- 240 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель
- Ручна / Механіка
Wagon в нормальному технічному на візуальному стані, встановлено додаткове світло, підсилювач бампера, магнітола з навігацією
Хто шукає саме це авто і так про нього вже все знає. Чесно купив, чесно продаю. Авто зроблене не для міських доріг. За час єксплуатації жодних питань не виникало по роботі авто. Авто в справному стані.Двигун, коробка,роздатка, задній міст обслужені. Працює все. 2 ключі.Нюанси: як і у всіх є протікання рейки. Раз на 3-4 тисячі відливав грам 50. Рама теж з нюансом...20 років авто, було б дивно аби вона була в ідеальному стані (ремонтую). Авто обслужене повністю. Газ не вписаний(від минулого власника так і куплялась). Продаю як є. Не готував до продажу, не "наводив губи". Перевірка на будь якому вашому сто. Ціна вказана відповідно стану та можливостей. Не торгуюсь. Продаж не терміновий. На перегляд телефонуйте завчасно.
Продам власне авто. Вкладень не потребує. Повністю обслужено.
Авто в чудовому технічному стані, перший власник, в комплекті 2 пари коліс з гумою
Два комплекта колес літні та зимові на 18" і 16" - обидва комплекти на орігінальних легкосплавніх дисках (дивись фото - темні 18 диски на літній гумі). Авто в майже гарному стані. Купляли майже 10 років тому (всі роки - у підземному паркінгу), другий власник, коли брали на одо було 99000, зараз 159000 - за цей діапазон гарантую. Зробили задні арки, ходувую та переробили вихлоп. Технічно гарний стан - перевіряйте. Ще треба підкрасити задне праве крило (заділи трохи столб у паркінгу), решта на мій погляд все гарно.
Авто пригнане з Німеччини, перший власник, технічний стан задовільний, негайних втручань не потребує, сів і поїхав.
Продам авто, Власник.Авто в максимальнiй комплектацii INTENSI+, V6 -3лiтровий,6 ступеневий автомат Aisin,2008 рiк,перша реестрацiя 2013 рiк.ГБО-4пок. вписане в ТП.Заводський ксенон,пiдiгрiв сидiнь,датчик свiтла,дощу ,круiз контроль,спорт режим, пiдрульовi пелюстки,акустична система Rocs Fort,сабуфер,люк,безключовий доступ,омивач фар. Нова летняя гума Roabstone. Авто бизнесменам -не турбувати.
Авто після незначного ДТП…..,, Вся в рідній фарбі…………….,.., Не корч,добра машина…………. На повному ходу,технічно не пошкоджена…
Продам власне авто у хорошому стані Авто повністю в рідній фарбі, без дтп 2.0 бензин повний привід(перемикається), на гарній комплектації. Панорама працює, встановлений фаркоп Двигун та коробка працює як потрібно Авто вчасно обслуговувалось кондиціонер працює Запрошую на огляд
Авто обслуговуване в збереженому станів, вкладень не потребує, готове до перевірок.
Продам MITSUBISHI OUTLANDER 2015.
пажеро в хорошому стані рама ціла,кузов цілий в рідні фарбі є погрішності царапини вмятинки маленькі і на задних фото де є рижики,холовка добра,мости добрі,коробка чуть затягує передачі але норм.мотор добрий замінено мосло.є газ новий.салон гарний колеса нові максус зима може бути обмін на квадроцикли повний привід всім мир і добра.
Офіційний Автомобіль. Весь у рідному лаку. З чесним пробігом, у максимальній комплектації. Гідний, повнопривідний кросовер. Є сервісна історія. Готовий до будь-яких перевірок СТО
RVR повний привід з двигуном 2.4. Спорт версія, не плутайте з 2.0 на передньому приводі. Встановлена хороша мультимедіа. Хороша комплектація. Хороша гума з красивими дисками. Чиста, охайна обслужена машина. Хороший варіант як для їзди по місту так і для далеких поїздок. Обмін на Ваше авто.
Продам Мітсубісі Лансер 10, 2011 року. Авто без рижиків, пороги та дніще цілі, вкладень не потребує. У користуванні 8 років, другий власник.
Продам авто в гарному стані , повністю обслужена , вкладень не потребує.
