіть відповім на всі питання.
Продам Mitsubishi Outlander 2014 року.Автомобіль в справному стані.Встановленне газове обладнання!Коробка двигун працюють добре! Літня гума.18 диски. Салон чистий охайний! Тільки переоформленя!
